Jump to content

Compact Win 10 Hızlı Sistem

emrullah236134
 Share

Recommended Posts

http://ghostspectre.the-ninja.jp/1909.SUPERLITE.html ustadlar bu konu guzele benziyor fakat yabancı olduğu için içinde yüklenenlere çok da güvenesim gelmiyor arka planda ne kurulur  diye.!Acaba ustatlarimiz buna benzer bir sistem düşünürler mi özellikle forjest usta örnek video youtube 

Edited by emrullah236134
  • Like 2

emrullah236134, 43 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.
 ustadlar bu konu guzele benziyor fakat yabancı olduğu için içinde yüklenenlere çok da güvenesim gelmiyor arka planda ne kurulur  diye.!Acaba ustatlarimiz buna benzer bir sistem düşünürler mi özellikle forjest usta örnek video youtube 

Sadece oyun oynamak istiyorum donanım da zayıf diyorsanız kullanabilirsiniz piyasada ki en kral lite gamer çalışmalarından birisidir. Yok ben bankacılık işlerimide yaparım kişisel hesaplarımıda aktif kullanırım dersen birdaha düşünmek lazım içerisinde her türlü abidik gubidik olabilir :) 

• Like 2

Contact mı Compact mı ?

aykut.5, 45 dakika önce yazdı:

Bende sana reviOs tavsiye edeyim o zaman. ReviOS - 2004 S1.0 5-6 gündür kullanıyorum çok memnunum. 

Store duruyor mu ? kaldırmışlar mı ? 

emrullah236134, 15 saat önce yazdı:

ustadlar bu konu guzele benziyor fakat yabancı olduğu için içinde yüklenenlere çok da güvenesim gelmiyor arka planda ne kurulur  diye.!Acaba ustatlarimiz buna benzer bir sistem düşünürler mi özellikle forjest usta örnek video youtube 

Çıktığı günden beri kullanıyorum. @zeal46 dediği gibi yağ gibi akıyor :)

zeal46, 6 saat önce yazdı:

En yeni versiyonu budur aktif olarak çıktığı günden berli kullanıyorum. Yağ gibi akıyor oyun ve stream için çok ideal bir sistemdir. Türkçe de oluyor :) 

Ben hala 1909 sürümünü kullanıyorum. Tanıtım videosundaki karşılaştırmaya göre 2004 sürümü oyunlarda daha çok işlemci kullanıyor.

burdan görüp kurdum bi kaç gündür kullanıyorum x64 super lite v2004 son sürüm, ssd ye 5 dk da kurdu ne aktivasyon sordu ne bişey herşeyi kendi yaptı. kurduktan sonra türkçeye çevirdim saat ve klavye yi düzelttim, masaüstündeki toolbox dan en son güncellemeyi yaptım. bi sıkıntısı yok baya bi program falan da kurdum katılımsızlar, office, oyun vs. bi yamuk yapmadı şuana kadar.  masaüstüne gelen toolbox baya kullanışlı , o çok hoşuma gitti. olmuş yani beğendim ben. normal standart düşük sistemli bir ev kullanıcısına yeterli

WcbArw.jpg

Edited by Y2Jericho
ekleme
  • Like 1

aykut.5, 20.06.2020 - 11:08 yazdı:

Bende sana reviOs tavsiye edeyim o zaman. ReviOS - 2004 S1.0 5-6 gündür kullanıyorum çok memnunum. 

Teşekkürler. Ben sürekli farklı sürümler deniyorum. Paylaştığınız linkten indirip kurulum yaptım. Aslında hızlı güzel bir sistem. Tek sorun windows update çalışmıyor.  Açıklamalara baktığımda güncellemenin kapatıldığına dair bir şey yok. Siz güncelleme yapabiliyor musunuz?

aykut.5, 20.06.2020 - 21:08 yazdı:

Normal windows mu bu sistem ?

aykut.5, 20.06.2020 - 21:08 yazdı:

zeal46 üstadım türlçe yapamadım nasıl yapılacak yardımcı olurmusunuz

nasıl türkçe oluyor üstad

Y2Jericho, 27.06.2020 - 08:07 yazdı:

burdan görüp kurdum bi kaç gündür kullanıyorum x64 super lite v2004 son sürüm, ssd ye 5 dk da kurdu ne aktivasyon sordu ne bişey herşeyi kendi yaptı. kurduktan sonra türkçeye çevirdim saat ve klavye yi düzelttim, masaüstündeki toolbox dan en son güncellemeyi yaptım. bi sıkıntısı yok baya bi program falan da kurdum katılımsızlar, office, oyun vs. bi yamuk yapmadı şuana kadar.  masaüstüne gelen toolbox baya kullanışlı , o çok hoşuma gitti. olmuş yani beğendim ben. normal standart düşük sistemli bir ev kullanıcısına yeterli

katil006, 30.06.2020 - 12:25 yazdı:

All Settings'e gelip arama kısmına language yazarsan bulabilirsin. Oradan English yerine Türkçe eklemen gerek.

msamy, 12 saat önce yazdı:

zeal46 üstadım türlçe yapamadım nasıl yapılacak yardımcı olurmusunuz

nasıl türkçe oluyor üstad

bu resimdeki ayarlar kısmından ama internet bağlantısı lazım dil dosyasını indiriyor çünkü

Edited by Y2Jericho

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
On 6/30/2020 at 11:25 AM, katil006 said:

All Settings'e gelip arama kısmına language yazarsan bulabilirsin. Oradan English yerine Türkçe eklemen gerek.

windows penceresi + r sonra control.exe /name Microsoft.Language  . gelen menuden dil degistir

• 2 hafta sonra ...