Jump to content

Rapidde Sıra Ile Otomatik Indirici Varmı?

exitly

Recommended Posts

aslında başlıkta herşeyi anlattım belkide bu konuda vardırda rapidshare yazınca bir sürü sayfa çıkıyor hepsine bakmam çok zaman o yüzden tekrar konu açtım tabi varsa ...

neyse sorun şu ben şimdi 20 partlık bi dosyayı free kullanıcı olarak gece bırakcam sabah veya yarın akşama almak istiyorum yani biliyorum rapidde sürre sorunu var ama birini indirince diğerine geçicek olan bir program varmı aynı anda değilde biri bitince diğerine geçicek bir program bunu idm ile yapabiliyorsun diyenler olmuş raget ve bi kaç program daha önermişler ama hangisi işe yarar?eğer programı bulursam red alert 3 ü bırakcam bu gece artık ne zaman biterse alcam:D

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Cryptload biliyordumda bu programa bir türlü ısınamadım o yüzden alternatif bakmıştım rapidmanager denicem ikinizede teşekkürler bilgi için...

edit:arkadaşlar Cryptload bilgisayarı biraz kasıyor açılırken çok bekletiyor ve bu programı sevmiyorum rapidsharemenageride indirdim yüklerken bi hata verdi neyse sonuç olarak bana sorunsuzu lazımdı rapidshare plus diye bir program buldum ki çok sevdim bu programı red alert 3 oyununu kopyala yapıştır yaptım hemen başladı indirmeye sabaha biter veya yarın akşama ama program çok basit ve güzel burayada adını yazimde bencillik olmasın linkinide yarın eklerim şimdi red alert iniyor:D:D

arkadaşlar sabah oldu kalktım birde ne görüm rapidshare plus hata vermiş:) birde çok hoşuma gitmişti ilk dosyayı yükliyince hatayı vermiş...

takrar denedinmi? gece bende senin konuyu takip ederken gördüm ve indirdim rapidshare plus u hem basit hemde güzel bi program ama hayallerimi suya düşürdün şimdi :)

valla tekrar denemedim ama gece bıraktım sabah kalktığımda hata vermişti tek parça indirmişti ama o porogramın hata vermemesi için bir dosya filan ekleniyormuş sanırım uraşmıcam onla usdownloaderi indiriyorum şimdi onu denicem sonuçları yazarım....

arkadaşlar usdownloader programını indirdim denedim daha başlıyamadı bile sürekli bağlanmaya filan çalışıyor dosyayı indirmiyor bir tek rapidshare plus dosyayı indiriyor ama oda tek dosyadan sonra hata veriyor bir dahada bağlanmıyor yani indirme hatası veriyor 4 mblık 10 dosyayı indirmeye çalıştımda ilk dosya indikten sonra diğerleri inmiyor..rapidshare menager kurulmadı pcmde vista için yapmışlar yazıyor ana sitesinde onuda kuramadım hala arıyış içindeyim sonuçları yazıcam....

arkadaşlar usdownloader programını indirdim denedim daha başlıyamadı bile sürekli bağlanmaya filan çalışıyor dosyayı indirmiyor bir tek rapidshare plus dosyayı indiriyor ama oda tek dosyadan sonra hata veriyor bir dahada bağlanmıyor yani indirme hatası veriyor 4 mblık 10 dosyayı indirmeye çalıştımda ilk dosya indikten sonra diğerleri inmiyor..rapidshare menager kurulmadı pcmde vista için yapmışlar yazıyor ana sitesinde onuda kuramadım hala arıyış içindeyim sonuçları yazıcam....
Yeni sisteme uygun (15 dk bekleme) gereksizleri temizlenmiş usd (sadece 1 mb - ayrıca portabledir)

Please register to see this content.

kendi yapımımdı.Bunu bir dene istersen.

edit:reklam ve url tagları silindi.

• 1 ay sonra...

Benim şuan kullandığım ve tnctr sitesinde var olan Rapid Share Downloader programı,indirme iyi çok partlı dosyaları bu programla sıralı ve partlarda bozulmada rahat indirme yapıyor,indirmek istediğiniz linki maousla tarat ve kopyala de o kendisi hallediyor,kendine dahil ettiği linkleri siz başlat yani start demedikce indirmiyor.

Bu yazılım yanlızca rapidler içindir.

Programın adı

Rapid Share Downloader[/CODE]

Web sitesinin adresi

[CODE]http://www.majorshare.com/msrsd/[/CODE]

İndirin kurun,çalıştırın indirme keyfini ona bırakın uzun partları indiriken sizde pcnizin başından ayrılın ve dışardaki işlerinizi rahat rahat halledin,geldiğinizde indirmiş bulacaksınız,yazılım bedava benden söylemesi.

• 3 hafta sonra ...
kafam karıştı arkadaşlar şimdi indirmesi için 7 taneden 100 mb lık dosya bıraktık diyelim, hiç kod sormadan beklemeden otomatik indirecek olan program hangisidir? :(:(

gerçekten sorunsuz

altarnetif olarak

Please register to see this content.

• 4 hafta sonra ...
Arkdaşım RApid Bunu Çözdü sanırsam ve Artık ındırme yapılamıyor...

ben j downloaderden şaşmam her gün güncelleniyor siteside türkçe programda güzel tavsiye edilir..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...