Jump to content

Acronis True Image 2019 Build 17750

UZUNLAR
 Share

Recommended Posts

UZUNLAR, 20 saat önce yazdı:

Multiboot Projelere eklemenin bir kaç metodu olmakta, bu kullandığınız Multiboot'a bağlı değişkenlik gösterebilmektedir.  3.parti yazılım araçları olanlar ve kişilerin kendi yetenekleri ile yaptıkları multiboot projeler olarak söyleyebilirim.  Sizinkinin hangisi  olduğunu bilemediğimden bir şey yazamıyorum.  Bu konuda sadece tavsiyede bulunacağım AIOBOOT  Multiboot kullanmanızı öneririm her seviyede kullanıcıya hitap etmesi ve AR-GE çalışmalarına uygun bir yapıya sahip olması açısından.     

İzmir teknik destek in multiboot ekleme programı var onunla burdaki isolardan birini denedim olmadı.oysa 2017 ve 2018 acronis true imajlarda çok rahat ekleyebilmiştim.Açıkçası İzmir teknik desteğin multiboot yapma programını daha çok sevdim.ama eklediğim halde olmuyor.Bu yüzden 2019 acronis türkçe hangisinin çalıştığını yada hangi iso dosyasının eklenebildiği için yardım gerekli.

NEHIR4233

AIOBoot multiboot uygulaması ile acronis true image home bootcd 2011 ve 2017 versiyonlarını bende ekleyip kullanmaktayım.2019'u denemedim fakat çalışacağı düşüncesindeyim belki çözüm olabilir denemekte yarar var.

Diğer taraftan bilindiği üzere acronis winpe,windows10 boot dosyaları kullanılan iso kalıbı için rufus programıda önerilmekte.multiboot olarak kullanan için iyi bir seçenek olmayacaktır.

Spoiler

b142f982fd1.gif

• Thanks 3

Extralarge, 20 saat önce yazdı:

İndirdiğiniz linkteki txt dosyasının içinde yazıyor hocam :)

hocam txt de süre kısıtlaması bilgisi yok belirtilen süre dışında kurulursa zaman aşımı ve sadece program kaldırılırsa tekrar lisanslı kurulamaz diyor :) 

Edited by 34ero

forjest, 14 saat önce yazdı:

NEHIR4233

AIOBoot multiboot uygulaması ile acronis true image home bootcd 2011 ve 2017 versiyonlarını bende ekleyip kullanmaktayım.2019'u denemedim fakat çalışacağı düşüncesindeyim belki çözüm olabilir denemekte yarar var.

Diğer taraftan bilindiği üzere acronis winpe,windows10 boot dosyaları kullanılan iso kalıbı için rufus programıda önerilmekte.multiboot olarak kullanan için iyi bir seçenek olmayacaktır.

İçeriği Gizle

b142f982fd1.gif

Dün akşam baya bi 2019 iso dosyası indirip denedim.Hiçbiri olmadı açıkçası AIO ilede yapmak istemiyorum bana izmirteknik desteğinki daha kolay ve kullanışlı geliyor.Verdiği hatanın resmini çekip ekleyeceğim belki öyle yardımcı olabilirsiniz.

forjest, 16 saat önce yazdı:

NEHIR4233

İçeriği Görüntüle

b142f982fd1.gif

Çalışıyor bu yöntem

• Like 1

efe34, 4 saat önce yazdı:

Çalışıyor bu yöntem

Merhaba bu yöntem çalışıyor olabilirde  :))) resimde gösterdiğim  multibotta niye bu hatayı veriyor onu anlamadım.

Please register to see this content.

Edited by NEHIR4233

NEHIR4233

1. Resimdeki yazılar hatalar tam okunmuyor sadece tahminlerden ibaret.
  2. Kısmen görünen partition mount sorunu ile ilgili bir ayrıntı görünmekte
  3. Yapılandırma ve ekleme vb.nasıl yaptınız hangi kodları eklediniz yanyana eklenen benzer paketlerden kaynaklı çakışmalar olabilir kodları gözden geçirmek gerekli grub4dos.
  4. Disk kaç parçalı ntfs/fat32 farklılıklara dahalı olarak,başlatılan sistemin bu dosya türlerine karşın hata bağlantısı olma ihtimali
  5. Diskinizi birleştirme yaparak deneme defraggler hızlı birleştirme uygundur bazen disk dosya parçalanmalarına karşı,sorun çözülebilir (winsetupfromusb) denk gelmiştim.
  6. Diski tamamen tek partition haline getirip,tek olarak ekleyerek deneme işlemi.(evvelinde_yedeklerinizi alınız!)
  7. Son olarak gelişen soruna ilişkin detaylı açıklamalar eklerseniz nihai çözüm için,değerli arkadaşların bilgileri ve katkıları ile daha hızlı çözüme ulaşılabilir.

