Jump to content

Tnc Kurtarma Cd'si Hepsi-bir-arada (aio)

morning

Recommended Posts

Ben indirdim Bütün partlar ve linkler sağlam

1.nci parta sağ tıklayıp buraya çıkart dedim. iso dosyası çıktı Anlatılan şekilde cd ye yazdırdım

Bilgisayarı yeniden başlattım Boot ekranı geldi hiçbir sorun yok

morning

Paylaşım için teşekkür ederim Güzel bir çalışma.

? ? ? Çöken bir bilgisayrda dosyaları C den D ye kopyalamak için Boot CD sindeki hangi programı önerirsiniz. (Çabuk ve sağlıklı kopyalama için) ? ? ?

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply
Nasıl yazdırılır dosyasını rar eklemeyi unutmuşum.Konuya ekledim ve anlaşılan o ki, okumamışsınız.Bu yüzden.

Siz rar simgesini görünce hemen "aa bu rar" deyip ve konudaki açıklamayı okumayıp yazdırdıysanız tabii ki açılmayacaktır.

Bu soruların geleceğini bile bile linklerin orada dedim,

diye.

Bu anlatımı dikkatle takip etmenizi özellikle 3. resme iyice bakmanızı rica ediyorum.

Şu forumda 9 aydır duruyorum.

Bugüne kadar böyle bir mesaj ne gördüm ne duydum.

Part1'i yüklemiş Part4'ün yerini soruyorsunuz.

Madem part1'i yüklediniz.E part4 orada duruyor. Görmemek için çok afedersiniz ama kör olmak lazım.

Allah cc kullarının suçlarını bilmesine rağmen o kullarına sorar neden yaptın.

O Allah cc ki bütün her şeyi kuşatan maddenin özüne hakim anın geçişlerine şahid.

Şimdi bana sormadan kör olmam gerektiği kanaatine varmışşın.ama yanılıyorsun

benim ilk baktığım başlığa baktığım esnada upload devam ediyor yazıyordu

o yüzden sordu ama şu buldum indirmeyede devam ediyorum. Genede karşılık verdiğin için teşekkür.

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz. İletiniz düzenlenmiştir.

usta eline koluna sağlıkda şimdi benim analamadığım nokta şu.biz bu cd ile yeniden bi xp veya vistamı kurmuş oluyoruz yoksa mesela xp vertabanlı sistemi çökmüş bir pc nin içine girip yedeklememi yapabliyoruz burayı tam anlayamadım.kafam karıştı.bunu açıklrsan sevnirim.

Acronis Trial versiyon diyor imaj almıyor geçengün bi yere cdnize güvenerek gittim çıldırdım valla insan uyarır be güzl kardeşim.

Acronis sık kullandığım ve bildiğim bir program değil,fakat yedekleme ve geri yükleme yapıyor eklediğim sürüm.Nerde trial dedi sizde? Öyleyse,öyle olduğunu bilseydim uyarıyı bırakın çalışmaya koymam.Saygılar.

Ellerine saglık güzel olmuş ama erd 2007 çalışmıyor bendede morning neyse artık eskı cd ıle idare edicez çalışmlarında başarılar...

Çalışıyor.

Arkadaş Emeğine sağlık bende indirdim fakat açmaya kalktığımda "Downloder" uyarısı veriyor.

Bahsettiğiniz uyarıdaki 'downloader', Hiren Boot cdye virüs tanımlamalarını indiren bir yazılım.McAfee Antivirüs için.Bence son derece normal ama bir o kadar da saçma bir durum.

Virüs güncellemesine antivirüsün virüs demesi saçma yani.

usta eline koluna sağlıkda şimdi benim analamadığım nokta şu.biz bu cd ile yeniden bi xp veya vistamı kurmuş oluyoruz yoksa mesela xp vertabanlı sistemi çökmüş bir pc nin içine girip yedeklememi yapabliyoruz burayı tam anlayamadım.kafam karıştı.bunu açıklrsan sevnirim.

Bkz. Kurtarma CD'si. Kurtarma amaçlıdır.Yeniden XP,Vista kurmak için değil.

XP ve vistayı onarmak için.Diğer sistemleri de tabii :D

Allah cc kullarının suçlarını bilmesine rağmen o kullarına sorar neden yaptın.

O Allah cc ki bütün her şeyi kuşatan maddenin özüne hakim anın geçişlerine şahid.

Şimdi bana sormadan kör olmam gerektiği kanaatine varmışşın.ama yanılıyorsun

benim ilk baktığım başlığa baktığım esnada upload devam ediyor yazıyordu

o yüzden sordu ama şu buldum indirmeyede devam ediyorum. Genede karşılık verdiğin için teşekkür.

Bakınız,

İnsan Part4 yok demeden önce konunun ilk mesajına çıkar linkleri kontrol eder.

Upload başlığa ilk baktığınızda devam ediyorsa son baktığınızda bitmiş olabilirdi.(Ki bitmişti)

Ben,araştırmadan,incelemeden,bir şeyler tam yapılmadan hemen laf söylenmesine kızıyorum.

Kör lafım biraz ağıra kaçmış,özür diliyorum bu arada :D Bu aralar çok gerginim yav herkesi kırıyorum zaten.

Saygılar.

emeğine teşekkürler....

Erd Commander 2007 başlıyor ve klavye ile ülke şeçimi sayfası geliyor ve burada ne seçersem seçeyim devam yeri aktif olmuyor reset yazıyor ve resetleyince aynı yere geliyor....

morning bu çalışmana ghost'da ekleseydin çok mükenbel birşey olacaktı. teşekkürler..

Hiren BootCD'de,Hiren Windows tools'ta ve extended Minixpde 11.5 sürümü mevcut.

MiniVista'da v11 var.

Networklü MiniXP'de de v8 var.

Daha nereye ekleyeyim?

eline saglık dostum network support mını xp, mını xp, erd, hiren, cd den calısan xp bence en uygun kombınasyon

gerısıne hıc ıhtıyac duyulmuyor sanırım.. ayrıca erd nın 2005 versıyonu 2007 den daha kararlı ve performanslı calısıyor bılgılrınıze( uzun suredır kullanıyorum teknık servısımde tecrubelıyım)

ayrıca ufak bır sorum olacak network support mını xp ile desteksız olanı nasıl easyboot ıle entegre ettın cok basıt bır seyı mı kacırıyorum yoksa farklı bır yolu mu var bana kısaca ozetler mısın yada mesaj..

pardon kurtarma konsolu ile ntdrl fıx de guzel eklemeyı unutmusum

Onların boot dosyaları biraz değişik olduğu için zaman zaman entegrelerde problem çıkabiliyor.

Ben dosyalarını atıyorum,Ultraiso ile imajlarını ezboota aldıktan sonra run komutuyla çağırıyorum.

İkisini beraber nasıl entegre ettiğimi soruyorsan setupldr.binde i386 yolunu değiştiriyorum ikisinde de.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...