Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

benim merak ettiğim tnc xp sp2 ile tnc xp sp3 arasındaki fark nedir.beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim hocam.ayrıca çok teşekkürler program için.ben tnc xp sp2 kullanıyorum ve gayet memnunum.sp3 kurmamım avantajları ne acaba.

şimdiden teşekkür ediyorum...

SP3'teki frameworklar daha yenidir ve bazi hatalar giderilmistir. Ama SP2 isini goruyorsa SP3 indirmene kesinlikle gerek yok. Haa format aticam dersen bence SP3'u indir ve format at.

Saygilarimla,

CCoder.

emule linki kırık kardesim onuda yenilersen tam super olacak :) =) -------- ( broken is emule link , new emule link please....)

Not: Ingilizce yazmana gerek yoktu bence :rofl:

+++ Emule linki kirildiysa Rapidshare linkleri var. :D

Saygilarimla,

CCoder.

SP3'teki frameworklar daha yenidir ve bazi hatalar giderilmistir. Ama SP2 isini goruyorsa SP3 indirmene kesinlikle gerek yok. Haa format aticam dersen bence SP3'u indir ve format at.

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Ingilizce yazmana gerek yoktu bence :D

+++ Emule linki kirildiysa Rapidshare linkleri var. :download1:

Saygilarimla,

CCoder.

çok teşekkürler beni aydınlattığınız için.

kolay gelsin...

sp2 li versiyonu kullanıyorum 2 senedir neredeyse yalnışım olabilir zaman konusunda :D cidden çok güzel birde sp3 versiyona bakalım bu versiyonda eminim çok kullanışlı ve performanslıdır.Teşşekkürler.

rar şifresi www.tnctr.com değil mi en az 10 defa girdim kabul etmiyor, nedir rar şifresi acaba? büyük küçük bütün yolları denedim. bilen varsa paylaşsın bir zahmet

Arkadasim en az 10 defa denemissin ... ama aklina hic ilk posta bakmak gelmedi mi ?

sk8er_boi adminimiz buyuk harflere yazmis :

RAR ŞİFRESİ:TNCTR

Bunu gorememek icin gercektin MIYOP olmak gerekir.

Saygilarimla,

CCoder. :)

Arkadasim en az 10 defa denemissin ... ama aklina hic ilk posta bakmak gelmedi mi ?

sk8er_boi adminimiz buyuk harflere yazmis :

RAR ŞİFRESİ:TNCTR

Bunu gorememek icin gercektin MIYOP olmak gerekir.

Saygilarimla,

CCoder. :)

CCoder kardeşim miyopum zaten, şifres uyarısı yazdığın için tşk ediyorum. Uyarından sonra ilk posta baktım.

CCoder kardeşim miyopum zaten, şifres uyarısı yazdığın için tşk ediyorum. Uyarından sonra ilk posta baktım.

Uyarimdan sonra bakman bu seferlik birsey degistirmez ama birdahankine bakarsan daha kolay olur. Neyse ...

Not1: Miyop oldugunu bilmiyordum. Seninle dalga gecmek icin soylemedim.

Not2: Rica ederim !

Saygilarimla,

CCoder.

• 2 hafta sonra ...

Merhaba Arkadaslar TncTr forumlarına yenı uye oldum.. Ben notebook kullanıcısıyım. Bunun ıcın arastırma yaparken Tnc Xp ogrendım ve hemen uye oldum.

Ben suanda notebook da xp pro 2002 ve sp3 kullanmaktayım.Ama bıraz agır calısıyor gıbı hıssettım. Hızlandırmak ıcın Tnc Xp kurmayı dusunuyorum. Ben sımdı bu baslıkda yer alanı mı ındırmem gerekıyor. Ayrıca bu notebook ıcın uyumlu mu raid fılan dıye bırseyler yazıyordu baska baslıklarda.

Normal format atar gıbı kuracagım. Formatta atacagım yanı. Boot dan cd surucusunu gosterım yıne on yukleme de bı tusa basarak mı kurulum yapacagım. Bırde bu rapid parcalarını ındırıp dırek cd ye mı yazacagım. Ben hıc anlamadım bırısı bana yardım ederse cok sevınırım. Notebook ıcın uyumlu mu bu oncelıkle bu bılgıyı almam gerekıyor. Sımdıden sag olun.

Saglıcakla

sızın sıteden tncxpsp3 ındırdım ama bır turlu neroyla boot cd yapamadım boot cd yapmak ıcın yapmam lazım resımlı tarif edermısın kafayı yıyecem nolur yardım edermısın bana ıso dosyasını vermısın cd yapmak ıcın boot yapmak ıcın bana yardımcı olurmusun sımdıden tesekur ederım

arkadaslar bısey sorucamda sımdı ben tnc perfect xp3 ü yukledım fakat dvd rw ye cd takınca otomatık calısdırmıyor bılgısayarımdan gırınce acıyor cd nın ıcını normal sp2 li xp lerde boyle olmuyor otomatık calısdır ekranı gelıyor bu genelmı bendenmı kaynaklanıyor cozemedım yardımınızı beklıyorum tsekkurler