Kolay gelsin. :) 

Edited by forjest
  • Like 1

forjest, 13 dakika önce yazdı:

berkkk9555

1. Resimdeki yazılar hatalar tam okunmuyor sadece tahminlerden ibaret.
  2. Kısmen görünen partition mount sorunu ile ilgili bir ayrıntı görünmekte
  3. Yapılandırma ve ekleme vb.nasıl yaptınız hangi kodları eklediniz yanyana eklenen benzer paketlerden kaynaklı çakışmalar olabilir kodları gözden geçirmek gerekli grub4dos.
  4. Disk kaç parçalı ntfs/fat32 farklılıklara dahalı olarak,başlatılan sistemin bu dosya türlerine karşın hata bağlantısı olma ihtimali
  5. Diskinizi birleştirme yaparak deneme defraggler hızlı birleştirme uygundur bazen disk dosya parçalanmalarına karşı,sorun çözülebilir (winsetupfromusb) denk gelmiştim.
  6. Diski tamamen tek partition haline getirip,tek olarak ekleyerek deneme işlemi.(evvelinde_yedeklerinizi alınız!)
  7. Son olarak gelişen soruna ilişkin detaylı açıklamalar eklerseniz nihai çözüm için,değerli arkadaşların bilgileri ve katkıları ile daha hızlı çözüme ulaşılabilir.

Kolay gelsin. :) .

Ben kod eklemeyi falan bilmem aceminin acemisiyim:)) sadece daha önceki yaptığım izmirteknik desteğin programıyla 2017-2018 acroniste bunu yaşamadım ve hala  o programla kendi istdeğime göre hazırladığım aktif olarak kullandığım multibootta sıkıntı yaşamazken neden 2019 acronis iso dosyasında bunu yaşıyorum onu bilmiyorum o yüzden yardım istedim.Sizler bu konuda benim 100 gömlek üstüdesiniz.Zamanınız varsa izmirteknik destek multiboot hazırlama programı versiyon 2 ile bir deneme yapın.Reklam yapmıyorum bunuda yanlış anlamayın.Benim aktif kullandığım ve acronis 2019 türkçeyi ısrarla bu multiboota eklemek istiyorum.zaten program otomatik yapıyor herşeyi.

NEHIR4233, 3 dakika önce yazdı:

Ben kod eklemeyi falan bilmem aceminin acemisiyim:)) sadece daha önceki yaptığım izmirteknik desteğin programıyla 2017-2018 acroniste bunu yaşamadım ve hala  o programla kendi istdeğime göre hazırladığım aktif olarak kullandığım multibootta sıkıntı yaşamazken neden 2019 acronis iso dosyasında bunu yaşıyorum onu bilmiyorum o yüzden yardım istedim.Sizler bu konuda benim 100 gömlek üstüdesiniz.Zamanınız varsa izmirteknik destek multiboot hazırlama programı versiyon 2 ile bir deneme yapın.Reklam yapmıyorum bunuda yanlış anlamayın.Benim aktif kullandığım ve acronis 2019 türkçeyi ısrarla bu multiboota eklemek istiyorum.zaten program otomatik yapıyor herşeyi.

izmirteknik destek multiboot hazırlama programı versiyon 2       linkini yazarmısın...   bi tecrübe de onunla yapalım  /  yapabilirsem !   :)

UZUNLAR, 1 dakika önce yazdı:

izmirteknik destek multiboot hazırlama programı versiyon 2       linkini yazarmısın...   bi tecrübe de onunla yapalım  /  yapabilirsem !   :)

link vermek sakıncalı değildir inşallah:))

yaparsan çok sevinirim.

