Jump to content

En Yeni Msn Hazır, İndirin

chAsEEr

Recommended Posts

kullanıyorum ve gercekten herysei cok mukemmel

ayrıca sunu soyliyim chat yapmakdan zevk alıcaksınız:D

ayrıcalıklı olarak kişisel yapılandırmanız için

Please register to see this content.

bunu kullanın Windows Live Messenger 9.0 Wave 3 RC için özel yapılmış bi sürümü a-patch programı

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply
Arkadaşlar 0x80004004 hatasını cözümünü buldum ne güncelleme nede msn yüklü olması ile alakalı degil nede önceki yüklenmiş olan güncellemeler suanda yükledim msn yi vede kullanıyorum teşekkürler herkeze.

Arkadaşım hatanın sebebini buldum demişsiniz ama sadece kendinize saklamışsınız hani paylaşım nerde kaldı. Çözümü anlatsanızda aynı hatayı alan arkadaşlar da halletseler sorunu.

Ayrıca bir kaç görüntüde benden

*Windows Live Mail (e-posta istemcisi),

msnzh6.jpg

*Windows Live Photo Gallery (resim düzenleme),

msn1ak7.jpg

*Windows Live Toolbar (araç çubuğu),

msn2ie7.jpg

*Windows Live Movie Maker (basit video düzenleme),

msn6ou9.jpg

*Windows Live Writer (blog yayımlama aracı),

msn3al2.jpg

*Windows Live Family Safety (aile güvenliği aracı),

msn4jq3.jpg

Microsoft Office Live Add-in

msn5yy9.jpg

*Windows Live Messenger 9 (anında mesajlaşma),

msn7ua2.jpg

ve internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alıyor. Ama bu bileşenler seçmeli olarak

geliyor ve istediğinizi seçip yükleyebilirsiniz yada sadece MSN i yükleyebilirsiniz

msn8kt1.jpg

msn9cl7.jpg

Bu yeni versiyon messenger Windows Live Messenger (2009) 9.0.14.0.3921.717 Tr nin direk kurulabilen msi dosyası yokmu,çünkü interneti yavaş olan veya interneti olmayan bu messengerin setup dosyasından kurması gerek,İnternet üzerinden kurdum gayet güzel am pc de msi dosyasını bulamadım,,yani wlsetup-web.exe olmadan kurmak istiyorum.Yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler..

kamera yolladığımda kendiminkini sadece yollayamıyorum görüntülü arama yolluyor direk nedenini ve çözümünü bilen var mı?

aynen bende de öyle oluyor..ben karşıdakinin camımım görmesini istemiyorum o haldeyken sadece sesli yollayabiliyorum..ama herkes görsün seçeneğini tıkladığımda gönderebiliyorum ama bazen yine gönderemiyorum enteresan bi durum..ayrıca maillere tıkladığımda direk mail sayfası açılmıyor başka bi sayfa açılıyor yine adresini girip hotmaili açman gerekiyor..bide ben ingilizcesini kullanıyom sürümleri farklı ama aynı özellikler

arkadaşlar ben pazartesi günü kurdum ve ogunden beri sorunsuzca kullanıyordum. ancak bugun görev yaptığım yerde denedim açılmadi hata mesajı ile karşilaştım

"Windows Live Messenger Oturumunuzu Açamıyoruz

Hizmet Geçici olarak kullanılamadığından Wİndows Live messenger orumu açılamadı. lütfen daha sonra yeniden deneyin"

HATA KODU:8100030d

sizce neden olabilir yok mu bir çözümü

msn,yi kurdum katılımsız surumu var sitede ama bir sorunla karşılaştım iki gun kullandım karşı tarafın yazdıgı mesaj bana gelmiyordu bu benim b.sayarımdada bir sorun oldugunu duşundurdu bana ama bu surumu yukledikten sonra yapmaya başladı bir sure mesajlar normal oluyor karşı tarafa normal gidiyor geliyor ama bir sure sonra mesajlarım gitmiyor ve karşıdan gelen mesajları alamıyorum böyle sorunlarla karşılaşan var mı bunu sormak istiyorum.

çoklu oturum yaması allah rıza için yokmu bunu yawwwwwwwwww
Teşekkürler Plus Yaması Varmı Ustam

Arkadaşlar henüz PluS yok ama kendini MSN ye entegre etmesede çoklu oturum falan çalıştırıyor.

MDL(mesengerDiscoveryLive 1.5

Burdan indirebilirsiniz.

arkdaşlar acil bir sorunum var yeni msn yüklediö sorunsuz çalışıyordu ama e-postama bakmak isteyince bana brazilya msn sayfası açıyor delirecem lütfen yardım edin

nasıl brezilya msn sayfası bir resim koysaydınız yardımcı olan çıkardı bu şekilde bişey anlamadık.

Güzel.. Plus uyumlumu ?

Ben yüklemiştim Türkçe dilini kurayım dedim kurdum program çalışmadı :hi:

akadaşım zaten türkçe bu dil paketi yüklemene gerek yok.

Messenger Plus'ın 4.7.9 sürümü uyumlu 14.0.8050 sürümü ile bugun mecburi olarak yükledim bu sürümleri.Ama 129 mb indirmedim tabiki :drinks: Yakında katılımsızı geliyor tabi A-Patch gibi birşeyin çıkmasını bekleyeceğim yoksa anlamsız oluyor...
Arkadaşlar henüz PluS yok ama kendini MSN ye entegre etmesede çoklu oturum falan çalıştırıyor.

MDL(mesengerDiscoveryLive 1.5

Burdan indirebilirsiniz.

demiştim ama yukarı bakarsanız blackman arkadaşımız Messenger Plus'ın 4.7.9 sürümünün uyumlu olduğunu söylemiş hrhalde bulmak zor değildir.

valla zormuş.

Edit: Aradığımız o kadarda uzakta değilmiş

Bu yeni versiyon messenger Windows Live Messenger (2009) 9.0.14.0.3921.717 Tr nin direk kurulabilen msi dosyası yokmu,çünkü interneti yavaş olan veya interneti olmayan bu messengerin setup dosyasından kurması gerek,İnternet üzerinden kurdum gayet güzel am pc de msi dosyasını bulamadım,,yani wlsetup-web.exe olmadan kurmak istiyorum.Yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler..

offline versiyonu internet üzerinden indirmeye gerek yok..

Şimdilik sorunsuz fakat maillere bakacağım sırada portekizce oluyor mail.Bunun çözümü olsa iyi olurdu.
evet maillere tıklayınca portekizce hotmail sayfası açılıyor bide ileti gelirken turuncu ışık yanıp sönmüyor bu ne yaw..

Arkadaşlar nasıl Portekizce bi resim koysaydınız. Turuncu ışık yanıp sönmüyorsa öncelikle MsnPlus'u bilgisayarınızdan kaldırın C'den klasörünüde silin ondan sonra MsnPlus 4.7.9'u kurun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...