Jump to content

Öğrenci Misiniz?

BeNefSE

Recommended Posts

Kaçıncı sınıf.benim tanıdıklar var sizin bölümde son sınıfta

Ben 2. sınıfım.

Yani son sınıf diye bir kavram yok aslında makine mühendisliğinde :D

Genelde son sınıflar 6. 7. ya da 8. sınıf oluyorlar.

E kısman koca abileri görünce insan korkuyor fakültede. Ama az çok konuştuğum insanlar vardır öyle olanlarla. :)

Allah 4 yılda bitirmeyi nasip etsin ne diyelim. Hoş ben inek olduğum için bitiririm de. :)

Ankara -- Ertuğrulgazi İlköğretim Okulu bu sene mezun oldum

liseyide kurtuluş lisesinde okuyacas inşallah

bu kadar olur.Aynı okul mezunuyuz ama benimki izmir versiyonu. İzmir'de de aynen ERtuğrulgazi diye geçiyor.

Ben de İzmir Atatürk lisesinde okuyacağım inş.

Ben 2. sınıfım.

Yani son sınıf diye bir kavram yok aslında makine mühendisliğinde :lol:

Genelde son sınıflar 6. 7. ya da 8. sınıf oluyorlar.

E kısman koca abileri görünce insan korkuyor fakültede. Ama az çok konuştuğum insanlar vardır öyle olanlarla. :lol:

Allah 4 yılda bitirmeyi nasip etsin ne diyelim. Hoş ben inek olduğum için bitiririm de. :)

Bu kadar karamsar olma kardeş ya.Yılda 7-8 kişi bitiriyor ancak inan çalışırsan olur.Benim bir arkadaşım SDÜ'de sizin bölümünüzdeydi 2. sınıfta Öss'ye yine girdi SDÜ tıp fakültesini kazandı dersaneye gitmeden.Makine 3. sınıfta Tıp 1. sınıfı okudu.Makine 4 teyken de Tıp'ı dondurdu.Geçen sene Makine den mezun noldu(4 senede) bu sene Tıpa devam ediyor.Allah sanada böyle başarılar nasip etsin

Hımm sanırım onu duymuştum ben.

Başka bölümden bir abi söylemişti. :lol:

İmrenmiştim o zaman da kendisine. Olmayacak şey değil doğrusu.

Ne diyelim inşallah! : )

Aynı evde kaldım onunla,aynı odada nasıl düzenli çalıştığını çok iyi bilirim nerede kalıyosun?Alışabildin mi ıspartaya?

wayyy be 2 tane sdu lu var bende SÜTÇÜLER fakültesinde 1 koskoca sene okudum sonra sehrim olan ınegolde tamam ladım İnat Ettim Gene Girdim öss ye Buseferde Kütahya Maliye Geldi Elbet denk gelir heralde 3 tane üniden :p

Allah bir daha keçiborluya düşürmesin hatta yolum oradan geçecek olursa yolumu değiştircem:)10 gn sonra çıkış belgemide alıyorum ohh ohh:)

Aynı evde kaldım onunla,aynı odada nasıl düzenli çalıştığını çok iyi bilirim nerede kalıyosun?Alışabildin mi ıspartaya?

Düzenli çalışmayı gerektiren bir bölümdeydi zaten. Ben de öyleyim ama bakalım.

İlk dönem biraz zorlandım açıkçası. Çünkü hazırlıktan muaf oldum ben, olmayanlar geçen seneden ortamlarını kurmuşlardı. Zorla aralarına girdim evet. :p 2. dönem daha süper geçti. Ama bu sene çoğu kişi eve çıkacağı için daha da süper geçecek. :p

Özel yurtta kalmıştım ben. Bu sene de orda kalmayı düşünüyorum. Gayet pratik oluyor çünkü. :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...