Jump to content

Merhaba öğrenci Kardeşime Lap Top Alacağım Bütçe Yaklaşlık 8 Bin Tl

Recommended Posts

merhaba öğrenci kardeşime lap top alacağım bütçe yaklaşlık 8 bin tl asus marka almak istiyoruz çizim yapmak için değil arada oyun oynayıp film izleyecek genelde dersleri çalışmak istiyor sizce hangi laptop alınır fiyat performans olarak önde olan bir laptop satın almak istiyorum yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

adream09, 14 dakika önce yazdı:

merhaba öğrenci kardeşime lap top alacağım bütçe yaklaşlık 8 bin tl asus marka almak istiyoruz çizim yapmak için değil arada oyun oynayıp film izleyecek genelde dersleri çalışmak istiyor sizce hangi laptop alınır fiyat performans olarak önde olan bir laptop satın almak istiyorum yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Please register to see this content.

Bütçenize uygun sistemler burada. Sistemlerin özelliklerini özelliştirebiliyorsunuz işte ekstra 8GB ram ekleyebiliyorsunuz SSD değiştirebiliyorsunuz vs vs. Oyuncu laptop'u konusunda monster çok önde bir marka. MSI ve Asus'da var onlarada bakın derim.

• Like 1

adream09, Şimdi yazdı:

Sağlam serin,sessiz,pil ömrü uzun vb. özellikleri üstün olan ve  tutulan modeller olarak Lenovo Thinkpad xtreme serilerinden herhangi birini alın uzun yıllarca kullanın tek geçerim.

• Like 2

The_Undertaker, 20 dakika önce yazdı:

Bütçenize uygun sistemler burada. Sistemlerin özelliklerini özelliştirebiliyorsunuz işte ekstra 8GB ram ekleyebiliyorsunuz SSD değiştirebiliyorsunuz vs vs. Oyuncu laptop'u konusunda monster çok önde bir marka. MSI ve Asus'da var onlarada bakın derim.

monster marka kullanan varmış abi monster hariç ne olursa dedi gönlü asustan yana :) cevabınız için teşekkür ederim

forjest, 5 dakika önce yazdı:

Sağlam serin,sessiz,pil ömrü uzun vb. özellikleri üstün olan ve  tutulan modeller olarak Lenovo Thinkpad xtreme serilerinden herhangi birini alın uzun yıllarca kullanın tek geçerim.

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim bu lap top özellikleri gayet iyi bi göstereyim, bir de hangi siteden satın almalıyım sizce onu da tavsiye edebilir misin?

• Like 1

forjest, 39 dakika önce yazdı:

üstat şimdi hepsiburadadan baktım yaklaşık 26 milyar cıkmış :) bizim için güzel hayeller bunlar

• Haha 2

Kardeşim asusun iyi olduğunu bilmeyen yok zaten ama fiyatları da malum i5 asus olacağına i7 monster olsa daha iyi değil mi?

Şahsen ben monster almayı düşünüyorum 3-4 aya özelliklerine göre uygun sizin tercih etmemenizin sebebi nedir ben daha önce kullanmadım monster.

asus için sistemler iyi ama teknik servis berbat. kırarlar sana mal ederler. sağlam verdiğiniz pc hasarlı gelir kısaca. bunu da göz önünde bulundurun derim.  ben mağdur oldum bir çok ürününde. donanım sorunu yüzünden gönderdiğim pc her seferinde format atılıp sorun yok diye geri gönderildi. aynı sorunda 6 kere gönderdim aşırı ısınma sorunu vardı. harici soğutma ile  kullanıyorum artık.

• Like 1

hasan835, 1 saat önce yazdı:

değerli kardeşim, ilk tercihim lenovo olup, tabiiki, takdir senindir;

İçeriği Gizle

bu laptop güzelmiş hocam attım kardeşime bakalım ne diyecek, arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, aklıma takılan bir de dell marka laptoplar var sizce onlar nasıl hali hazırda benm çalıştığım firma bizlere dell marka laptop verdi oyun bilgisayarı değilde daha çok mail işleri için kullanıyoruz şarjı 8 saat kadar gidiyor 5 yıldır üstelik fakat dell laptoplar gaming konusunda nasıldır acaba?

• Like 1

s.a kardesim lenova al derim nedeni abimin cleron islemcili lenovası vardı ben cleron kötü diye biliyordum  ama lenevoda cleron islemci çok super calisiyor kendi laptobumdan daha hızlı islemleri yapıyor i 5  2. nesil benim laptoptan  daya iyiydi  salak gibi gitmis pili arızalı bana vermeyip baskasına vermis oda caldırdım diyip eski bir casper pc kalalamış bana bedava yaptırmak istedi ama el oglu iyi dayadı pc bozulsa bile daha bakmıyorum ailesine guven yoksa yapacak bişi yok kafanızı şişirdim hakkınızı helel edin kolay gelsin

adream09, 54 dakika önce yazdı:

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim bu lap top özellikleri gayet iyi bi göstereyim, bir de hangi siteden satın almalıyım sizce onu da tavsiye edebilir misin?

Evladiyelik kullanım için herşeyden önce marka seçiminin yanısıra,alınacak modelinde piyasa popülaritesi + ve - yönlerini iyice detaylı araştırma yaparak.beğenilen iki üç model aralarında değerlendirmelerle beraber genel özellikleri işlemci,Ram,Ekran kartı ve laptop cihazı üzerinde ileriye dönük olarak opsiyonel değişimlerinin yapılabileceği özelliklere sahipmi şeklinde bir yaklaşımla objektif olarak iyice analiz ederek seçim yapmak daha akıllıca ve isabetli bir seçim olacaktır. Biraz baktım model çeşitleri bir çok mağazada mevcut elbette  

değerlendirmeler yapılabilir çeşit çok.Farklı mağazalar arasındaki fiyat,model ve özelliklerine göre mukayeseler yapmakta gerekebilir elbette kolay gelsin. 

• Like 1