Jump to content

Android Pc Emulator Ama Hangisi

Share

Recommended Posts

Merhaba Sayın tnctr Ailesi ;

Doğru dürüst bi emulator  bulamadım  ,Tek derdim instagram a hikaye yüklerken hiçbirinde tam randıman alamadım ....

Kullandıklarım  Nox  = İnstagrama girmiyor sürekli hata veriyor ,,,,

MemuPlay                      = Enteresan bir şekilde hikayeleri düz gözükmesine rağmen yönünün kendi kendine değiştirip tam tersi yönde paylaşıyor yukarısı aşşağıya geliyor ... Şimdi bi daha kurdum bu sefer bununlada giriş yapmıyor instagram a hata veriyor sorun algındandı diye ...

BlueStack                       = En düzgünü bu oldu aralarında lakin buda bi yükedimi ikinci ye attığın bişeyi aktarıldı olarak gösterip galeri ye atmıyor dolayısıyla yeni paylaşımı paylaşamıyosun görüpte ...   

Öneriler için şimdiden teşşekürler ....

Edited by neskali

Phoenix Os veya PrimeOS kurmayı denediniz mi? PhoenixOS kurulumu da kolay.. İşletim sisteminin olduğu diskte bir klasöre kuruyor ve dosyalarınıza zarar vermiyor.. Tabii bootmenu'ye ekliyor kendini ve açılışta seçebiliyorsunuz.. Emülatör değil OS olarak kurmuş oluyorsunuz..

Sizin kullandığınız emülatörler zaten en iyileri olarak değerlendiriliyor.. Ancak problem yaşadığınız konu spesifik bir deneyim ve tecrübe eden biri-birileri olmayabilir. Alternatif olarak ARChon deneyebilirsiniz.

Ümit ederim yardımcı olabilmişimdir.. İyi forumlar..

• Like 1

shiftdeletenet, 50 dakika önce yazdı:

Phoenix Os veya PrimeOS kurmayı denediniz mi? PhoenixOS kurulumu da kolay.. İşletim sisteminin olduğu diskte bir klasöre kuruyor ve dosyalarınıza zarar vermiyor.. Tabii bootmenu'ye ekliyor kendini ve açılışta seçebiliyorsunuz.. Emülatör değil OS olarak kurmuş oluyorsunuz..

Sizin kullandığınız emülatörler zaten en iyileri olarak değerlendiriliyor.. Ancak problem yaşadığınız konu spesifik bir deneyim ve tecrübe eden biri-birileri olmayabilir. Alternatif olarak ARChon deneyebilirsiniz.

Ümit ederim yardımcı olabilmişimdir.. İyi forumlar..

Öneriniz için teşşekürler , lakin Os kullanmaya sıcak bakmıyorum , Mevcut Windows 10 um dan bişeyler atmam lazım  öteki türlü telefona wifi dosya aktarıcısından atıp paylaşabiliyorum ..... İkinci bi cihaza geçmeden paylaşabilirsem paylaşıcam yoksa telefona atıp paylaşmaya devam yapıcak bi şey yok :)

Edited by neskali

neskali

VMware workstation üzerinden android sistemleri yüklenip rahat şekilde kullanılabilir buda bir seçenek.İlla windows yanına ya da,ayrı olarak kurulmak istenmiyorsa eğer.

Bir kaç dakikada kuruluyorlar zaten hepsinin temeli androidOSx86_x64 bit. dağıtım seçimi sana kalmış üstadım. :) 

• Like 1

VentMois, 2 saat önce yazdı:

Oyun için bence favorim LDplayer  

Çok Teşşekürler , Oyun için istemiyorum lakin indirdim kurdum denedim , gönderiyor biraz  sıkıntı yaratsada başta sonuç  istenilen şey oldu .....