Jump to content

350 Portable Tek Menüde (dünyada İlk)

blue_depth_85

Recommended Posts

arkadaşlar partları rardan çıkartırken hata alıyorum.Sanırım partlarımda problem var nasıl sağlam mı değilmi anlarız.Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşım indirdiğin partların hepsinin boyutları aynı olmalıdır.(Sonuncusu farklı olabilir) Diğerlerinden farklı olanı yeniden indirmelisin..

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Arkadaşım indirdiğin partların hepsinin boyutları aynı olmalıdır.(Sonuncusu farklı olabilir) Diğerlerinden farklı olanı yeniden indirmelisin..

ya bir üsteki arkadaşın söylediği gibi 260 karakterin üstünde olamaz uyarısı veriyor winrar.Yoksa boyutlarına baktığımda bir sorun yok hepsi aynı boyutta 32. part sadece daha az boyutta. Osrunu nasıl halledebiliriz.Birde partların hepsini seçip özelliklerden boyutuna baktığımda 2.95GB diyor

ya bir üsteki arkadaşın söylediği gibi 260 karakterin üstünde olamaz uyarısı veriyor winrar.Yoksa boyutlarına baktığımda bir sorun yok hepsi aynı boyutta 32. part sadece daha az boyutta. Osrunu nasıl halledebiliriz.Birde partların hepsini seçip özelliklerden boyutuna baktığımda 2.95GB diyor

tam iki gündür bu arşiv ile uğraştım ve az önce bitti. ve yukarıdaki hatayı alıyorum.sorun nedir ?çözümü nedir ? yapan arkadaşlar söylerse bizlerde faydalanabiiliriz

Partlarda sorun olan arkadaşlar indirme hızlandırıcı programlar kullanmadan indirsinler, indirme sayısı 10000 i geçti problem partlarda değil indirme şeklinde.

Yol uzunluğu konusuna gelinde partların çıkartma işlemini ana dizine yaparsanız sorun olmayacaktır C: D. gibi

Öncelikle çalışmandan ötürü çok teşekkürler. Gerçekten mükemmel bir arşiv olmuş. İndirdim sorunsuz kullanıyorum. Bende de bir iki dosyayı zararlı olarak algıladı ama dosyaların zararlı ya da virüslü olduğunu düşünmüyorum. Malum antivirüs programları henüz %100 bir tanıma yapamıyor.Özellikle editlenmiş exe dosyalarını zararlı olarak algılıyor kimi zaman.

Dosya adı ve uzantısı çok uzun uyarısı alan arkadaşlar;

Partları hard disklerinizin doluluk boşluk durumuna göre C: ya da D: bölümüne "a" isminde bir klasör açın ve partları bu klasöre taşıyın. Daha sonra partların isimlerini de a yapın. Yani a.part1, a.part2, a.part3 ... şeklinde olsun. Daha sonra partların içerisinden dosyı ilk parta sağ tıklayıp buraya çıkart ya da klasöre çıkart diyerek çıkartabilirisiniz. Bu uyarıyı almanızın sebebi uzun dosya uzantılarını windowsun okuyamaması.

Diğer bir yol olarak da sadece partların içerisindeki "uzun dosya adı ve uzantısı hatası veren" dosyaların isimlerini kısaltmanız. Gerekirse a, b, ... gibi tek karakterlik isimler verip çıkarttıktan sonra ismini değiştirdiğiniz dosyaların isimlerini tekrar gerçek isimleriyle değiştirebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz nokta winrar içerisinde programadı.exe ya da programadı.msi uzantılı bir dosyanın ismini uzantısına göre a.exe ya da a.msi yapmanız. Kazara uzantıyı değiştirirseniz isim değişikliği yaptığınız dosya partlardan çıkarttıktan sonra çalışmaz.

aynı sorun bende de var arkadaşlar virüs taramasından gecirmeden actım pc çöktü masa üstü gelmiyor

Bunu sebebinin virüs olacağını peki düşünmüyorum. Sonuçta partları açar açmaz çalışan hiçbir uygulama yok. Ki böyle bir uygulamanın çalışması için autorun.inf dosyası gerekli. Partların içerisinden çıkan autorun dosyası şu şekilde ;

[autorun]
Open=M.H.Orhan.exe
Icon=met.ico
Action=Mira Edit Team Menu!!![/CODE]

[font=Century Gothic][color=#0000ff][i]Yani sadece menü otomatik çalışacak bu autorun dosyasına göre. Ama kullanırken bilgisayarınız çöktüyse en son çalıştırdığınız programın olduğu klasörü bi inceleyin ....[/i][/color][/font]

hamdiboz açıklamasında haklı rar içinde zararlı yazılım yok

bu uyarı şifre kırıcı programların bazıları için veriliyor

Kaspersky bunları silmiyor ancak potansiyel tehlikeler olarak görüyor, dilerseniz onları silebilirsiniz

Program 12000 (Onikibin) defa indirildi sorun yok

Autorun dosyasını da paketi Flash bellek üzerinde kullanabilmeniz için yazmıştım

Pc nizin çökme sebebinin programla yada paketle ilişkisi olamaz, öyle olsa şimdiye kadar yüzlerce defa uyarılırdım. bunun dışında o esnada kullandığınız programdan yada harddiskinizin doluluğundan kaynaklanan bir çökme olabilir

bi kaç programda virüs var (bunların crack'ten kaynaklandığını düşünüyorum). Fakat gayet stabil çalışıyor ve gerçekten hakkı yenmez mükemmel bi çalışma olmuş yapanında paylaşanında eline sağlık...

