Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

kardeş eline emeğine sağlık . bundan önce TNCXP SP2 indirdim kurdum gerçekten çok güzel hoş bir işletim sistemi.ben genelde photoshop kullanıyorum ve ağdan diğer iş bilgisayarlarına bağlanırken hep kısa yollarda hata veriyor ve girmiyor. bu hata photoshoptan açmaya çalıştığım kendi bilgisayarımdaki kısa yollardada var bu sorun bu windows tada varmı acaba arkadaşlar???

Edited by black_sel

Merhabalar.

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. Ancak benim şöyle bir sorunum var; Ben tüm partları indirdim ancak hepsinden aynı dosyalar çıktı. Ayrıca hepsinin boyutuda aynı.Açılmış halleri 680.866 kb

Acaba nerde hata yapıyorum

zaten hepsinden tek dosya çıkması gerekir bir tane tncxpsp3.exe çıkması laızm.tüm partları tek klasörde toplayıp 1.parta sağ tıklayın buraya çıkart deyin.Sonra çıkan tncxpsp3.exeye tıklayın ve birkaç dakika bekleyin... kolay gelsin.

bu işletim sistemini denedim partlar sorunsuz indir kurulumda sorun yok. bazen ufak bi ilk açılış sorunu yaşıyor 2. de açılıyor formattan sonra ilk kurulumda oldu 1 kere. neyse asıl sorun şu ki bu xp benim kullandığım eski nlite ile yaptığım xp den ve yine kullandğım vista 64 bit sistemden çok yavaş çalışıyor. çok çabuk şişiyor sistem. 1 2 kere de mavi ekran verdi. aynı sorunları diğer xp de yaşamıyorum. ha birde bazı sistem dosyaları galiba silinmiş. mesela warcraft oyununun banlist programını normal xp de çalıştırabilir iken sorunsuz. bu sistemde dll eksik ntool.dll gibi bir adı vardı dosyanın. netten bulup eklemek gerekiyor. bunun yanında sistem dosyalarına değişiklik yapılmamış sadece kullanılmayan akıllı kart hizmetleri gibi tweak işlemi gerçekleştirilmiş bir işletim sistemi arıyorum. Amaç oyunlarda ram kullanımını en aza indirmek. ve film müzik ve internette gezinirken sorun yaratmaması. şimdiden tşkler

arkadaşlar benim pc P IV 3000 Asus ana kart var P5GP 160 gb harddisk var 2 gb ddr 400 ram var windows xp sp2 kullanıyorum benim pc açılışı ve kapanışı çok yavaş ama açıldıktan sonra çalışması gayet güzel, pc me kurduğum bu windows xp sp2 cd ni başka benim pc den düşük bi pc ye kuruyorum açılıp kapanması gayet hızlı başka cdlerdede kurdum sonuç gene aynı upload etmiş olduğun sp3 6 partını indirdim 7 kaldı opnuda şuan indiriyorum inşallah bundada o sorun olmaz yada yapmam gereken başka bi şey varmı cevap yazarsanız çok çok memnun olurum SP3 ,için çok çok tşk ederim ellerinize sağlık cevabınız acil bekliyorum selamlar