Jump to content

Karakola Hain Saldırı: 15 Şehit! - Hakkari

muselmansuffe

Recommended Posts

Ulu önder Atatürk Diyorki…;

"Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki;

Sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki vicdanındaki asli cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an bile geri kalınmasın.."

Kemal Atatürk ( Nutuk C.2Sh. 203 )

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Ben hiç değilse bir kere olsun sağ duyuyu, itidali bir kenara bırakmamızı ve tüm uçaklarımızla barzani denilen....? ne kadar şehri varsa alt yapısına kadar hepsini dümdüz etmek istiyorum.

Ondan sonra Dünya kamu oyu ne dermiş, ne eylermiş bunu bir görmek istiyorum.

Bir kere çılgınca davranmamızı istiyorum.

Kendimize korkudan dağlar yarattık. Bizden başka görüp korkan yok.

Kuzey Irak'ın Sarıkamış olmasından korkan birileri oldukça biz bu dediğini yapamayız.

Allah Teröristlerin Belalarını versin...

İşte bizim tek yapabildiğimiz bu. Allah teröristlerin belasını versin demekle olmuyor.

Bizzat teröriste bela olacaksın. Allah o zaman davanda yardımcı olur.

Biz artık korkağız bunu kabul edelim.

@doruk101'in dediği gibi birileri sürekli korkuyor. Sarıkamış'ta kayıp vermemizin sebepleri malumudur. Ben demiyorum ki birkaç tabur kara birliği sokalım.

Dediğim gayet açık, 15 şehit verdiğimiz söyleniyor (ben daha fazla olduğuna inanıyorum. Halktan saklandığını düşünüyorum)

Kaldıracaksın 2.ordu komutanlığına bağlı tüm savaş uçaklarını gidip barzani'nin parlemantosunu yerle bir edeceksin. Merkez bankasını, elektrik tesisatını, haberleşme ağını, polis karakollarını, istihbarat binasını yerle bir edeceksin.

Sarıkamış olmaz çünkü uçaklar vurup geri döner. Ama barzani şu mesajı alır. Pkk bizi ne kadar vurursa seni o kadar vururuz. O zaman tutuşur barzani kaybedeceği şeyler olduğunu bilir.

Adam şu anda o kadar rahat ki (devlet olmaya 1 kala deyip bayram ediyor)

Ve siyasilerimiz. Onlara ne demeli ellerinde barzani ve talabani örgütünün pkk'yı beslediğini gösteren her türlü istihbari belge olmasına rağmen (sevgili kardeşim talabani) diyen yöneticiler var.

Akp'li tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum kutsallarına girmiş gibi oluyorum ama siz bu ortamda bunlara kardeşim diyen liderleriniz olmasından memnun musunuz?

Artık tarih yazan Türkler değiliz. Gölgesinden korkar hale getirdiler bizi.

bbg evi nde diskllafiye gorduk orda askerlik yapan yakınımdan biliyorum orda doğmuş 16 yaşına gelmiş her kürt potansiyel pkk lı sorun 25 senedir çözülememiş topla tüfeklede çözülceğenede inancım yok bilinki o saldırıyı yapan t.c nüfus kağdı taşıyan hatta içinden bi kısmıın bu vatan için askerlik yapan kimseler hainler sorun ekonomik bilinçlenme eğitim ile çozulur bu etkenler bizim üklemizde noksan bi olay olduğu için daha bi 25 sene daha uzar gider bülent ablanın uslubu yanlıştı ama mantığına katılıyorum kimse canını kanını bitmeyen savaşa yollamak istemez olan garibana oluyoo jet sosyetenin çocuklarına değil...

Bu vatanın evlatları teker teker öldürülüyor. Bu kesin bir çare bulunmalı.

ben bu başlangıcı yapıyorum.Fikrimi sunuyorum. güneydou ve doğu anadoluya toplu eğitim seferberliği kültür elçiliği yapılmalı. Gidilen yerlerde kürdün ve türkün asırlardır omuz omuza garbın köpekleriyle nasıl savaştığımızı anlatılması çözümdür. Ayrıca iş imkanları ve para girişi sağlanmalı ekonomisi yükseltilmelidir.

Flaş !

Arkadaşlar, şimdi Kanal D'de izledim. Karakolumuza saldıran pkk'lı sayısı istihbarat birimlerimiz tarafından 350 kişi olarak bildirilmiş.

Olay şimdi daha da garipleşiyor. 350 kişiyi İstanbul'un en ücra köşesinde toplasanız polis anında orada biter.

Askeri güvenlik bölgesi ilan edilmiş bölgedeki karakolumuza kadar bunlar nasıl farkedilmeden geliyor.

Arkadaşlar acı hepimizin acısı. Her ne kadar haklı da olsanız işi siyasete dökmeden konuşalım. Bildiğiniz gibi forumumuzda siyaset yasaktır...

Bu iş öyle ufak tefek bir iş değil. Büyük bir istikbarat açığı var işin ucunda. Bu da demek oluyor ki içeride de adamları var. PKK bu işi tek başına yapabilecek güçte değil.

Bir arkaadaşımız Barzani'yi vuralım diyor. Herşey sizin seyrettiğiniz Kurtlar Vadisi filmindeki kadar kolay değil. Vuralım demekle vurulmuyor. Kontrol kendi elimizde olsa zaten terör diye birşey kalmaz. Bir ülkeye savaş açabiliyorsan Amerika gibi bir güç olmalısın ya da onu arkana almalısın. Kaldı ki Amerika bile savaş açtıktan sonra ne köstekler görüyor sen Türkiye'sin.

Bırakın bol keseden atmayı. Öyle kurusıkı vuralım asalım keselim demekle yürümez bu iş. Uluslararası sözleşmeler ortaklıklar var. Keşke dediğiniz kadar basit olabilse herşey...

Allah yar ve yardımcımız olsun...

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu adi şerefsizlerin bir gün mutlaka Allah belasını verecektir. En iyisi bu kandile atom bombası atmak. Hepsi gebersin şerefsizlerin. Bunlara maddi manevi destek çıkan ülkeler kesin belirlenip bunu dünyaya açıklamak ve onların teröristlerine de bizim yardım edeceğimiz açıkça ilan edilmeli artık.

asıl devletimizin içindeki hainleri yok edelim ki diğerleride biter aktütündeki gibi korumasız kaç tane bina var güvenli bir yere almadan askerlerimiz korumasını almdan bizleri korusun diye öylece bırakılıyor göz yaşları hiç yere akıyor ve onlarrr askerimize birlik içinde gözükürler diğer yandan düşmanlarımızla iç içeler :shiftyninja::) :) :) :)

Allah bütün şehitlerimize rahmet eylesin. ailelerine sabır versin. Onlara ateş açanlar gebersin. Nefret doluyum, bu kadar acizlik olmaz biz Türklere yakışmaz.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Vatansızlara İnat Vatan Sağolsun"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...