UZUNLAR, Bir saat önce yazdı:

Turbobit den bir şey indirmek   "Deveye hendek  atlatmak" gibi bişey....  :)     sen programın boş halini Google Drive  gibi bir yere koyup linkini paylaşman gerekiyor.

altı üstü 16 mb  en fazla 9 dakika alıyor.Hazır multibootu indirmeyeceksinki? boş halini bilgisayara kurup iso dosyalarını menülerdeki yerlere tıklayarak ekliyorsun.Çok ama çok basit herşeyi kendi yapıyor.

NEHIR4233, Şimdi yazdı:

altı üstü 16 mb  en fazla 9 dakika alıyor.Hazır multibootu indirmeyeceksinki? boş halini bilgisayara kurup iso dosyalarını menülerdeki yerlere tıklayarak ekliyorsun.Çok ama çok basit herşeyi kendi yapıyor.

UZUNLAR, Bir saat önce yazdı:

Turbobit den bir şey indirmek   "Deveye hendek  atlatmak" gibi bişey....  :)     sen programın boş halini Google Drive  gibi bir yere koyup linkini paylaşman gerekiyor.

Acronis True Image 2019 23.5.17750 x86/x64
Acronis Disk Director 12.5.163 x86/x64
Acronis Universal Restore 11.5.40067 x86/x64

Tek ISO haline getirilmiş rescue kurtarma kiti All in one tüm araçları içermekte arayüz dili rusça ancak,işine yarayacaklar olabileceği anlayışı ile eklenmiştir gerçekten iyi bir çalışma.

Alıntı

Spoiler

DY05vv.png

Acronis Kurtarma Ortamı 2019

Acronis Rescue Media 2019 , tam sabit disk görüntülerini ve ayrı ayrı alanlarını yedeklemek ve oluşturmak için kullanılan en popüler iki Rus dili programı olan Acronis Acronis True Image Home ve Acronis Disk Director Home'un en yeni sürümlerini içeren bir önyükleme diskidir. Sistem kurtarma diskinin işlevleri arasında, bölüm yönetimi: oluşturma, taşıma, birleştirme, bölme, biçimlendirme vb. Diskin temel özelliği WinPE'ye dayanması ve orijinal görüntünün çok yavaş çalışmasını sağlayan kişiler için tasarlanmasıdır. 

Acronis Gerçek Görüntü 2019- Bilgisayarınızdaki tüm bilgilerin güvenliğini sağlayan entegre bir yazılım paketidir. True Image, işletim sisteminin, uygulamaların, kullanıcı ayarlarının ve tüm mevcut verilerin yedek kopyalarını oluşturma ve gereksiz hale gelen tüm gizli bilgileri güvenilir şekilde imha etme yeteneği sağlar. Bu yazılım ve diakov.net ile Microsoft istemcilerinden ve hatta tüm disklerden ve seçilen bölümlerden seçilen dosya ve klasörlerin yedek kopyalarını, ayarları ve e-posta mesajlarını oluşturabilirsiniz. Çevrimiçi depolama, en önemli dosyaları uzaktaki depolama alanında saklamanıza olanak tanır. Verileriniz, bilgisayarın kaybolması, çalınması veya imhası durumunda bile korunacaktır. Acronis Nonstop Backup, periyodik olarak (beş dakikada bir) sistemdeki ve dosyalarındaki değişiklikleri kaydeder,

Özellikler Acronis True Image: 

Yedek Disk Görüntüsü. İşletim sistemi, uygulamalar ve tüm veriler dahil olmak üzere, bilgisayarınızın tüm yedeklerini harici bir sabit sürücüye veya NAS cihazına kaydedin. 

Evrensel Geri Yükleme. İşletim sisteminin, uygulamaların ve verilerin tüm yedeklemelerini veya yalnızca bilgisayarınıza veya diğer ekipmanınıza gereken dosyaları ayrı ayrı geri yükleyin. 

Windows 10 ve Mac OS X'in en son sürümleri için optimize edilmiştir. Windows XP, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 için Sertifikalı 

En hızlı yedekleme ve geri yükleme. En hızlı yedekleme ve kurtarma ile zamandan ve emekten tasarruf edin - rakiplerinizden% 50 daha hızlı!

