Jump to content

Recommended Posts

Advanced SystemCare Professional 13.7.0.308 Lite EN-TR |  19mb zip katılımsız

Bilgi: Tüm meşkuliyet veren unsurlardan arındırılmıştır! Pro sistemler dahi çıkan,reklam popup tanıtım dosyalarıda çıkarıldı (Anasayfada çıkmaz!) SSD disk ve windows sistem optimizasyonlarına yönelik tüm yapılandırmaların tamamı yapıldı. Disk birleştirme devredışı,arka plan sistem tray güncelleme kontrolleri,otomatik görevlere eklenme vb. fonksiyonlardan tamamen arındırıldı! Ömür boyu lisanslı!

Spoiler

wusd8N

Internet Download Manager 6.38 Build 5 Final Türkçe |  11mb zip katılımsız

Bilgi: Yeni çalışmadır güncelleme vb.içeriklerde bu yeni sürümdeki değişiklere yönelik önlemler artırılarak sağlamlaştırılmış yeni çalışmayla güncellenmiştir sadece. Güncelleme kontrolleri,fake serial vb. arındırıldı ömür boyu çıkmaz!

Spoiler

8Co56p

Güncellenme tarihi: 11 EKİM 2020 | >>

Please register to see this content.

• Like 5
  • Thanks 1

forjest, Bir saat önce yazdı:

Advanced SystemCare Professional 13.7.0.308 Lite EN-TR |  19mb zip katılımsız

Bilgi: Tüm meşkuliyet veren unsurlardan arındırılmıştır! Pro sistemler dahi çıkan,reklam popup tanıtım dosyalarıda çıkarıldı (Anasayfada çıkmaz!) SSD disk ve windows sistem optimizasyonlarına yönelik tüm yapılandırmaların tamamı yapıldı. Disk birleştirme devredışı,arka plan sistem tray güncelleme kontrolleri,otomatik görevlere eklenme vb. fonksiyonlardan tamamen arındırıldı! Ömür boyu lisanslı!

İçeriği Görüntüle

wusd8N

Internet Download Manager 6.38 Build 5 Final Türkçe |  11mb zip katılımsız

Bilgi: Yeni çalışmadır güncelleme vb.içeriklerde bu yeni sürümdeki değişiklere yönelik önlemler artırılarak sağlamlaştırılmış yeni çalışmayla güncellenmiştir sadece. Güncelleme kontrolleri,fake serial vb. arındırıldı ömür boyu çıkmaz!

İçeriği Görüntüle

8Co56p

Güncellenme tarihi: 11 EKİM 2020 | >>

kurulum tamamlandı dıyor fakat programlara bakıyorum kurulmamıs ıdm 

Edited by Theogus45
sorun cozuldu

CCleaner 5.72.7994 Professional Türkçe

| Katılımsız 

Bilgi: Serial tanımlanmıştır.Orijinal setup'tan kurar.Net gider gelir. Güncelleme tarihi: 12 EKİM 2020

Spoiler

Sistem bakım onarım hızlandırma,servisleri devredışı bırakma,otomatik akıllı sistem temizliği vb. işlemler. Profesyonel sürümde sistemin genel kontrolleri geniş özellikleri mevcut.

fHNmha

Edited by forjest
  • Like 6
  • Thanks 1

forjest, 12 saat önce yazdı:

CCleaner 5.72.7994 Professional Plus Türkçe

| Katılımsız 

Bilgi: Serial tanımlanmıştır.Orijinal setup'tan kurar.Net gider gelir. Güncelleme tarihi: 12 EKİM 2020

İçeriği Gizle

Sistem bakım onarım hızlandırma,servisleri devredışı bırakma,otomatik akıllı sistem temizliği vb. işlemler. Profesyonel sürümde sistemin genel kontrolleri geniş özellikleri mevcut.

fHNmha

Hocam professional plusta bütün ccleaner yazılımlarını satın almış oluyorsun tek lisans bütün programlarda geçerli oluyor plus'un farkı o :) Hani bunda defraggler yok-recuva yok-speccy yok nasıl plus bu ? :D

• Like 1
  • Haha 1

SoNKraL_, 14 dakika önce yazdı:

Hocam professional plusta bütün ccleaner yazılımlarını satın almış oluyorsun tek lisans bütün programlarda geçerli oluyor plus'un farkı o :) Hani bunda defraggler yok-recuva yok-speccy yok nasıl plus bu ? :D

Ufak bir yöntemle Lisans kullanılabilir hepsinde Recuva,speccy,defraggler vs.. Plus eki çıkarıldı yinede sağol hatırlatma için!. :) 

• Like 2

ozgurturk91, 1 saat önce yazdı:

Merhaba,

Windows 10 ve 7 için bakım / onarım programı tavsiye edebilir misiniz ?

