Jump to content

Euro 2008 ve Milli Takımımız

lontokyo

Recommended Posts

• Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Terbiyemi bozmadan yorum yapayım diyorum ama olmuyor.Ş... hakem yüzün yada hakemler yüzünden hak ettiğimiz maçı alamadık.Ama şuda bir gerçek Almanya kupayı alamayacak bundan eminim.Bu işin sonu Hollanda.

Fatih hocamızda milli takımı bırakmış.Ama ben kesinlikle bırakmaması taraftarıyım.Çünkü buraya kadar onun sayesinde geldik.Milli takımıma bize böyle güzel bir mücadele seyrettirdiği için canı gönülden teşekkür ediyorum.

Spiker bile isyan etti hakem'e şimdi ağzıma ne gelirse saymak istiyorum ama kurallar elimi kolumu bağlıyor aslında burda hakeme yapılan hakaretler bir kerelik serbest bırakılsa tam süper olur valla

Yaw bu futbol hakemleri ve basketbol hakemlerinden çektiklerimiz bitmeyecek mi bence bitmez eğer biz sessizliğimizi bozmaz isek TFF yi göreve çağırıyorum biraz bastırın yeter artıkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!! ne yaw bu oyuncak gibi oynuyorlar bizile yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

15299985lj1.jpg

Ay-Yıldızım coşturdun bizi

Kutlarım sizi

Hepiniz varolun siz çok yaşayın

o avrupalılarda .... kına yaksın artık ne dıyeyım kendımı bu kadar tutabildim

Not:Yönetimden ricam 1 saatliğine bu başlığı forumdan saymasınlar 1 saat sonra bu başlığa bakmadan silsinler.

TÜm Türkiye, hepimiz Milli aslanlarımıza çoook şey borçluyuz. Bir öğretmen olarak alınlarından öpüyorum hepsini tek tek. Onlarla gurur duyuyorum ayırım yapmadan. Tüm dünya Müslümanlarının da gururu oldular. Hiç birinde tek bir hata bulmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Yürekleri ve yüreklerindeki Allah inancı ve desteğiyle ve dualarla oynadılar. Hiç biri yapabileceğinden bir zerre daha azını yapmadı, daha azını vermedi. Allah onlardan ve Fatih Terimden Razı olsun. Onlara yan gözle bakan benim hasmımdır. Millet ve Türk düşmanıdır. İslam düşmanıdır. Kusura bakılasın veya bakılmasın. Ettiğimiz dualar boşa gitmiş değil...Ben böyle inanıyorum. Dünya sizinle gurur duysun ve duymalı çocuklar...Medeniyetinizle, insanlığınızla, edebinizle.. Cesaretiniz, kahramanlığınız, mücadeleniz her türlü övgünün üsündedir...Minnettarız....[

:rolleyes2:<_<:rofl:

TÜm Türkiye, hepimiz Milli aslanlarımıza çoook şey borçluyuz. Bir öğretmen olarak alınlarından öpüyorum hepsini tek tek. Onlarla gurur duyuyorum ayırım yapmadan. Tüm dünya Müslümanlarının da gururu oldular. Hiç birinde tek bir hata bulmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Yürekleri ve yüreklerindeki Allah inancı ve desteğiyle ve dualarla oynadılar. Hiç biri yapabileceğinden bir zerre daha azını yapmadı, daha azını vermedi. Allah onlardan ve Fatih Terimden Razı olsun. Onlara yan gözle bakan benim hasmımdır. Millet ve Türk düşmanıdır. İslam düşmanıdır. Kusura bakılasın veya bakılmasın. Ettiğimiz dualar boşa gitmiş değil...Ben böyle inanıyorum. Dünya sizinle gurur duysun ve duymalı çocuklar...Medeniyetinizle, insanlığınızla, edebinizle.. Cesaretiniz, kahramanlığınız, mücadeleniz her türlü övgünün üsündedir...Minnettarız....[

:rolleyes2:<_<:rofl:

Hocam heralde "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi" Öğretmenisiniz.

