Jump to content

Birkaç Soru Xp Modifiye

Recommended Posts

1-)Arkadaşlar Öncelikle V'ISO Reflection Edition v2.0 kurdum ancak kurulum ekranı editlemek istiyorum bunu nasıl yaparım ???

2-)Daha Basladım ama Wpı de program ayarlanırını bitirtikden sonra onun yükle sırasında ( tam ne zaman geldiğini bilmiyoum) acılmasını nasıl sağlıyacağım ve CD de belli klasöre mi kopyalayacağım

3-)Xp içine duvar kağıdı koymak istiyorum bunuda nasıl yapıcam ?Ve elinizde temalar varsa upload edebilirseniz sevinirim

4-)Ben Xp de genel kullanım için gereksiz seyleri kaldırmak istiyorum fakat bu nlite de sil bölümündekiler hakkında pek bilgim yok burda gereksiz seyleri gösteren bir topic felan varmı ??

Uğraşmayı,araştırmayı denedin mi de hemen yeni uyumlu değil diyorsun.

Programlar her geçen gün değişiyor,yenisi çıkıyor.

Hangi birini takip edelim.Biraz anlayış lütfen.

Yeni WPI:

http://www.wpiw.net/downloads/WPI_v7.2.2.rar[/CODE]

Yeni sürümü de biraz karıştıran çözer.

WPI'yi CD'ye ekleme, anlatımı bırak,konuda bile var.

bak,adam burda sormuş,

alt mesajda da cevap verilmiş.

Runtime hatasını da bilemem bir ekran görüntüsü olmadıktan sonra zor.

m.e.b. 1. dönem modifiye sınavı cevapları

1)kurulum ekranı için winntbbued adındaki programı indirip,i386 içindeki winntbbu.dll dosyasını editleyeceksin.

2)bu soruyu ben cevaplanıycam çünkü karışık anlatıyorum.anca kafanızı karıştırırım yani

3)i386 içine $oem$/$$/web/wallpaper klasörlerini bu şekilde oluştur.wallpaper içinede istediğin duvarkağıtlarını at.

4)sana kolay yol.o ekranda seçimden güvenliyi seç.nlite gereksiz şeyleri otomatik işaretleyip kaldırıyor.

sınav bitti ;)

Kendim xp yapiyodum basit bisi yapmiyim biraz bakim dedim . Hic biriniz soru sormaya gelmedi ters ters cevaplar felan tamam ozur dilerim bazi seyler gozumden kacmis.

Wpi de yeni surum bug yaratiyo gen 7.22 zaten indirmistim wpinin butun surumlerini indirdim 6 dan baslayip 7 ye kadar denedim sadece o 7.22 de hata veriyor. Wpi anlatimdaki video yu daha once indirip izledim fakat pek bisi anlayamayip sorular sordugum icin k.bakmayin biz sizin kdr anlamiyoruz.

Oem dagitim klasorunu konusunu inceledim. Video yu izledim. Fakat ordaki kodlardan felan bilmedigim icin sordum.

Son olarak herkeze cvabi icin tesekkurler Bir daha soru sormamaya dikkat edicem

Not : Telefondan kaynaklanan yazim hatalari olabilir

Kaç kere daha söyleyeyim?

Bu işe başlamak için ön bilgi gerek.

Ben de ilk geldiğimde bu konuda bir şey bilmiyordum (ön bilgim vardı sadece)

Bilgileri bana direk ve tek adımda vermediler.

Konuları inceledim,sayısız deneme yaptım.

Sabır taşı olup çatladım.

Öyle ha deyince olmuyor yani.

Belli bir birikimin olması şart.

Bak sen ne demişsin?

Kendim xp yapiyodum basit bisi yapmiyim biraz bakim dedim

basit bir şey yapmadan olaya derinden giriyorsun,ondan sonra da ben anlamadım.

Anlamazsın işte böyle.

Buna da ters dersiniz siz şimdi.

E senin de fizik münazaran + sınavın + üstüne okuman gereken 2 kitap olursa sen de sinirlenirsin.Şu anda nasılım biliyor musun? Kafayı sıyırmak üzereyim. Kırdıysam da özür dilerim.O kadar şeyin arasında bile girmeden duramadığım bu sitede mümkün olduğunca kızmamaya gayret gösteriyorum.Fakat forumdaki konular okunmadan sorulan sorular, part1i indirip "part4 nerede göremedim" diyen zihniyet,4 kişiye aynı cevabı vermek.Biraz da beni düşünseniz?

Moring biey sorucam sakıncası yoksa bende su resimdeki add-onsları nlite la atarkan hata veriyor ama rvm de vermiyor .Virtual de denediğimde nlite kurulumda hata veriyor .Rvm ile yaptıgım yüleyi tamamlayıp yeniden baslattıgımda baslamıyor.

35iby86.png

Çoğu benim hazırladığım addonlar.Kendi yaptığım sistemlerde kullanıyorum.nLite ile pekde güzel ekleyebiliyorum.Sorun olacağını sanmıyorum.nLite'da Türkçe Karakter olayı var.Addonları koyduğun klasörün adını yazabilir misin?

Adon klasörünü içine koyoyurum .

@morning

Hangi paketin adını yazdıgı bölümü geçtikten sonra işleniyor( tamamlanıyor ) bölümünde o yüzden bulamıyorum ama bi tek tek deniyeceğim

Morning kesinlikle haklı modifiyeleri xp de yapın sorun çözüldü

• 2 hafta sonra ...

ya arkadaşlar elinize sağlık.ama bri ata sözü var yaptıkların karşındakıların anyablceyi kadardır.

bir sür forum var.hepsinde güya anlatılmış.şuraya buraya üye olmaktanda bıktım.bir programın görüntülü anlatılması için.

acaba yok mu birisi ki.baştan sona kadar programı anlatsın.böyle olmaz ki.ben programı indirim.tamam kurdum.ama xpyi nasıl kleyeceyim.yok kardeş.

ya arkadaşlar elinize sağlık.ama bri ata sözü var yaptıkların karşındakıların anyablceyi kadardır.

bir sür forum var.hepsinde güya anlatılmış.şuraya buraya üye olmaktanda bıktım.bir programın görüntülü anlatılması için.

acaba yok mu birisi ki.baştan sona kadar programı anlatsın.böyle olmaz ki.ben programı indirim.tamam kurdum.ama xpyi nasıl kleyeceyim.yok kardeş.

Derslerin birçoğu zaten videolu veya resimli anlatılıyor.

Dersleri anlamak için ön bilgi şart özellikle komut satırı ve dosya kullanımı hakkında.

Sanırım ön bilginiz biraz eksik gibi.

Tavsiyem, bu konularda kendinizi biraz daha geliştirmeniz.

Bu iş baştan sona kadar anlatıl(a)maz.

Herkesin yapmak istediği şeyler farklıdır çünkü.

Bu yüzden parça parça anlatıyoruz.

Harmanlaması size düşüyor :D

Bakın size bir öneride bulunayım.Dersleri bir anda okumak yerine xp üzerinde yapacaklarınızın (program ekleme/katılımsız kurulum vs.) bir listesini yaptıktan sonra Sabit başlıktaki XP modifiye etme anlatımlarından ilgili konuları sırayla takip edin.

Takıldığınız yerde forumda arama yapabilirsiniz.Belki birileri de aynı noktada takılmıştır.Hemen bulursunuz cevabınızı.

Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...