Jump to content

Condom

Sadness

Recommended Posts

tuğbayı sevmesemde takdir etmek lazım bu herkesin cesaret edeceği bişey değil condom kullanmak bilinçaltımıza iyice yerleşecek bu sayede

biraz techno tarzı olmuş ilgi ceken kızmı "Condom" ama o bizim bildiğimiz condom degil

ingilizcedeki Condom. ;)

Video Link İzlesene:

http://www.izlesene.com/video/muzik-tugba-ekinci----condom---/307809[/CODE]

türkün bırak bilinçaltını herhangi bi yerine yerleşecek son şey condomdur :) yaptıgı sarkıda zaten bi reklam filmi hande yenerle başlayan avrupa kopyası techno müzik sevdamız ve dans triplerimiz umarım en kısa zamanda sona erer üretmek yerine bilgisayar tabiriyle kopyala yapıştır yapıyoruz müzik kalitesimiz daha da düşmez inşallah

Bu kadar saçma bir çalışma anca Tuğba Ekinciden beklenirdi.
Tam Kendisine Yakışır Bir Çalışma Olmuş.. Salak Kadın..

Uygun dusen bir kac yorum Gayet gzeuL xD

Tubaya condoma gerek yok..

Arkadasım TAm yerınden yakalamıs konuyu :) cok guldum sana ! ama sarkının nakarata Dikkat! ''Eline, Beline, Cebine, Dunyaya!''

ahaha SALAK kadın Dunayaya iyilik mesajı verior sanki ancak sarkının amacına ulasıcaqını sanmıorum bu Tugba Ekıncın kendısınden kaynaklanan bi olay ama bu sarkı tam turkieyeye uygun bi sarkı gecenlerde duydum eşi ile ilişkie girmek isteyen bir adam! evde condom aramıs bulamamıs gece vaktinde acık eczane bulamaınca Azgın insan neye yol acıcaını bılmedn mutfakta karısının yemek yapmak ıcın kullandıqı doktor eldivenlrinden birinin bi parmagını kesip kendine condom yapms olaydan bir hafta kadar sonra karısı iltihap ve hastalık yuzundan vefat etmiş adamın olay sonrası acıklamasıda ılgınc bole bişey olucagı hıc aklıma gelmedı acık eczane bulamaınca bole yaptım uzgunum'':S ama atl yapıdaki mzik gzeL cafemde bu Kadının sesini aradan cıkarıp dinletirim =)

• 2 hafta sonra ...
Bugun bir sitede gezerken farkettim.Şarkıların adındaki manalara bakın hele ilki :D

2ywdc38.jpg

Hızlıca yazarsak; ''condom yoksa vermem dert olsun...'' kısmının hatrı sayılır bir kaşar tarafından ustaca kaleme alındığı belli gerçekten.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...