Jump to content

Hatırlayanlar Parmak Kaldırsın

Bilinchard

Recommended Posts

doruk o hatırlanmaz mı ya hayatımda çok kullanıldıktan sonra bu kadar koku yapabilecek bir makine tanımıyorum :good: en azından bizimki öyleydi.Resimdekilerinde fenerbahçe ve hakkı yeten olayı hariç hepsini hatırlıyorum ya da biliyorum. 1000 lira için yaşım tutmuyo mesela ama koleksiyoncuyum biliyorum.

doruk o hatırlanmaz mı ya hayatımda çok kullanıldıktan sonra bu kadar koku yapabilecek bir makine tanımıyorum :good: en azından bizimki öyleydi.Resimdekilerinde fenerbahçe ve hakkı yeten olayı hariç hepsini hatırlıyorum ya da biliyorum. 1000 lira için yaşım tutmuyo mesela ama koleksiyoncuyum biliyorum.

Bizdeki simtel süpürge senden yaşlıydı @blackman12, emekliye ayrıldı artık.

Koymayın böyle şeyleri yaşlanıyoruz bilgisayar başında otururken ne güzel herşeyi

unutuyoruz derken böyle şeyler moral bozuyo şakayla karışık 46.yaşı bitiriyorum.

belkide forumun en yaşlılarındanımdır.

Yukardaki yazdıklarım şakaydı ciddiye almayın yaş kısmı doğru tabi.

Bu arada forumdaki yaş ortalaması en genç en yaşlı kim merak ediyormusunuz.?

Herkese sevgiler

hatırlamammı fener hariç hepsini hatırlıom oda komplo olmasın:D fenerin parası ezelden varki asla bitmezz

neyse sadece

ahhh çocukluğumu özledim çim adamlar mahallenin en iyi misketlerini toplamak:D..su tabancaları süper baba ooo hepsini hatırlıom eskiler her zaman yenilerdenn daha güzeldir özlemişim bee ahh ahh...:) diyorum

ne güzel ve mutlu ama ne berbat zamanlardı..

paran bile olsa çoğu şeyi elde edemezdin.. herşey hint kumaşı idi.. herşeyin kaçak olması gerektiği devirdi..

özlemiyor değilim.. kıymetlinin bilindiği devirlerdi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...