Jump to content

Youtube'a Doğrudan Giriş

arachnoid

Recommended Posts

Bende Şöyle birşey kullanıyorum:

http://rapidshare.com/files/121861485/u.rar[/CODE]

Dosya içinden çıkan u.exe yi çalıştırdığınızda engelli tüm siteler açılıyor. Benim denediğim youtube ve geocities ikisinde de sorun çıkarmadı.

u.exe yi çalıştırdığınız zaman internet explorer direk açıyor. Ancak Firefoxta ufak bir ayar gerekli :

Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş Sekmesinde Ayarlara tıkladığımızda karşımıza çıkan pencerede Vekil Sunucu ayarlarını seçiyoruz ve HTTP vekil sunucusu kutusuna 127.0.0.1 Port kutusuna ise 9666 yazıyoruz ve Tamam diyoruz.

Girişler açılmıştır.

Please register to see this content.
Bende Şöyle birşey kullanıyorum:

http://rapidshare.com/files/121861485/u.rar[/CODE]

Dosya içinden çıkan u.exe yi çalıştırdığınızda engelli tüm siteler açılıyor. Benim denediğim youtube ve geocities ikisinde de sorun çıkarmadı.

u.exe yi çalıştırdığınız zaman internet explorer direk açıyor. Ancak Firefoxta ufak bir ayar gerekli :

Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş Sekmesinde Ayarlara tıkladığımızda karşımıza çıkan pencerede Vekil Sunucu ayarlarını seçiyoruz ve HTTP vekil sunucusu kutusuna 127.0.0.1 Port kutusuna ise 9666 yazıyoruz ve Tamam diyoruz.

Girişler açılmıştır.

herkese günaydın arkadaşlar

Arkadaşlar, bazı farklı adreslerden girilip izlenebiliniyor ama youtubeyi tam anlamıyla kullanamıyorsunuz. sisteme program kurmadan google'dan open dns server iplerini kullanarak başına www eklemeden youtube.com olarak normal erişebilirsiniz. Kullandığım dns server ip noları

208 67 222 222

208 67 222 220

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar, bazı farklı adreslerden girilip izlenebiliniyor ama youtubeyi tam anlamıyla kullanamıyorsunuz. sisteme program kurmadan google'dan open dns server iplerini kullanarak başına www eklemeden youtube.com olarak normal erişebilirsiniz. Kullandığım dns server ip noları

208 67 222 222

208 67 222 220

Arkadaşlar artık YouTube a DNS ayarlarıyla girilmiyor boşuna uğraşmayın.Çünkü bu sefer kapatırken onu da göz önüne alarak kapattılar.

Denemeden, tecrübe etmeden kullanmadığım bir şeyi paylaşmam. Gayet rahat bi şekilde videomu izliyorum, yorumum yapıyorum, puanlama vesaire yapabiliyorum. İsteyen dnsler işe yaramıyor deyip vazgeçebilirler.

• 1 ay sonra...

Birde Bu siteyi deneyin

www.youtube.dinamiturk.com[/CODE]

Upload Download her şeyi yapabilirsiniz , adından anlasılacağa uzere site turk sitesi karsınızda youtube iii seyirler.

• 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

en kolayı bende XP kullanan makinalarda (NT sürümlerinin hepsinde çalışıyor sanırım)

kendi yaptığım kurulum dosyası ile çift tıkla kur. ekstra program yok/site yok

hosts dosyasını düzenler/youtube'un asıl ip adreslerini girer. DNS ayarına da ihtiyacı yoktur.

Tek gereği XP Kullanman

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...