Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben torrentte uzun zaman durabiliyorum.

ve %83.6 da takıldım kaldım.

Biri bi el atıverse ondan sonra benden herkes tamamlayabilecek ama.

Eğer en az 3 ay torrentten kaldırırsam üyeliğimi silsinleer tnc den bu kadar diyorum yani.

Benim paylaşmak adına arkadaşlara bahsedebilmem için torrent şart.

Adamlar manyak gibi torrente takılıyolar uğraşmazlar rapidmiş neymiş.

Ben bile bilmiyorum sebebini ama , bu işletim sistemimizle biraz hava basmamız lazım bu imansızlara.

Ha gayret ağalar, bi el atıverin.

S.a arkadaşlar ya ben bu cd le bazı pc lere format atarkenn C yi D yi falan göstericeği yerde bilinmeyen disk yazıyo herhangi bir tuşa basıyorum mavi ekrann geliyor bu sorunun bi cözümü varmı acaba cok acill yardimci olursanız cok sevinirim

arkadaslar burada cok guzel modıfıyeler var hepsını cok begenıyorum arkadasların hepsının emegıne saglık cogunu denemısımdır bırcogu kayıtlıdır suan bılgısayarımda ama ben yenıyım bırsey merak edıyorum yardımcı olan olursa cok sevınırım bu modıfıye ıslemını hangı program aracılıgıyla yapıoruz lutfen bırısı bılgı versın bana bende ugrasmak ıstıorum... lutfen cevap yazın

Zipten çıkardım ve ultraiso ile cdye yazdım yalnız kuruluma geçmiyor normalde bios ayarlarından hemen sonra kuruluma otomatik olarak geçmesi gerekmiyor mu? bende yükleme yapmadan pcmde yüklü olan XP açılıyor ne yapmam gerekir yada acaba video kurulumu analatan birşey var mı şimdiden teşekkürler? bu arada ben ikinci sıradaki linkleri indirdim onu cdye yazdım... ilginize teşekkürler

sk8er_boi arkdasim calısmanı ındırdım pc kurarken sole bı hata verıyo kac kere denememe ragmen wındows kur bölumunu sorunsuz tamamlıyor bolum sılmeye gelınce wındows bilgisayarınızın güvenligi icin kapatılmıstır .bilgisayarınızınızı vuris taraması yaptırın .sabit disklerinizi kontrol ediniz .böle sorunla karsılasıyorum .ama diger modifiyeli xp lerde böle bi sorunla karsılasmamıstım.tek tnc xp oldu..acıl yardım edermısınsınız .şimdiden tskler

Hocam ben bütün partları indirdim altı hariç. kaç defa indirdim yarıda durdu ilerlemedi acaba uploadda sorun mu var. birde bunu kurup kullanan var mı varsa bir zahmet yazsın nasıl acaba performans olarak teşekkürler emekler için

part 6 ve 7 hala hatalı link ölü sanırım. rapidden indirmeyin.

Hocam ben bütün partları indirdim altı hariç. kaç defa indirdim yarıda durdu ilerlemedi acaba uploadda sorun mu var. birde bunu kurup kullanan var mı varsa bir zahmet yazsın nasıl acaba performans olarak teşekkürler emekler için

part 6 ve 7 hala hatalı link ölü sanırım. rapidden indirmeyin.

Çok güzel paylaşımlar arkadaşlar bu siteyi üye olmadan öncede takip etmeye çalışıyordum ama son zamanlarda hep üyelik istiyordu bende dedim üye olayım :D

Gerçekten emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yakında bizimde faydamız olur inşallah...