Jump to content

Tnc Kurtarma Cd'si Hepsi-bir-arada (aio)

morning

Recommended Posts

Onların boot dosyaları biraz değişik olduğu için zaman zaman entegrelerde problem çıkabiliyor.

Ben dosyalarını atıyorum,Ultraiso ile imajlarını ezboota aldıktan sonra run komutuyla çağırıyorum.

İkisini beraber nasıl entegre ettiğimi soruyorsan setupldr.binde i386 yolunu değiştiriyorum ikisinde de.

teşekkürler emeğine sağlık indirdim ve kullanmaya başladım.

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

! E:\inceleme klasörü\aaa işler\TncRescueCD(Tnc Kurtarma CD'si\TncRescueCD.part5.rar: TncRescueCD.iso içinde paket veri hatası. Cilt bozuk

! E:\inceleme klasörü\aaa işler\TncRescueCD(Tnc Kurtarma CD'si\TncRescueCD.part6.rar: TncRescueCD.iso dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk HOCAM BU HATALARI VERİYOR AÇMIYOR YA.GENEDE SİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUM.TEŞEKKÜRLER

! E:\inceleme klasörü\aaa işler\TncRescueCD(Tnc Kurtarma CD'si\TncRescueCD.part5.rar: TncRescueCD.iso içinde paket veri hatası. Cilt bozuk

! E:\inceleme klasörü\aaa işler\TncRescueCD(Tnc Kurtarma CD'si\TncRescueCD.part6.rar: TncRescueCD.iso dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk HOCAM BU HATALARI VERİYOR AÇMIYOR YA.GENEDE SİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUM.TEŞEKKÜRLER

Hata veren partları yeniden indir ben indirdim butun partları ve hicbir sorun ile karsılasmadım gayet guzel calısıyor.. kolay gelsin.

Kardesim oncelikle yaptıgın bu calısmandan dolayı tesekkur ediyorum ama gecmis mesajlarda bir arkadasın da bahsettigi gibi cd icerisindeki acronis trial versiyon diyor. Buna bir el atarsan gercekten dort dortluk olacak.. calısmalarının ve basarılarının devamı dilegiyle..

Kardesim oncelikle yaptıgın bu calısmandan dolayı tesekkur ediyorum ama gecmis mesajlarda bir arkadasın da bahsettigi gibi cd icerisindeki acronis trial versiyon diyor. Buna bir el atarsan gercekten dort dortluk olacak.. calısmalarının ve basarılarının devamı dilegiyle..

hiren's içinde acronis yok mu?

emeğine teşekkürler....

Erd Commander 2007 başlıyor ve klavye ile ülke şeçimi sayfası geliyor ve burada ne seçersem seçeyim devam yeri aktif olmuyor reset yazıyor ve resetleyince aynı yere geliyor....

Bu sorunu başka yaşayan arkadaş yok galiba ben nerede yanlış yapıyorum aydınlatırsanız sevinirim syg....

elinize emeğinize sağlık gerçekten çook teşekkür ederim amatör olmama ragmen çöken sistemimi kurtardım ve işim için önemli bigileri tekrar getirdim sayenizde herşey öyle güzel olmuşki yardım menüsü sayesinde nerde neyi niçin kullanmam gerektiğinide öğrendim .

yha resimdeki gibi iso dosyasını sürükleyip bırakıyorum ama yazdır dediğimdede bir türlü bekliyor yazdırmıyor saniyeler dakikalar geçiyor ama yazdırmıyor ve bni deli etti bugün bunla uğraşıyorum yardımcı olursanız sewinirim

• 2 ay sonra...
Evet ama bu cd'yi yaparken amaç denemeydi,fazla görsellikle uğraşmadım.
Deneme sürümünden sonra Final Sürümünü Bekliyor ve istiyoruz :rolleyes:

Bende indirdim ama diğer arkadaşlar gibi bazı sorunlar ile bende karşılaştım, Mesela 3 farkı Konfigürasyona sahip PC de deneim ama ERD2007 çalışmadı, (devam butonu devamlı pasif, baştılamıyor) başka arkadaşlardada benzeri sorun yaşanmış, Acronisin Trial çıkması vs...

Artı Hiren 'nin yeni güncel sürümlerinin çıkması vb. nedenlerden ötürü bu CD nin güncellenmesi taraftarıyım..

Madem şu sıralar MXP CD Versiyonu vb. Modifiye ile uğraşmıyorsunuz, Bence bunun tam sırası :)

Benim için çok önemli değil ama elini sürmüşken görselliğide bir el atabilirseniz, ve sorunlardan giderilmiş, güncellenmiş bir Kurtarma cd si hazırlarsanız kanaatimce tadından yenmez :rolleyes:

Açıkcası istemek zoruma gitmiyor değil, lakin vakit + bilgi yetersizliğim var.! Bilsem vakit önemli değil geç olsun diyecem, Vaktim olsa Öğrenirim ufak ufak yaparım diyecem ama her ikiside sınırlı ve kısıtlı olunca istemek daha kolay geliyor :huh: , ee ne demişler istiyenin bir yüzü.......... :)

Bakınız birçok kişi benzeri sorunları yaşamışlar, artık karar sizin :clapping:

cd icerisindeki acronis trial versiyon diyor. Buna bir el atarsan gercekten dort dortluk olacak.. calısmalarının ve basarılarının devamı dilegiyle..
Yanlız hirent boot çalışmıyor bi bakarsan sevinirimm.. İyi çalışmalar..
Acronis Trial versiyon diyor imaj almıyor geçengün bi yere cdnize güvenerek gittim çıldırdım valla insan uyarır be güzl kardeşim.
Ellerine saglık güzel olmuş ama erd 2007 çalışmıyor bendede morning neyse artık eskı cd ıle idare edicez çalışmlarında başarılar...
Erd Commander 2007 başlıyor ve klavye ile ülke şeçimi sayfası geliyor ve burada ne seçersem seçeyim devam yeri aktif olmuyor reset yazıyor ve resetleyince aynı yere geliyor....

elinize sağlık hocam,

ancak nero 7,9 ile cd'ye yazdırırken cd kapasitesi yetersiz dedi. dosya boyutur 719 mb, ama cd'ye aktarırken 704 mb görünüyor. dolayısıyle cd ye yazdıramadım. bir çözüm önerirseniz memnun olurum. teşekkür ederim.

• 2 hafta sonra ...

morninig kardesım gorselliği de ekledım kendıme cd yaptım calmıs gıbı olmam umarım içine başka seyler de ekledim tam oldu alen arkadasın yazı seklıyle daha da guzellestı

yenılerını beklıyoruz

ek: linux ekleme fikri güzel ama ntfs destegı secenegını unutma sakın ben ekledım sonradan farkettım bazen sıkıntıya yol acıyor hırens da cıkarttım bence cok gereksız

calısmaların devamını dılerım

sımdıden kolay gelsın

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Arkadaşlar dosyayı indirip rardan çıkartığım zaman 719 mb boyutunda oluyor.Bu boyutlada cd ye yazamıyorum bana yardımcı olurmusunuz..

Tekrar rardan çıkarmayın. Iso uzantılıdır.. Partlardan çıkan iso uzantılı dosyayı sanırım tekrar winrar ile açtınız.. Direkt olarak cd'ye yazdırın..

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...