Piyasada birçok program var ancak sizin deneyiminizden faydalanmak isterim.

Haftada ya da 2 haftada bir optimize etmek için kullanmak istiyorum.

Önerilerinize açığım.

Saygılar

Advanced SystemCare Professional  tüm sistemler.

Windows10 için: 

portable uygulamadır yapılandırma ve sistem genel temizliği için oldukça etkili.

Edited by forjest
  • Like 1

TeamViewer 15.10.5 Final tr (Reklamsız!) |  Katılımsız (Reklam sayfaları arındırıldı!)

Spoiler

6PPC6r

Revo Uninstaller Pro 4.3.7 Final tr | 

zip katılımsız Upd13Ekim2020

Spoiler

hCB4mV

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 1

Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019 Redistributable Package Final x86.x64_Upd2020.10.14

Katılımsız | Zip 67 MB  MD5: D1E5999259D5841B87337586133E63BE

Bilgi:  Eski sürümleri kaldırır,güncel olanları yükler.64 Bit sistemlerin gereksinimi olan x86 C++ paketlerinide kurar.

Spoiler

mwtjYH

Güncellenme tarihi: 14 EKİM 2020

• Like 7

Internet Download Manager 6.38 Build 6 Final |  10MB Zip Katılımsız

Bilgi: PureFlat tema varsayılan gelir. Serial tanımlandı orijinal edit ömür boyu güncelleme fake serial ekranları çıkmaz! |  "Crack,patch benzeri dosyalar içermez!"

Kurulum: Varsa eski sürümü kaldırarak,Pc'nizi yeniden başlatınız ve indirilen dosyaya, sağ tık yaparak "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanarak kurulumu bitiriniz.

Spoiler

idman638build6Finaltr tnctr.com katılımsız final full,idm serial indir,idm windows10 final,idm lates

StartIsBack AIO v2.9.7-2.1.2-1.7.6 For W10-81-8 |  

4MB Zip Katılımsız
Bilgi: Windows10 / Windows 8.1/8 / Windows 7 Başlat menüsü güncellemeler kapalı sisteminize uygun olanını kurar.

Spoiler

StartIsBack AIO v2.9.7 2.1.2 1.7.6 For W10 81 8 x86 x64 başlat menüsünü indir,windows10 başlat start

Güncelleme tarihi: 17 Ekim 2020

Edited by forjest
  • Like 4

forjest, 9 saat önce yazdı:

Internet Download Manager 6.38 Build 6 Final |  10MB Zip Katılımsız

Bilgi: PureFlat tema varsayılan gelir. Serial tanımlandı orijinal edit ömür boyu güncelleme fake serial ekranları çıkmaz! |  "Crack,patch benzeri dosyalar içermez!"

İçeriği Görüntüle

idman638build6Finaltr tnctr.com katılımsız final full,idm serial indir,idm windows10 final,idm lates

StartIsBack AIO v2.9.7-2.1.2-1.7.6 For W10-81-8 |  

4MB Zip Katılımsız
Bilgi: Windows10 / Windows 8.1/8 / Windows 7 Başlat menüsü güncellemeler kapalı sisteminize uygun olanını kurar.

İçeriği Görüntüle

StartIsBack AIO v2.9.7 2.1.2 1.7.6 For W10 81 8 x86 x64 başlat menüsünü indir,windows10 başlat start

Güncelleme tarihi: 17 Ekim 2020

Privatenrenin 8.1 sistemi kurulu Windows defender vs otomatik kapalı idmyi kurdum kuruldu yazısı geldi fakat idm yok pc de programlarda da yok bir türlü kuramadım nasıl olur? 

