Jump to content

Mega

okkanil
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar  megadan kota aşmadan  dosya indirimi nasıl olur  mega programları var ama hepsi hata veriyor yani indirmiyor  üylik gerektirmeden 2GB ve üstü verileri nasıl indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim 

Not: mega  linki  IDM ıle indirme varsa yeni eski degil   anlatırsanız  çok iyi olur saygılar.

• Like 1

okkanil, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar  megadan kota aşmadan  dosya indirimi nasıl olur  mega programları var ama hepsi hata veriyor yani indirmiyor  üylik gerektirmeden 2GB ve üstü verileri nasıl indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim 

Not: mega  linki  IDM ıle indirme varsa yeni eski degil   anlatırsanız  çok iyi olur saygılar.

s.a kardeş bunu dene 

Please register to see this content.

arkadaşlar kotayı doldurmadan önce kullanırsanız sınırsız indirme yapabilirsiniz kota doldu uyarısı aldıysanız indirmeyebilir yinede deneyin derim

buda yeni sürümü

Direk link vericektim link gizleme kullanılmıştı bende linkin bulunuduğu siteyi verdim girip indirebilirsiniz yeni sürümü

Edited by agitsonkurt63

efe34, 1 saat önce yazdı:

modemi kapa aç

tekrar başlat butonuna basın pc den

bide bu var

dene başkada bildigim vardı 100 gb bile çeviriyordu kapattılar neden bilmiyorum yasaklama geldi galiba buradan 

tnc vip ol indir günlük 10 gb yetiyorsa bulursam tekrar yazarım kolay gelsin hayırlı ramazanlar

akillialtay1995, 16 dakika önce yazdı:

Bu yöntem indirme süresini uzatmaz mı?

bazen işe yarıyor  ama meganın aylık belirli indirme  kotası var onu geçince izin vermiyor modemde devre dışı kalıyor eğer indreceğimiz dosya örnek veriyorum 500 gb vs ise preimum hesap almak en mantıklısı bence ücretsiz indirecem diyorsa bekleyecekgiz kolay gelsi hayırlı ramazanlar

akillialtay1995, 2 saat önce yazdı:

Bu yöntem indirme süresini uzatmaz mı?

kaldığı yerden aynı hızda devam eder

bu iş nasıl bukadar kompleks hale geldi anlayamadım

en fazla gerekir se yeni hesap açın