Güvenlik ve mahremiyet 256 bit şifreleme ve kullanıcının özel anahtarı sayesinde verileriniz güvendedir. 

Hızlı ve kolay kurtarma. Bilgisayarınızı istediğiniz zaman olduğu duruma getirin. Bulut veya yerel depolama alanından hızla verileri kurtarın. Bu durumda, işletim sistemini manuel olarak yeniden yüklemenize veya ek araçlar kullanmanıza gerek yoktur. 

Esnek dosya kurtarma sistemi. Sadece seçilen dosyaları ve klasörleri saniyeler içinde geri yükleyin. Aynı zamanda tüm sistemi geri yüklemek gerekli değildir. 

Tarihçe ve gelişmiş yedekleme yöntemleri.Sistemin son 20 durumundan birini seçin - yedekleme geçmişi farklı zamanlarda geri dönmenizi sağlar. Yalnızca ilk yedeklemeyi oluşturduktan sonra yapılan değişiklikleri kaydedin ve zamandan ve disk alanından tasarruf edin. 

Kanıtlanmış yedekleme teknolojisi. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca şirket ve özel müşteri, en gelişmiş yedekleme teknolojisi olan Acronis AnyData Engine'i kullanıyor.

Acronis Disk Director , en işlevsel disk yönetim ürününün yeni bir sürümüdür. Maksimum disk performansına ve veri güvenliğine ihtiyacınız varsa, bu paket diakov.net ile birlikte veri kaybetmeden bölüm oluşturmak, yeniden boyutlandırmak, aktarmak ve birleştirmek için en iyi araçları sunar. Acronis Disk Director, yeni ve güçlü özellikler sunar - Windows 8 desteği, dinamik ve GPT diskleri desteği, birden fazla diskte birim dağılımı, WinPE 4.0 ve WinPE 5.0 desteği, UEFI tabanlı makineler için destek ve çok daha fazlası. 

Anahtar özellikler:

• Temel ve dinamik hacimlerin oluşturulması. 

• Ayna birimleri ekleme, silme ve bölme. 

• Bir tür bir birimi başka bir türün birimi olarak kopyalayın veya taşıyın.

• Birincil birimleri mantıklı ve tam tersine dönüştürün. 

• Bazı diskleri dinamik ve tam tersine çevirin. 

• GPT disklerini MBR disklerine dönüştürün, tersi de geçerlidir. 

• Yabancı sürücüleri içe aktarın. 

• Disk durumunu değiştirme: çevrimiçiden çevrimdışıya ve tam tersi. 

• Disk klonlama. 

• Disk ve birim yönetimi işlemleri. 

• Acronis Kurtarma Uzmanı. 

• Acronis Bootable Media Builder. 

• Acronis Disk Düzenleyicisi. 

Montajın bileşimi:

• Thanks 1

forjest, 58 dakika önce yazdı:

Acronis True Image 2019 23.5.17750 x86/x64
Acronis Disk Director 12.5.163 x86/x64
Acronis Universal Restore 11.5.40067 x86/x64

Tek ISO haline getirilmiş rescue kurtarma kiti All in one tüm araçları içermekte arayüz dili rusça ancak,işine yarayacaklar olabileceği anlayışı ile eklenmiştir gerçekten iyi bir çalışma.

Bende bugün böyle bir çalışma arıyordum.. Bende eskisi vardı 640mb boyutunda... Acronis 2016 lı felandi... Neyse usta paylaştığın iyi oldu.... Yanlız ingilizce bulabilirmiyiz

Edited by bozart
  • Like 1

Acronis Backup 12.5.1.12730 BootCD 

Upd: 31 Mart 2019

Alıntı

+ Mirror: 

177 MB

Spoiler

0RoWn8.jpg

PC için Acronis Backup, küçük işletmelere yönelik tam özellikli bir geri yükleme paketidir ve PC kullanıcılarının sistemi profesyonel yardım almadan tamamen işlevsel bir yapılandırmaya döndürmelerini sağlar.

Acronis'in geliştirdiği güçlü disk görüntüleme teknolojisine sahip olan uygulama, işletim sistemini, yüklü uygulamaları ve diğer dosyaları içeren ana bilgisayarın tam bir kopyasını oluşturarak bir dosya ve klasör koruma sistemi uygular.