Theogus45, 27 dakika önce yazdı:

Privatenrenin 8.1 sistemi kurulu Windows defender vs otomatik kapalı idmyi kurdum kuruldu yazısı geldi fakat idm yok pc de programlarda da yok bir türlü kuramadım nasıl olur? 

Windows 10 bendeki aynı sorun bende de oldu 3 kez denedim 3ünde de kurulmadı. Demekki sorun genel. Ayrıca sistem orjinal msdn. 

SENTENZA, 5 saat önce yazdı:

Windows 10 bendeki aynı sorun bende de oldu 3 kez denedim 3ünde de kurulmadı. Demekki sorun genel. Ayrıca sistem orjinal msdn. 

Theogus45, 4 saat önce yazdı:

Evet bende 5kezden fazladır deniyorum kuruldu diyor ama ortada idm yok 

Katılımsız Uygulamaları , Nasıl kurarım? : 

• Varsa eski sürümü kaldırarak,Pc'nizi yeniden başlatınız ve indirilen dosyaya, sağ tık yaparak "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanarak kurulumu bitiriniz.
  • Genelin dışında kalarak, IDMan'nın kaldırıltan sonra,bilgisayarın yeniden başlatılma (restart) zorunluluğu vardır.Sistemlerinizde "Administrator yönetici haklarında" olunuz. "Uac,defender,antivirüs,smartscreen süzgeçleri vb." koruma etkenleride geçici askıya alınmalıdır yoksa hiçbir katılımsız uygulama sisteme kesinlikle kurulmaz. Sistem platformlarına uygun olmayan içerik verilmez paylaşılmaz!  Verilen uygulamalar windows msdn sistem olup olmamasıyla uzaktan yakından alakası yoktur (Linux' e bile exe msi katılımsız programlar wine ile kurulabilmektedir buda ek bilgi) . Parametreleri tanımlanmış,Silent install-setup , Re-pack setup,Pre-activated-setup auto kurulum uygulamalar için Windows7 ve üzeri w10/8.1/8  x32/x64 mimarisi olan sistemler içinde üstteki yazılanlar tamamen geçerlidir. W10 aralarında, üstteki belirtilen işlemler yapılmadığında işlemler kaçınılmaz olarak negatif sonuçlanacaktır. Bu normal uygulamaların setup'ları için bile bazen geçerli olabilirler. Özetle kurulması istenen uygulamalar için belirtilen işlemler şarttır. Bununla alakalı olarak paylaşım yapılan mecralarda da, (TNCTR.Com dahil) bilinen belirtilen ve önerilen yapılandırma şeklidir bu kapsamda.

Katılımsız Uygulama, Test edildimi? :

• Tüm programlar testlerden geçirilmeden yayımlanmaz,sorunsuzluğu anlaşılana dek, analizler yapılır daha sonra sizlere sunulmaktadır. Sorun çıksada kısa sürede mutlaka  giderilir! ya da,çalışma tamamen kaldırılır. Bazen istisnaalar olabilmektedir bu kabul edilebilir birşeydir insanoğluyuz nihayetinde hepimiz. "%'1 bile olsa, hata payı her zaman vardır!"
  • Üstteki belirtilen durumların dışında farklı bir işlemler işe yaramaz ve sisteminize kurulması mümkünde olmaz. Katılımsız kurmak istemeyenler uygulamalara ait olan, kaynak resmi ana web_sitelerinden manuel olarak kendileri normal şekilde kurma işlemlerini yapabilirler bu kapsamda, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur zaten. Yazdıklarım  sadece "Katılımsız kurulum, ingilizce kavramlarıyla Silentinstaller ve Unattended silent installation" paket kurulumları için geçerlidir. Uygulamaları güvenerek kurup kurmamak vs, kullanıcının ve indiren kişinin, kendi inisiyatifi ve sorumluluğunda olduğunuda unutmamak gereklidir.

+ Olarak, Konunun 1.Sayfasında yer alan, " GENEL BİLGİLENDİRMELER" bölümüne göz atarakta detay bilgileride ayrıca inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Edited by forjest
  • Like 2

Internet Download Manager 6.38 Build 7 Final |  10MB Zip Katılımsız.

Bilgi: PureFlat tema serial tanımlandı. Güncelleme lisans fake ekranları arındırıldı Ömür boyu çıkmaz!

