Jump to content

350 Portable Tek Menüde (dünyada İlk)

blue_depth_85

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

çok güzel bir çalışma tebrik ederim çok yararlı olacağına eminim..viruslü demeleri biraz düşündürse de beni öncelikli sorunum bu dosyaya torrentten ulaşabilir miyim?öyle bir imkanımız var mıdır?yardımcı olursanız sevinirim.32 part ve rapid olması çok uğraştıracak..

Bakınız değerli arkadaşlarım Rapidshare sitesine girip haberler bölümünü okuyunuz, Rapidshare indirme programlarının hiçbirini tam olarak desteklemeyeceği gibi bu programlar dosyaları indirirken bozabilirler

bunun için paylaşımın içinde program kullanmayınız demişim

6wwtyee.jpg

dosya 12000den fazla indirilmiş eğer problem olsaydı kimse indiremezdi

rar dosyasından cıkardığım zaman devamlı hata veriyor önce part28 de ve 32 de verdi indirdim. şimdide part8- part9- part28- part32 de veriyor. niye veriyor indirdiğim dosya boyutunda hic bir hata yok. 260 karakteri gecemez diye bir uyarı geliyor.rar dosyasından cıkan boyutta 4.71 gb. buna ragmen hata veriyor

rar dosyasından cıkardığım zaman devamlı hata veriyor önce part28 de ve 32 de verdi indirdim. şimdide part8- part9- part28- part32 de veriyor. niye veriyor indirdiğim dosya boyutunda hic bir hata yok. 260 karakteri gecemez diye bir uyarı geliyor.rar dosyasından cıkan boyutta 4.71 gb. buna ragmen hata veriyor

Dosyaları C: yada D: dizininin ilk girişine kopyalayıp burada çıkartınız

Çünkü Masaüstünüze ulaşılırken Pc nizin kullandığı klasör isimleri çok uzun olmalı.

C. yada D: ye çıkartırsanız hata vermez

9 ve 32 part hata var

kaçkere indirdim %99 kalıyo indirmiyor. geri kalanı indirdik şimdi bi işe yaramıyor.tekrar yükleyebilirmi

rica etsek.

Partlarda hata yoktur, antivirüsünüz tarafından çıkartılması engelleniyor olabilir, onbinden fazla indirilme yapıldı

Ancak henüz tamamlaamışsanız 500 in 1 yolda onu indirirsiniz:)

Secondert Ellerin dert görmesin. Şimdi gelelim programlara, hepsi portable hepsi süper, bir kac virüsle ilgili uyarı aldım ama bunlarda pek sorun teşkil etmiyor sanırım programların patch veya cracklarından kaynaklanıyor. Benim tek sornum bunu dvd ye sıgdıramamak. Dual dvdler haric denemediğim yöntem kalmadı :rolleyes: paket acılınca 4.72 gb yapıyor ama neroda profesyonel ayarlarında 4600mb üstünü yazdırmıyor. Ama bende hiç bir programı silmek istemiyorum. Bu yapmak istedigimin bi yöndetemi varmı anlatabilirseniz sevinirim.Böyle emek verip hıazlrladıgınız için hepinize ayrı teşekkürler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...