Jump to content

Windows 10 Flatlite Ltsc V2 2020 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

helehoyni, Bir saat önce yazdı:

Kurdum, hiç bir uyumsuzluk problemi yok; canavar gibi, uçak gibi sistem. Orijinalinde sittin tane mağaza uygulaması, vb. olmaması bile çok güzel; sonradan çıkarınca, kaldırınca, kırpınca ne olursa olsun yavaşlatıyor bunlar bile sistemi. Elinize, gözünüze sağlık; yalnız ufak bir eleştiri, çok problem değil ama kurulum ekranı olsun, kilit ekranı ve duvar kağıdı olsun çok koyu, iç karartıcı renkler; bunalıma sürükledi resmen. 

Kendim uzun süre PC kullanınca biraz koyu renkler kullanıyorum göz almasın diye onun alışkanlığından olsa gerek.

Değiştirilebilir yinede tabii...

• Like 1

MrRush, 4 saat önce yazdı:

Kendim uzun süre PC kullanınca biraz koyu renkler kullanıyorum göz almasın diye onun alışkanlığından olsa gerek.

Değiştirilebilir yinede tabii...

Dediğim gibi büyük bir problem değil; iki fare tıklamasına bakıyor, sorun denilebilecek bir şey de değil zaten. Tekrar elinize gözünüze sağlık.

• 1 ay sonra...
Shadowscape, 8 saat önce yazdı:

Diğer windows sürümlerinde performansta bir artış olduğu kesin. Oyunda denedim iyi performans verdi. Bir tek windows arama çalışmıyor ona alışamadım : ) . 

Teşekkürler Mr Rush :))

Arama alternatifi birçok araç var.  Tavsiyem Shiftsearch.

İyi Bayramlar...

• Thanks 1

31 minutes ago, MrRush said:

Arama alternatifi birçok araç var.  Tavsiyem Shiftsearch.

İyi Bayramlar...

Teşekkürler dostum deniyim. 

İyi bayramlar ....

Startisback kurarak arama sorununu çözdüm :) .Kastettiğim başlat menüsündeki arama idi

• Like 1

Shadowscape, 13 saat önce yazdı:

Diğer windows sürümlerinde performansta bir artış olduğu kesin. Oyunda denedim iyi performans verdi. Bir tek windows arama çalışmıyor ona alışamadım : ) . 

Teşekkürler Mr Rush :))

Ufak bi araştırma ile sıkıntı kalmaz. Benim başka sistem de çalışmıyordu, windows dizin arama ile hallettim.

RossTR, 09.05.2020 - 14:02 yazdı:

Hocam sitede yeniyim. Sistemde RX 580 var. Şimdi bildiğim kadarıyla bu ltsc-ltsb sistemler çok güncelleme almayan eski nesil sistemler. Ama ben genel olarak en son çıkan oyunları vs. oynayan biriyim. Şimdi bu sistem oyun için nasıldır, yoksa bu sistem oyun değil de günlük kullanım mı amacı? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Elinize sağlık.

ltsc kurmuşluğum var, oyunlarda sıkıntı yaşatmadı genel olarak x5450 hatta sistemim. Sizde sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

tmac1, Bir saat önce yazdı:

Bir part indirdim ama rar hata verdi, iç dosya görünmüyor bile. @MrRush bu durumu bir denetleyin lütfen.

4 part halindedir, 4ünüde indirip 1. parttan klasöre çıkarmalısın.

Dosyalarda sıkıntı yoktur. İndirip kuran arkadaşlarımız var. Linkler de aynı linkler.

MrRush, 46 dakika önce yazdı:

4 part halindedir, 4ünüde indirip 1. parttan klasöre çıkarmalısın.

Dosyalarda sıkıntı yoktur. İndirip kuran arkadaşlarımız var. Linkler de aynı linkler.