Spoiler

Ekran alıntısı

IDM Nasıl kurulur? Ekran Videosu:

IkEIsR.gif

Psiphon 3.158 Final Türkçe (Portable)| 

7MB Zip Portable/Kurulumsuz

Bilgi: Psiphon VPN ile Engelli sitelere free ücretsiz sınırsız şekilde giriş sağlayan portable kurulumsuz bir uygulamadır.

Spoiler

IkJYu0.png

Güncellenme Tarihi: 17 EKİM 2020

Edited by forjest
  • Like 5
  • Thanks 1

forjest, 7 saat önce yazdı:

Katılımsız Uygulamaları , Nasıl kurarım? : 

• Varsa eski sürümü kaldırarak,Pc'nizi yeniden başlatınız ve indirilen dosyaya, sağ tık yaparak "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanarak kurulumu bitiriniz.
  • Genelin dışında kalarak, IDMan'nın kaldırıltan sonra,bilgisayarın yeniden başlatılma (restart) zorunluluğu vardır.Sistemlerinizde "Administrator yönetici haklarında" olunuz. "Uac,defender,antivirüs,smartscreen süzgeçleri vb." koruma etkenleride geçici askıya alınmalıdır yoksa hiçbir katılımsız uygulama sisteme kesinlikle kurulmaz. Sistem platformlarına uygun olmayan içerik verilmez paylaşılmaz!  Verilen uygulamalar windows msdn sistem olup olmamasıyla uzaktan yakından alakası yoktur (Linux' e bile exe msi katılımsız programlar wine ile kurulabilmektedir buda ek bilgi) . Parametreleri tanımlanmış,Silent install-setup , Re-pack setup,Pre-activated-setup auto kurulum uygulamalar için Windows7 ve üzeri w10/8.1/8  x32/x64 mimarisi olan sistemler içinde üstteki yazılanlar tamamen geçerlidir. W10 aralarında, üstteki belirtilen işlemler yapılmadığında işlemler kaçınılmaz olarak negatif sonuçlanacaktır. Bu normal uygulamaların setup'ları için bile bazen geçerli olabilirler. Özetle kurulması istenen uygulamalar için belirtilen işlemler şarttır. Bununla alakalı olarak paylaşım yapılan mecralarda da, (TNCTR.Com dahil) bilinen belirtilen ve önerilen yapılandırma şeklidir bu kapsamda.

Katılımsız Uygulama, Test edildimi? :

• Tüm programlar testlerden geçirilmeden yayımlanmaz,sorunsuzluğu anlaşılana dek, analizler yapılır daha sonra sizlere sunulmaktadır. Sorun çıksada kısa sürede mutlaka  giderilir! ya da,çalışma tamamen kaldırılır. Bazen istisnaalar olabilmektedir bu kabul edilebilir birşeydir insanoğluyuz nihayetinde hepimiz. "%'1 bile olsa, hata payı her zaman vardır!"
  • Üstteki belirtilen durumların dışında farklı bir işlemler işe yaramaz ve sisteminize kurulması mümkünde olmaz. Katılımsız kurmak istemeyenler uygulamalara ait olan, kaynak resmi ana web_sitelerinden manuel olarak kendileri normal şekilde kurma işlemlerini yapabilirler bu kapsamda, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur zaten. Yazdıklarım  sadece "Katılımsız kurulum, ingilizce kavramlarıyla Silentinstaller ve Unattended silent installation" paket kurulumları için geçerlidir. Uygulamaları güvenerek kurup kurmamak vs, kullanıcının ve indiren kişinin, kendi inisiyatifi ve sorumluluğunda olduğunuda unutmamak gereklidir.

+ Olarak, Konunun 1.Sayfasında yer alan, " GENEL BİLGİLENDİRMELER" bölümüne göz atarakta detay bilgileride ayrıca inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Formatlanmış 0 sisteme de kurdum sonuç yine aynı. Windows 10 Msdn 32 bit ile uyumsuz herhalde.

forjest, 19 saat önce yazdı:

Internet Download Manager 6.38 Build 7 Final |  10MB Zip Katılımsız.

Bilgi: PureFlat tema serial tanımlandı. Güncelleme lisans fake ekranları arındırıldı Ömür boyu çıkmaz!