İçindeki notpadi okudum fakat kullanımı hakkında çok detaylı bilgi vermiyor... Mesela program listesinden ve menüden program/lar çıkarmak kaydetmek,eklemek vs...

İşte Dünya Üzerindeki En Büyük ve En Düzenli Portable Program Menüsü

Bir Yıllık Emeğimin Karşılığı:

Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir paylaşım olduğu konusunda oldukça iddialıyım

Hazırlığı Abartısız tam olarak 368 gün sürdü. İşte Daha detaylı:

Artık portable programlarınızı klasör klasör dolaşıp aramanıza gerek yok

Hiçbir kurulum yapmaksızın 333 adet portable programa sahip olacaksınız

Programların tamamı kullanımı çok zevkli ve kolay bir programın içeriğine entegre edildiğinden ulaşmanız da kolay olacak

İşte Yüzyılın paylaşımı Özel Flash bellek menüsü

Programı klasör olarak indirip autorun ile beraber en az 4.5 gb flash bellek alanı yada Disk üzerine alıyorsunuz

sabit diskinize kaydedip Başlangıca ekleyerek sisteminizin açılışında devreye girmesini sağlayabilir, böylece içeriğindeki tüm programlar yerine install etmeden de kullanabilirsiniz.

Bu sayede bilgisayarınızda önemli ölçüde hız ve yer kazanırsınız.

Programlar Portable olduklarından bazı istisnai ayarlar dışında sisteminizin kayıt defterine (Regedit) yada derin dosya sistemine girmez. Programları uninstall etmek yada kalıntılarını temizlemek gibi bir uğraş da gerektirmez.

İçerikteki programları her ihtiyacı düşünerek hazırladığımdan kullanmayacağınız programları menüden silip sonra ilgili klasöründen sildiğinizde daha az yer kaplayacaktır.

İçerikte en çok yer kaplayan programlar Adobe yazılımlarıdır.

Ben hem Flash bellekte hem de D: de kullanıyorum ve sistem açıldığında devrede olduğundan programlar sürekli elimin altında oluyor

ve içerikteki programları install etme zahmetinden kurtulmuş olmakla kalmayıp kayıt defterimin de temiz kalmasını sağlıyorum

İçerikteki programlar tamamen tek tek denenmiştir

Toplam 333 ayrı yazılım içerir

7 ayrı antivirüs ile gecelerce taranmış, zararlı yazılım bulunmuş ve temizlenmiş içerik buna göre yeniden düzenlenmiştir

(Nod32 3.672 - Kaspersky 2009 - Panda İS 2008 - Ad-Aware 2009 - Avast 2008 - Mcafee 2008 - Spyware Doctor)

Bu nedenle "Virüs var!" şeklinde gereksiz açıklamalar yapmayalım, indirip taramadan gecirelim)

Menü Programı Sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmadan çalışır:

Program içeriğinden programların yenileri geliştirildiğinde (portable) aynı isimde adlandırıp güncelleyebilirsiniz.

Şu ana kadar gelmiş geçmiş en büyük ve en düzenli portable arşivi olmakla beraber

klasör klasör dolaşmanıza gerek kalmadan tek bir menüden tüm portable arşivinize sınıflarına göre ulaşmanıza olanak sağlayan Menüye entegre edilmiştir

Programların tamamı Full dür

Hiçbiri key istemez

İçerikten çıkartılıp başka bilgisayarlara da gönderiklebilecek şekilde klasör yönetimi açık bırakılmıştır

İçerikteki programların 112 tanesi tarafımdan Türkçeye çevrilmiştir

168 i tarafımdan portable hale getirilmiştir

Peki bu kadar geniş bir içeriğe sahip olduğunuzda neler yapabileceksiniz:

Program editleme konusunda işinize yarıyacak tüm programlara sahip olacaksınız

Tüm ofis programları elinizin altında olacak

Resim işleme programlarının en popülerlerine sahip olacaksınız

Bilgisayar onarım va bakım araçlarının neredeyse tümüne sahip olacaksınız

Flash banner flash video vs gibi tüm flash programlarına hakim olacaksınız

Şifreleme ve şifre kırma programlarına sahip olacaksınız

Güvenliğinizi sağlayacak tüm yazılımlar elinizin altında hazır olacak

Web işiyle uğraşan arkadaşlar ftp programı ve web içeriği geliştirme konusunda hiç sorun yaşamayacaklar

Bilgisayar onarımı ile uğraşan arkadaşlar 4gb yada daha büyük flash bellek ile ihtiyaç duyabilecekleri tüm programları ceplerinde bulundurabilecekler

Symbian işletim sistemi için program düzenleyebileceksiniz

İnternet üzerinde surf yapmanız çok daha hızlı ve kolay bir hal alacak

Blgisayarınıza program yüklemeden en çok kullanılan programların neredeyse hepsine ve fazlasına sahip olacaksınız

Neredeyse tüm profesyonel ve amatör video işleme, indirma ve çevirme programlarına sahip olacaksınız.

