Jump to content

350 Portable Tek Menüde (dünyada İlk)

blue_depth_85

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Secondert Ellerin dert görmesin. Şimdi gelelim programlara, hepsi portable hepsi süper, bir kac virüsle ilgili uyarı aldım ama bunlarda pek sorun teşkil etmiyor sanırım programların patch veya cracklarından kaynaklanıyor. Benim tek sornum bunu dvd ye sıgdıramamak. Dual dvdler haric denemediğim yöntem kalmadı :rolleyes: paket acılınca 4.72 gb yapıyor ama neroda profesyonel ayarlarında 4600mb üstünü yazdırmıyor. Ama bende hiç bir programı silmek istemiyorum. Bu yapmak istedigimin bi yöndetemi varmı anlatabilirseniz sevinirim.Böyle emek verip hıazlrladıgınız için hepinize ayrı teşekkürler..

Malesef ben de yapamadım:D

Ancak bu arada 500 in 1 upload aşamasındadır, büyük ihtimalle bu gece vereceğim:)

24 part olacak:)

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

Öncelikle paylaşım için teşekkürler.. öncelikle benim şöyle bi sorunum var partların hepsini açtığımda 20part lık bölüm d sürücüsüne geriye kalan 12 partlık bölüme c sürücüsüne anca sığıyor (yaklaşık 160gb'lık bi alandan bahsediorum ) . dorusunu sölemek gerkirse portoble program ilk defa kullanıorum partların içinde bulunan kullanım.txt de bahsedilen olayıda pek anlıyamadım. Adobe programlarınıda açamıorum sanırım partlar ayrı ayrı yerlerde oldukları için böle bi sorunum var. Yardımcı olursanız sevinirim...

YA ARKAŞALAR ÇOOK GÜZEL OLMUŞ HATTA TEK KELİM İLE HARİKAAA AMA BENİM SEVMEDİĞİM TEKŞEY NEDEN TEK LİNK VERİLMİYOR BU ŞEYLER VEYA DİREK LİNK BÖYLE İNDİRMESİ EZİYET BAŞKA BİRŞEY DEĞİL TIKLA İNDİR OLSA YİNE İYİ RAPİD MİDİR NEDİR İNDİRMİYOR HERGÜN BİTANE ANCA İNİYOR ŞİFRE FELAN BOŞ BEN ÇOOK DENEDİM HİÇ OLMADI

:) BİRAZDA BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞIN BENCE MESELA FTP'den DİREK İNDİRİLEBİLİR :( KOLAY GELSİN

Öncelikle Allah razı olsun deyim

Başka bir arkadaştada aynı sorun olmuş 32.part bende son 1 mb a geliyor kalıyor.2 ayrı pc de denedim hiç antivürüs prosu yüklü değil pclerde biri zaten tncxp ile kurduğum pc yi bir baştan birde sondan başladım indirmeye diğerleri normal iniyor 32 inmiyor indirenler olduğuna göre sorun benden kaynaklanıyordur ama neyden kaynaklanabilir eğer fikriniz varsa sevinirim.

sınırlı kullandığım için indiremedim harika bir çalışma hoş tasarım teşekkür ederim

***boş değil yürekten tşk ederim***

arkadaşlar menüyü kesin indirin çok amaçlı kullanabilen bir şey flaş diskinizdede bilgisayardada iş görür

--------tek sorun şu---------

arkadaşımız bir açıklama yaparsa menü hakkında daha güzel olacak

boş menü vermişin çok harika fakat denemede demişiniz kısıtlamasızmı kullanacağız süresimi var belirtmemişiniz açıklık getirirsen sevinir

YA ARKAŞALAR ÇOOK GÜZEL OLMUŞ HATTA TEK KELİM İLE HARİKAAA AMA BENİM SEVMEDİĞİM TEKŞEY NEDEN TEK LİNK VERİLMİYOR BU ŞEYLER VEYA DİREK LİNK BÖYLE İNDİRMESİ EZİYET BAŞKA BİRŞEY DEĞİL TIKLA İNDİR OLSA YİNE İYİ RAPİD MİDİR NEDİR İNDİRMİYOR HERGÜN BİTANE ANCA İNİYOR ŞİFRE FELAN BOŞ BEN ÇOOK DENEDİM HİÇ OLMADI

:D BİRAZDA BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞIN BENCE MESELA FTP'den DİREK İNDİRİLEBİLİR :) KOLAY GELSİN

Hee :D Tamam olur. Sunucum var benim. Sana 5 GB Alan açayım + Trafiğe göre ücretini sen ödersin. Olur mu ?

Zannediyorum aylık 100 tl yi gecer.

Kabul ediyor musun ?

• 4 hafta sonra ...
Öncelikle Allah razı olsun deyim

Başka bir arkadaştada aynı sorun olmuş 32.part bende son 1 mb a geliyor kalıyor.2 ayrı pc de denedim hiç antivürüs prosu yüklü değil pclerde biri zaten tncxp ile kurduğum pc yi bir baştan birde sondan başladım indirmeye diğerleri normal iniyor 32 inmiyor indirenler olduğuna göre sorun benden kaynaklanıyordur ama neyden kaynaklanabilir eğer fikriniz varsa sevinirim.

aynı sorun bendede var ilgenirseniz seviniriz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...