İçeriği Gizle

Ekran alıntısı

IDM Nasıl kurulur? Ekran Videosu:

IkEIsR.gif

Psiphon 3.158 Final Türkçe (Portable)| 

7MB Zip Portable/Kurulumsuz

Bilgi: Psiphon VPN ile Engelli sitelere free ücretsiz sınırsız şekilde giriş sağlayan portable kurulumsuz bir uygulamadır.

İçeriği Gizle

IkJYu0.png

Güncellenme Tarihi: 17 EKİM 2020

Hocam öncelikle bu güzel paylaşımlar için teşekkürler..  Bu tarz VPN Proxy programlarından mevcut olarak Hotspot Shield Business Edition kullanıyorum bu türdeki programlardan hangisini tavsiye edersiniz?

SefaAkça, 4 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle bu güzel paylaşımlar için teşekkürler..  Bu tarz VPN Proxy programlarından mevcut olarak Hotspot Shield Business Edition kullanıyorum bu türdeki programlardan hangisini tavsiye edersiniz?

• Kullandığınız uygulama oldukça güzel aslında,lisanslı satın alıp kullanıyorsanız eğer devam edin derim. Yok normal şekilde modlu uygulama diyorsanız ben Avira Phantom'u öneririm kullanışlılık ve hız bakımında birde idm indirme araçlarıda video vb .dosyalarda devreye girmekte Almanya,İngiltere,Abd bağlantılarıda oldukça hızlı, bulunduğunuz bölge ve operatöre göre hız vb. ping hızlarına göre bilindiği üzere ülkelere göre hızlarda değişiklik göstermekte.
  • ve her ikiside benim beğendiklerim arasında. Yoksa piyasada çok fazla değişik vpn araçlarıda var gereksiz boyut fazlalığından sistem kurmayı istemiyorum açıkcası bence Avira , Psiphon vpn uygulamaları sorunsuz işlem görmekte. Saygılarımla. :) 
  • İndirme linki 
    katılımsız zipli şifresiz, data paket resetlemede dahil edildi sınırları kaldırmak için.
SENTENZA, 19 saat önce yazdı:

Formatlanmış 0 sisteme de kurdum sonuç yine aynı. Windows 10 Msdn 32 bit ile uyumsuz herhalde.

• Çalışmaları genellikle eskiden beri 32 bit sistem üzerinden yapardım (VMware sanal makine üzerinden windows 7 32 bit) | yeni vmware sisteme, Win7_64 bit sistem kurdum yenilemek için,kurduğum ve kullandığım pro'larda "Installshieldpremier+emco msi enterprise" uygulamaları x64 bit olarak kurulduğundan yapımında kullandığım programlarda, hazırlık aşamasında paketlenirken (re-packer) platformu otomatik olarak (x64) şeklinde ekliyor. Dolayısıylada kurulum aşamasında sistem_32 bitse eğer, kontrol aşamasında paket kurulumuda olumsuz oldu tabiiki. İlk kez böyle bir detayı gözden kaçırdığımı hatırlattınız bana.
  • Fırsatını bulup bir ara düzeltip sonraki sürümlerde ekleyeceğim.Yorumunuzda haklısınız bunun için üzgünüm. :(  İlgileneceğim teşekkür ederim. Saygılarımla.  :) 
  • Like 1

Shadowscape, 2 dakika önce yazdı:

Forjest hocam winamp katılımsız yapabiliyormusun ? : ) 

Winamp player uzun yıllardır desteğini ve geliştirmeyi bıraktı ekibindeki çalışanların bir çoğuda farklı sektörlere gittiler ileriyi görerekten. Günümüzde spotify vb. online music uygulamalarının yaygınlığı ve çeşitli playerların kodek vb. paketlerinde zenginliğide etkili olaraktan gereksinimleri karşıladığındanda olabilir elbette.

Winamp temalı olarak AIMP player'ı hazırlamıştım bana sorarsanız eğer aimp player daha mantıklı hafif hızlı ve içeriğinde bir çok araç ve gerek tag editor vb.tools'larda mevcut işlevsellik bakımından aimp'i kurmak daha mantıklı kanaatimce. :) 

AIMP player winAmp tema varsayılan: 

• Like 1

16 minutes ago, forjest said:

Winamp player uzun yıllardır desteğini ve geliştirmeyi bıraktı ekibindeki çalışanların bir çoğuda farklı sektörlere gittiler ileriyi görerekten. Günümüzde spotify vb. online music uygulamalarının yaygınlığı ve çeşitli playerların kodek vb. paketlerinde zenginliğide etkili olaraktan gereksinimleri karşıladığındanda olabilir elbette.