Hem FAT hem de NTFS dosya sistemleri desteklenir ve yazılım, sabit disk sürücülerinin yanı sıra CD / DVD sürücüleri, çıkarılabilir medya ve kart depolama aygıtlarını kurtarabilir. Alternatif olarak, yalnızca yanlışlıkla sildiğiniz bir grup dosyayı veya dizini ayıklamak ve almak üzere ayarlayabilirsiniz.

Bir yedekleme planı oluşturmak, işlenecek diskleri veya birimleri seçmek, yedekleme konumunu yapılandırmak (Acronis Secure Zone, korumalı bir sabit sürücü bölümü ve Acronis Cloud Storage dahil), kullanılan yöntem ve zamanlama seçenekleri Oluşturulan görüntüler, aynı veya farklı bir donanım yapılandırmasının yerel veya uzak iş istasyonunda kurtarılabilir.

Uygulama, yedekleme doğrulama yeteneklerine sahiptir ve hem artımlı hem de diferansiyel yedekleri destekler. Yedekleme sırasında önemsiz içeriği dışlamanıza izin verir ve şifreleme ve sıkıştırma yetenekleriyle birlikte gelir.

Ekranda, bir e-posta yoluyla veya bir SNMP sunucusuna bir rapor göndererek, önemli bir olayın gerçekleşmesi durumunda (görev tamamlanamazsa, yedekleme işlemi bir hatayı tetikler vb.) Sizi uyarabilir.

Gelişmiş işlevselliklerine rağmen, yazılım, anlaşılır talimatlara ve temiz bir düzene sahip, özellik setine kullanım kolaylığı sağlayan son derece sezgisel bir arayüze sahiptir.

PC için Acronis Backup, sisteminiz için bir güvenlik ağı rolünü oynar. Nihai amacı, bilgisayar arızalarından kaynaklanan kayıpları en aza indirmek ve şirket verimliliğini artırmaktır.

Acronis Backup , kurulumunuza bakılmaksızın tüm ortamınız için sınıfının en iyisi koruma sağlar: fiziksel sunucular, sanal makineler, iş istasyonları veya yukarıdakilerin tümü.

Bu süitteki tüm ürünler mevcut en hızlı, en verimli yedekleme ve kurtarmayı sağlar. Afet grev yaptığında, dakikalar içinde tüm verileriniz bozulmadan tüm bir sunucuyu kurtarın! Ayrıca dosyaları, klasörleri ve uygulamaları rekor sürede istediğiniz yere geri yükleyebilirsiniz. Acronis AnyData teknolojisi sayesinde, paketteki tüm ürünler tek başına çalışabilir veya tek bir yönetim konsolu altında sorunsuz bir şekilde birleştirilebilir. Sonuç? Gelecekteki büyüme için oda ile özelleştirilebilir çözümler.

Özellikler

Disk İmaj Teknolojisi
Disk düzeyinde anlık görüntüler, bir diskin veya birimin görüntülerini tek bir basit adımda (işletim sistemi, uygulamalar ve veriler dahil) kaydeder. Bu teknoloji hem fiziksel hem de sanal makineler için çalışıyor.

Merkezileştirilmiş Yönetim
Birleşik gösterge panomuz, hem fiziksel hem de sanal makineler için tüm yedekleme işlemlerini tek bir merkezi konumdan yönetmenizi sağlar. Bir veya daha fazla makineye yedekleme planları atayın, durum güncellemelerini inceleyin ve uyarıları tek bir konsoldan alın!

İş Uygulamalarının Korunması
Patentli disk imaj teknolojimiz, çalışan uygulamaların tutarlı bir şekilde yedeklenmesini sağlar. Bu, çalışırken Exchange, SQL Server, SharePoint ve Active Directory verilerini yedeklemenizi sağlar. Taneli uygulama verileri, sistemleri devre dışı bırakmadan geri yüklenebilir ve işinizi pahalı aksama sürelerinden korur.

Sıkıştırma ve Tekilleştirme
Veri aktarımını en aza indirmek ve depolama ve ağ altyapısını en üst düzeye çıkarmak için kaynak veya hedef tarafında tekilleştirme çalıştırılabilir. Bu, depolama maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur ve ağ yükünü en aza indirir.