İçerikteki firefox 3 Yine tarafımdan yapılan Firefox 3 Black edition dur (Facebook google Gmail ve youtube da siyah görünür, tüm video sitelerinden video indirebilirsiniz, rapid linklerine tıklamadan aktif olup olmadıklarını görebilirsiniz)

Ve en güzeli de tüm bu programlar sisteminize yüklenmeden çalışacağı için sisteminizde dosya kirliliği ve yavaşlamalar olmayacak, format attığınızda programlarınızı yeniden yükleme sıkıntınız olmayacak vs. vs. vs.

(Hayal Gücünüzü Kulllanın)

Tüm içeriği saymam olanaksız tabi

Deneyin ve görün

Kotalı arkadaşlar indirirlerse kotalarından pişman olabilirler,

İndirmezlerse mahrum kaldıkları değerden

Uyarı: Toplam 32 Part dır. (linkler ölümsüzdür)

Dosyaları kesinlikle Flashget ile indirmeyiniz.

(iletişimde sorun olursa CRC hatası verir)

Paket içerisinde detaylı kullanım anlatımı mevcuttur, takıldığınız sorular için pm atmayınız, sorulara buradan yanıt verebilirim.

Partlar açıldığında boyut 4.7 gb olacaktır, sisteminizde yeterli yer olup olmadığını kontrol etmeden içeriği çıkartmamanızı öneririm.

Paylaşımda Emeklerinden faydalandığım Mira Edit Team Siyah.kin, Crysismax, Oski ve Ronaldo, PortableTurk Team Editorleri Atalay'a, İllegaliz.Biz ve HackHell Ailelerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Alıntıdır........

sevgili arkadaşım blue_depth_85 TNCTR yi tanımadan ben gerçekten hiç bişi bilmiyormuşum şimdi çok bilenlere bilgi vermeye başladım bile portable nin ne olduğunu bilmezken şi,mdi kendim portable program hazırlamaya çalışıyorum nereden nereye ben 15 gün önce3 indirmeye başladım benimkisi kotalı olduğundan kotasız bir arkadaşımdan indirdim. ve şu anda kullanıyorum süper birşeymiş bu ne diyeyim sizlere ALLAH razı olsun Burdan ayrıca MOBİLE HACKER ORHAN Kardeşimizede çok tşk.ederim linklerin hepsi sağlam kesintisiz indirdim. Kısaca ne söylesem az gelir İyiki varsınız. Gencgazi.

Mavisakal61 arkadaşım ne demek istediğini anlamadım ama ben M.H.Orhan

Paylaşımda Emeklerinden faydalandığım Mira Edit Team Siyah.kin, Crysismax, /Oski ve Ronaldo, PortableTurk Team Editorleri Atalay'a, İllegaliz.Biz ve HackHell Ailelerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bu yazı da bana ait, bişey bilmeden atlamayalım istersen, M.H.Orhan da benim secondert de

Ayrıca Blue Depth benim sitemin yöneticisi Crysismax dır, bu nedenle kendi paylaşımımıza alıntı yazacak değildik herhalde, gidip başka alıntıcılara akıl ver:)

Saygılar...

bu tür program topluluklarında VİRÜS, TROJAN YADA SİZİN FARKEDEMEYECEĞİNİZ BİLGİLERİNİZİ ÇALAN YAZILIMLAR İLLAKİ MEVCUTTUR DİKKATLİ OLUN ARKADAŞLAR...

Ozaman neymiş? Sen virüs,trojan ve bizim farkedemeyeceğimiz bilgileri çalmayan(o ne demekse? ), bi paylaşım yapıcaksın... Onuda deniycez ;)

Bunu yapan arkadaşıma çok teşekkür ama biliyorum teşekkür hafif kalıyo...

gerçekten çok güzel bişey hazırlamış o kadar da emek vermiş kolay değil tabi...

allah klavyesine zeval vermesin:)

benim bi sorum olucaktı...

ben öğretmenim...

evden indirmem zor...

gündüz okuldan indireyim dedim okulun meb adslsi süzgeçli rapidshare eror veriyo...

yardımcı programlardan rapget jdownloader ve rapiddown kullandım indiremediler...

bana yardımcı olabvilecek arkadaşım varmı?

tam iki gündür bu arşiv ile uğraştım ve az önce bitti. ve yukarıdaki hatayı alıyorum.sorun nedir ?çözümü nedir ? yapan arkadaşlar söylerse bizlerde faydalanabiiliriz

o sorun bendede oldu, 28. partta oluyor. o sorun geldiğinde hiçbişeyi elleme parttan çıkartma devam ediyor. Şuanda programı kullanıyorum. çok çok teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...