Winamp temalı olarak AIMP player'ı hazırlamıştım bana sorarsanız eğer aimp player daha mantıklı hafif hızlı ve içeriğinde bir çok araç ve gerek tag editor vb.tools'larda mevcut işlevsellik bakımından aimp'i kurmak daha mantıklı kanaatimce. :) 

AIMP player winAmp tema varsayılan: 

aimp şarkıdan şarkıya geçerken önceki şarkıyı süreliğine çalıyor sevmiyorum kısayolları pratik değil . ^^

• Like 1

forjest, 5 saat önce yazdı:
  • Çalışmaları genellikle eskiden beri 32 bit sistem üzerinden yapardım (VMware sanal makine üzerinden windows 7 32 bit) | yeni vmware sisteme, Win7_64 bit sistem kurdum yenilemek için,kurduğum ve kullandığım pro'larda "Installshieldpremier+emco msi enterprise" uygulamaları x64 bit olarak kurulduğundan yapımında kullandığım programlarda, hazırlık aşamasında paketlenirken (re-packer) platformu otomatik olarak (x64) şeklinde ekliyor. Dolayısıylada kurulum aşamasında sistem_32 bitse eğer, kontrol aşamasında paket kurulumuda olumsuz oldu tabiiki. İlk kez böyle bir detayı gözden kaçırdığımı hatırlattınız bana.
  • Fırsatını bulup bir ara düzeltip sonraki sürümlerde ekleyeceğim.Yorumunuzda haklısınız bunun için üzgünüm. :(  İlgileneceğim teşekkür ederim. Saygılarımla.  :) 

Çok memnun olurum. Genelde 64bit kullanıyorum ve hiç sorun olmuyor. Eski emektar 3gb ramli bilgisayara 32bitte kurulum tamamlandı yazmasına rağmen kurulmuyordu. İDM de sadece sizin çalışmalarınızı kullanıyorum. 

• Thanks 1

@Shadowscape @SENTENZA

İstek üzerine! | WinAmp Player + IDMan 638 Build7 Yenilenmiştir! Uygulama ve linkler yenilendi! Güncelleme tarihi: 19 EKİM 2020

• WinAmp Player 5.8.0.3660 Final Türkçe |  8MB Zip Katılımsız

Bilgi: Orijinal setuptan kurulur,Türkçe dil eklendi tüm ayarlar yapılı gelir!

WinAmp Ekran Görüntüsü:

Spoiler

Ekran alıntısı

• Internet Download Manager 6.38 Build 7 Final Türkçe |  9MB Zip Katılımsız 32/64bit  

Bilgi: PureFlat tema varsayılan,serial tanımlı orijinal dosya edit güncelleme fake serial ekranları ömürboyu çıkmaz!

Spoiler

Internet Download Manager 6.38 Build 5

• Glarysoft StartupManager Quickstartup 5.10.1.143 Final Portable tr |  2MB 7z Portable Türkçe

Bilgi: Windows hizmetleri,update,defender,başlangıçta çalışan tüm servisleri ve programları devredışı bırakabilirsiniz.İstenmeyen meşkuliyet veren programları devredışı bırakarak sisteminizde büyük ölçüde performans sağlamış olacaksınız. örn: defender,yedekleme,disk birleştirme ssd'ler için vs..

Spoiler

Ekran alıntısı

• Ashampoo Win Optimizer 18.00.16 Final Multilanguage + Türkçe Katılımsız / Portable

Bilgi: Sistem bakım onarım hızlandırma oyun ve uygulama hızlandırma optimizasyonları otomatik bakım dosya imha,şifreleme özellikleri.

Katılımsız kurulum      :   21mb 7z katılımsız

Portable/Kurulumsuz:  

14mb 7z portable 

Spoiler

Ashampoo Win Optimizer 18.00.16 Portable katılımsız final full indir,tr yama indir ashampoo license

Edited by forjest
  • Like 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)