Birden Çok Yedekleme Hedefi
Daha esnek, güvenilir kurtarma sağlamak için yedeklerinizi 5 adede kadar farklı yerde saklayın. Depolama maliyetlerinizi en aza indirmek ve afet durumunda birden fazla kurtarma seçeneği sağlamak için yerel diskleri, ekli depolama, bant, ağ depolama ve / veya bulut konumlarını birleştirin.

Desteklenen Sistemler

Desteklenen Microsoft Windows
Windows Server 2016
Windows Server 2012/2012 R2, 2008/2008 R2, 2003/2003 R2
Windows Small Business Server 2011, 2008, 2003/2003 R2
Windows MultiPoint Server 2012, 2011, 2010
Windows Storage Server 2012/2012 R2, 2008/2008 R2, 2003
Windows 10, 8 / 8,1, 7
Windows Vista
Windows XP Professional SP2 + (x86, x64)
Windows 2000 SP4

Desteklenen Linux
2.4.20 - 4.5 ve glibc 2.3.2 veya daha sonraki sürümlerde çekirdek içeren Linux
Aşağıdakiler de dahil çeşitli 32 bit (x86) ve 64 bit (x86_64) Linux dağıtımları:
Red Hat Enterprise Linux 4.x - 7.x
Ubuntu 9.10 - 16.04
Fedora 11 - 24
SUSE Linux Kurumsal Sunucu 10 - 12
Debian 4 - 8,5
CentOS 5.x - 7.x
Oracle Linux 5.x - 7.x (UEK dahil)

Desteklenen Hipervizörler
VMware vSphere ESX (i) 6.0, 5.5, 5.1, 5.0
Microsoft Hyper-V Sunucusu 2016, 2012/2012 R2, 2008/2008 R2
Microsoft Windows Server 2016, 2012/2012 R2, 2008/2008 R2, Hyper-V ile birlikte
Microsoft Windows 10, 8 / 8.1 (x64) ile Hyper-V
Citrix XenServer 4.1 - 6.5
Red Hat Kurumsal Sanallaştırma 2.2 - 3.6
Oracle VM Server 3.x
Linux KVM

NEHIR4233, 13 saat önce yazdı:

Merhaba bu yöntem çalışıyor olabilirde  :))) resimde gösterdiğim  multibotta niye bu hatayı veriyor onu anlamadım.

Nasıl bi alıntı yaptınız anlamadım , ben izmir teknik destekle ilgili bir paylaşım yampadım, çok garip.  söz konusu uygulamayı 1 kere indrdim beğenmedim sildim arşivimden.

Alıntı yaptığım mesajda bahsedilen aiobootda çalışıyor dedim

Edited by efe34
  • Like 1

UZUNLAR, 4 saat önce yazdı:

Acronis.Backup.12.5.1.12730.BootCD_Linux Tabanlı

kendi Google Drive'm

Kodları ve isoyu nereye atıyoruz?

Edited by efe34

UZUNLAR, 20 saat önce yazdı:

USB Menü'yü hazırla  menüsü çalışmıyor..   :(    resimde ki entegre etmeye çalıştıklarım deneme amaçlı idi ..   şayet olsatdı Acroisle  boğuşacaktım :)

Yönetici olarak çalıştır diyip ekleme yapacaksın ve iso dosyalarının isimlerinde kesinlikle boşluk olmayacak.Win10 da defalarca yaptım hala yapıyorum sadece acronis 2019 olmuyor:)))

Edited by NEHIR4233

Program kurulumu gerçekleştirdi, fakat ben herhangi bir şey yapmadım. 

NEHIR4233, 12 saat önce yazdı:

Yönetici olarak çalıştır diyip ekleme yapacaksın ve iso dosyalarının isimlerinde kesinlikle boşluk olmayacak.Win10 da defalarca yaptım hala yapıyorum sadece acronis 2019 olmuyor:)))

UZUNLAR, 5 saat önce yazdı:

Program kurulumu gerçekleştirdi, fakat ben herhangi bir şey yapmadım. 

Kurulum değil .İzmir Teknik Destek Multiboota ekleme yaptın ve oldu onumu kastediyosun.Eğer oysa bana hangi acronisi eklediysen onun linkini gönderirmisin?