Mehmet ile Kazım olmasa kupayıda alırdık hocamıza göre :rolleyes2:

Evet...Çok mu belli oluyor??? Ama ben bunları yalnız benim branşımda birinin hissedeceğini düşünmüyorum...Teşekkürler...

Mehmet ile Kazım olmasa kupayıda alırdık hocamıza göre <_<

Fatih Sultan Mehmed'in şahi toplarının kalıbını yaptırdığı usta da Rum muş. Ama o toplar İstanbul'u fethetmekte çok işe yaradı biliyorsunuz...: :rolleyes2:

icon13.gif DİKKAT: Flood yapmak YASAKTIR, ardı ardına ileti göndermek yerine p_edit.gif butonunu kullanarak ilk iletinizi düzenleyiniz.

Youtube'da son maçla ilgili koyulan videolara baktım da, yorumlarda sözde ermeni soykırımına bile dayandırmışlar... almanı hırvatı çeki hepsi yüklenmişler :rolleyes2: Bu kadar acı koymuşuz be <_<

hepimiz aslında öyle olmamız lazım değilmi...maneviyat eksikliğinden geliyor başımıza ne gelirse...

ben türkiyenin elenmsine cok sevindim hatta cok bile gittiler ....

bu maç sevinci uğruna kaç kişi öldü kaç kişi yaralandı ,,magandalara kaldı meydan...

RABBİM hepimizi aşırı sevincten korusun....

diğer milletleri bilmem ama türk sevinememeli bence...

hepimiz aslında öyle olmamız lazım değilmi...maneviyat eksikliğinden geliyor başımıza ne gelirse...

bu maç sevinci uğruna kaç kişi öldü kaç kişi yaralandı ,,magandalara kaldı meydan...

Bence öyle olmamız gerekmiyor.

Bir de neden Türk Milleti sevinemesin? Gayet de sevinmeli.

Bence Yapılabilecek Çok Az YoRum Wardı :

1.Biz Elimizdeki Kadroya Rağmen Fatih terim Beraberliğinde Çok İyi Oynadık

2.Hakem Saolsun Bir Penaltı verilmedi Ondan sonra her düşüşe bir faul bize yapılan faul onlara verildi

Böyle Hakem Olmaz Olsun!

Geçmiş bi maçın üstüne aslında konuşmak çok abest,oynayan bizdik finale çıkan onlar : ) dün gerçekten milli takımı tebrik etmek lazım hiç galeyana gelmediler : ) hakeme rağmen...yinede çok büyük bi sevinç yaşadık varsın böyle oynasınlar yenilsinler...

Nasıl bir yaklaşım şeklidir bu ya? maneviyat eksikliği tartışılıyorsa Amerika neden Dünya'ya hükmeden en büyük güç vs. Maneviyatı daha mı fazla adamların bizden. Ya da Almanya'nın maneviyatı daha fazla olduğu için mi bizi eledi. Bu iş maneviyat yarışı değil futbol. Nasıl bir dine entegre olmuşsunuz şaşıyorum.

Türkiye'nin elenmesine sevindiyseniz ya Hırvat, ya Çek, ya Yunan vs. bir ırka aitsiniz demektir. Nereden geliyor bu Türk düşmanlığınız. Maç sevinci yaşanmalı bu sayede birlik ve beraberlikten bahsedebildik kaç gündür. Magandalara herkes karşı ama 70 milyonda 300-400 kişi buda el birliğiyle polise şikayet edince azalacaktır. Bu birkaç ipe sapa gelmezden ötürü sevinmeyelim mi.

Türk sevinmemeli demişsiniz. Soruyorum nasıl bir eziklik duygusudur bu. Türkler en çok sevinmeye hakkı olan insanlardır. Bu kadar baskı bu, kadar ayrımcılık ve bu kadar sorunlara rağmen hala biryerlere gelebiliyorsak ve bunun için çabalamaktan yılmıyorsak, Türkün azim ve gücünü gösterebiliyorsak sevinmek an çok bizim hakkımızdır. Aşın kendinizi biraz.

