Jump to content

Rapidde Sıra Ile Otomatik Indirici Varmı?

exitly

Recommended Posts

Benim şuan kullandığım ve tnctr sitesinde var olan Rapid Share Downloader programı,indirme iyi çok partlı dosyaları bu programla sıralı ve partlarda bozulmada rahat indirme yapıyor,indirmek istediğiniz linki maousla tarat ve kopyala de o kendisi hallediyor,kendine dahil ettiği linkleri siz başlat yani start demedikce indirmiyor.

Bu yazılım yanlızca rapidler içindir.

Programın adı

Rapid Share Downloader[/CODE]

Web sitesinin adresi

[CODE]http://www.majorshare.com/msrsd/[/CODE]

İndirin kurun,çalıştırın indirme keyfini ona bırakın uzun partları indiriken sizde pcnizin başından ayrılın ve dışardaki işlerinizi rahat rahat halledin,geldiğinizde indirmiş bulacaksınız,yazılım bedava benden söylemesi.

Xp kullanıyorum kuramayınca araştırdım ve vistaya kurulabileceğini öğrendim.

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

DIKKAT

arkadsım sormssun bhen su andada ve son 6 aydır sorunsuz olarak kullandıgımhiçbirsey istemeyen java uzerinden calısan sırayla ındıren eklentisini kurarsan butun indirmeler bittiginde dosyayı arsıvden cıkaran bilgisayarı kapatabiler rapidsharenin yanında 19 tanede download sitesini destekleyen

JDownloader[/CODE]

i siddetle tavsiye ederim

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=58454&hl=jdownloader[/CODE]

• 1 ay sonra...

ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM bi buna bakınnn Rapidshare Downloader 4.0 çok güzel bi programdır işine çok yarayacağına %100 eminim bi dene bi bak (tavsiyemdir) işte link http//rapidshare.com/files/208390431/Rapidshare_Downloader_4.0_setup.exe.html sitede yeniyim +repp çok görmezsiniz değil mi ?

kendi yapımımdı.Bunu bir dene istersen.

edit:reklam ve url tagları silindi.

hocam programın güzel ama 15 dk beklıyor diğerini indirmek için...

Acaba bunu nasıl önleriz..

modem reset kodunu falan nereye girmke lazm

jdownloader ben bunu kullanıyorum linkleri ekle başlat o kadar.şiddtle tavsiye ederim ben linkleri ekliyorum monitörü kapatıyorum elektrik tasarrufu diye bütün linkleri indiriyo

İnternette gezinirken,belki başka şeyler daha indirken o arada programın çıkıp şak diye reset atmasıyla tüm net gidiyor.Ben bunu sevmediğim için 15 dakika beklemesini tercih ettim.

bekleci6.jpg

Yukarıda 15 olarak gösterdiğim değeri 1 veya 2 yaptıktan sonra Zamanlayıcı'ya gel.

Orada 'Eğer sunucu hata döndürürse'yi seç.

Hata olarak wait yaz.

Daha sonra modem reset programını göster.

Premiumu olanlara özellikle JDownloader tavsiye ederim.1 GB'lık oyun 3 saatte bitti.

run-time erer 339;

Compenent MSXPButton.ocx or one of its dependecies not correctly registered: a files is missing or invalid

die bi hata veriyorbende vista kullanıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim

Please register to see this content.
burdan indirdim.....

cryptload ben kullanıyorum oldukça kullanışlı basit modemin reset dosyası kendi veritabanı içinde var. ayrıca kablonet içinde otomatik ip alma dosyası mevcut

Please register to see this content.

tam çözemedim programı ama program süper on numara şiddetle tavsiye ediyorum ben kullanıyorum modem reset olmadan ..

şu jdownloader katılımsız veya program konusunda yeni konu olarak paylaşılırsa çok memnun kalacağız.. Hiç bir yerde bulunmuyor şu program :D buldum bir tane onun da linkleri ölmüş..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...