Hocam o kadarını iyi biliyorum :), yalnız şu an 1 tanesini indirdim(indirme penceresinde dosya boyutu gözükmemesine rağmen) ama rar içinde klasör falan yok direk rar açarken hata penceresi çıkıyor karşıma.

tmac1, 2 dakika önce yazdı:

Hocam o kadarını iyi biliyorum :), yalnız şu an 1 tanesini indirdim(indirme penceresinde dosya boyutu gözükmemesine rağmen) ama rar içinde klasör falan yok direk rar açarken hata penceresi çıkıyor karşıma.

7zip ile açmayı dene. Birde resim eklermisin tam anlayamadım.

MrRush, 18 dakika önce yazdı:

7zip ile açmayı dene. Birde resim eklermisin tam anlayamadım.

Normalde indirme penceresi çıktığında sağda dosya boyutu gözükür ama sizin linkte boyut gözükmüyor, indirdim rar aç dedim direk hata penceresi çıktı karşıma.

tmac1, 1 saat önce yazdı:

Normalde indirme penceresi çıktığında sağda dosya boyutu gözükür ama sizin linkte boyut gözükmüyor, indirdim rar aç dedim direk hata penceresi çıktı karşıma.

İşte tam orayı anlamadım demiştim. :)

Ya ben sıcaktan bunaldım yada sen kendin anlaycağın şekilde anlatıyorsun. Anlayan varsa beni aydınlatıversin bir zahmet.

MrRush, 10 dakika önce yazdı:

İşte tam orayı anlamadım demiştim. :)

Ya ben sıcaktan bunaldım yada sen kendin anlaycağın şekilde anlatıyorsun. Anlayan varsa beni aydınlatıversin bir zahmet.

image.png.e8105e1aba0cb3dd3a56f0c6c9729434.png

image.png.fe44cad025ba3dd14243b04eb4d6bc96.png

Gördüğünüz gibi boyut yazmıyor, normalde yazması lazım. Ve hata gösteriyor.

Edited by tmac1

ISO 4 parçaya bölünmüştür.

1. Partı açıp bakmanın mantığı nedir?

4 partı da indirip klasöre çıkarmalısın.

Çıkarmada hata varsa hatalı inmiş olablir. 

İdm gibi indirme uygulamaları ile indirme yapıldıysa bu da sebep olur. Tarayıcı üstünden tekrar indirip denemelisin.

Hata olsaydı diğer kullanıcılar nasıl sistemi kurabilirdi ki.

Yan indirme uygulamalarını bu yüzden hiç kullanmam. Tavsiye de etmem....

Edited by MrRush

Emre028, 35 dakika önce yazdı:

Bu sürümü kurdum bugün bir bilgisayara bi yerine imza falanda atmamışsın.. şimdi reklam yapacaktım seni şimdi malum üyelerimiz var kurduğum sürümün bu olduğunada inanmaz. Şunu diyebilirim i5 520m işlemcili bir bilgisayar normal ltscde kasarken bu sürümde kasmadı.. emeğine sağlık.. aklımda bir sürü proje var aslında seninle paslaşacağım ancak bir multiboot sevdasıdır onunla uğraşıyorum..

Multiboot olayına ben daha bulaşmadım. İhtiyaç da duymuyorum, kendimce.

kocamanadam, 42 dakika önce yazdı:

Baktım🤔

Please register to see this content.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
cihan52, 09.05.2020 - 18:03 yazdı:

Öncelikle emeğiniz için çok teşekkürler ama ne yaptiysam drive.dan indiremedim yarida kesiliyor rica etsem alternetif yükleme yapmanız mümkün mü rica etsem 

malesef aynı sorunu bende yaşıyorum. alternatif link için beklemedeyiz

Hasan36, 5 dakika önce yazdı:

bu ltsc 2019 sürüm hangi build sürüm acaba yani dark mode fln var mı 

edit sorry yapı 1809 muş

sürümler ltsb ltsc olarak çıktı biri 1609 diğeri 1809 idi muhtemelen çıkacak sürüm 20H2(2009) olacak.Buda demek oluyorki bi kaç aya yeni sürüm gelmesi muhtemel o zaman dark mode gelebilir.

Edited by SoNKraL_
  • Like 1
  • Thanks 1