Tartışma yeri bu forum değil ama Türke laf söyletecek adam da değilim ben. Haddinizi bilin Türk halkının büyüklüğünü görün. Milletimizin ne kadar mutlu olduğunu görün bir iki golle. Mutluluğa ne kadar aç olduğumuzu görün. Kalkıp herşeyi dine yormayına, dini uslubuyla kullanın!

Nasıl bir yaklaşım şeklidir bu ya? maneviyat eksikliği tartışılıyorsa Amerika neden Dünya'ya hükmeden en büyük güç vs. Maneviyatı daha mı fazla adamların bizden. Ya da Almanya'nın maneviyatı daha fazla olduğu için mi bizi eledi. Bu iş maneviyat yarışı değil futbol. Nasıl bir dine entegre olmuşsunuz şaşıyorum.

Türkiye'nin elenmesine sevindiyseniz ya Hırvat, ya Çek, ya Yunan vs. bir ırka aitsiniz demektir. Nereden geliyor bu Türk düşmanlığınız. Maç sevinci yaşanmalı bu sayede birlik ve beraberlikten bahsedebildik kaç gündür. Magandalara herkes karşı ama 70 milyonda 300-400 kişi buda el birliğiyle polise şikayet edince azalacaktır. Bu birkaç ipe sapa gelmezden ötürü sevinmeyelim mi.

Türk sevinmemeli demişsiniz. Soruyorum nasıl bir eziklik duygusudur bu. Türkler en çok sevinmeye hakkı olan insanlardır. Bu kadar baskı bu, kadar ayrımcılık ve bu kadar sorunlara rağmen hala biryerlere gelebiliyorsak ve bunun için çabalamaktan yılmıyorsak, Türkün azim ve gücünü gösterebiliyorsak sevinmek an çok bizim hakkımızdır. Aşın kendinizi biraz.

Tartışma yeri bu forum değil ama Türke laf söyletecek adam da değilim ben. Haddinizi bilin Türk halkının büyüklüğünü görün. Milletimizin ne kadar mutlu olduğunu görün bir iki golle. Mutluluğa ne kadar aç olduğumuzu görün. Kalkıp herşeyi dine yormayına, dini uslubuyla kullanın!

Fazla söze gerek kalmadı :

Yarı finale kadar kimse kusura bakmasın ama büyük bir şans eseri çıktı. Kimse bana Türkiye Milli takımı çok güzel, göze hoş gelen futbol oynayarak yarı finale çıktı demesin. Almanya maçını izlemedim ama diğer maçlarda gösterdiği performansla finali haketmediğini zaten göstermişti. Ne yaptığını bilmeyen, belli bir sistemi olmayan bir takım elenmeye mahkumdur. Bende isterdim şampiyonadan şampiyon olarak çıkmasını, lakin gel gör ki ortaya konan futbol oraları haketmediğimizi gösterdi Almanya bize en acı şekilde.

Yarı finale kadar kimse kusura bakmasın ama büyük bir şans eseri çıktı. Kimse bana Türkiye Milli takımı çok güzel, göze hoş gelen futbol oynayarak yarı finale çıktı demesin. Almanya maçını izlemedim ama diğer maçlarda gösterdiği performansla finali haketmediğini zaten göstermişti. Ne yaptığını bilmeyen, belli bir sistemi olmayan bir takım elenmeye mahkumdur. Bende isterdim şampiyonadan şampiyon olarak çıkmasını, lakin gel gör ki ortaya konan futbol oraları haketmediğimizi gösterdi Almanya bize en acı şekilde.

Bence Almanlar dan futbolcu değilde çok güzel TİYATROCU olur...

daha akşamki maçın başında ırkçılığa hayır sloganı vardı sen şimi burda türk türk türk diye diye ırkçılığını ön olana çıkarıyon...

ben ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM....

sen kürtlerin sevindiğini gördünmü maçtan sonra...

ama MAŞAALLAH sana...bence anlayacağın cok şey var daha...onu da İNŞAALLAH anlaycan zamanla...

SELAMETLE...

Brightblade--> Etnik kökene dil uzattığınızdan 10 gün ileti gönderememe cezası aldınız!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...