Jump to content

Windows 7 Hakkındaki Herşey Bu Başlıkta

Bultar
 Share

Recommended Posts

hazar var süresiz sorunsuz hallediyor anasayfada var windows 7 aktive diye vardır

@okan_42 = arkadaşım eğer ram miktarın düşükse hiç deneme derim çünkü rami çok geniş kullanıyor.En az 3 gb ram tavsiye ederim.

Valla hiç alakası yok.512 mb bellek+Aero+Firefox ile yavaşlama olmaksızın nette gezebiliyorum.

2 GB Bellek+Aero açık tüm oyunları XP'deki hızıyla oynuyorum.

• Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@okan_42 = arkadaşım eğer ram miktarın düşükse hiç deneme derim çünkü rami çok geniş kullanıyor.En az 3 gb ram tavsiye ederim.

su an 1gb var zaten 2gb daha almayı düşünüyorum bende. o zaman rahat oynayabilirm demekki.

sagol kardeş.

Valla hiç alakası yok.512 mb bellek+Aero+Firefox ile yavaşlama olmaksızın nette gezebiliyorum.

2 GB Bellek+Aero açık tüm oyunları XP'deki hızıyla oynuyorum.

simdi ben vista ultimate sp2 64 bit kullanıyorum aero-firefox aynen rahat bir sekilde dolasabiliyorum

nette. oyun oynanmıyor işte sorun orda ram yükseltirsek o da düzelir inşallah...

ilgilenen arkadaslara tesekkürler...

Selamlar,

Hızlı başlat yerine kullanacağımız bir başka kolaylıktan bahsedilmişti,nasıl yapılacağını sorabilir miyim,

Bir program açıkken sabitle dediğimizde xpdeki ve vistadaki gibi hızlı başlattaki yerine mi sabitliyecek yoksa klasör gibi bir şey mi gösterecek?

Birde arkadaşlar ben firefoxda birde bu windowsun oyunlarında işlemciyi çok kullanıyor baktığımda ise o uygulamalar değilde explorer.exe kullanıyormuş manasını çözemedim.Görev çubuğundaki simgeside gidip gidip geliyor.Buna bir çözüm varmı galiba güncelleştirmelerden olsa gerek idye düşünüyorum.Siz neler düşünüyorsunuz

Arkadaşlar bu sorunu çözebilecek olan varmı ?

Microsofttan yapılan açıklamaya göre windows 7 nin ücretli üyelerine verilecek olan isoları 6 Ağustoata yayınlanacaktı. Bakalım tr iso da olacak mı? tnc ye ne zaman düşecek merak ediyorum.

Edited by nihat78

6 Ağustoasta zaten orjinal tr iso düşecek.

tr için aylar var diye biliyordum microsoft türkiyeden açıklama yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam şu tarihte diye

S.a Benim win7 hakkında birkac sorum olacaktı.

1. İlk Olarak Win7 Etkinleştiremedım

Formda Araştırdım PlusPatchv1.0.4 bu programı buldum ama nasıl calıstıracagımı bılmıyorum

adszspj.jpg

2. adsz1j.jpg

Resimde İşaretledigim yerde xp de hızlı başlat tusu Vardı.eskiden bastıgımızda programların kısa yolları orda olurdu.

Şu Linkdeki Video da Ki Gibi Yapabilirmiyim

Please register to see this content.

3.windows7 kendısı sürücüleri yükledı ama benım sürücülerimi yanlış yüklemiş.

En Önemlisi ise Bunlar. resimde gösterdıgım gibi :

1.secenek Atheros Ethernet Kartı. Ama Benım 1 Yıldır Kullandıgım Ethernet ATANSIC marka. bu cok gez basıma dert olmusdur.

2.Ekran Kartı:Burda Pc ye Ekran kartı olarak Radoen Yüklemiş. ama benim kullandıgım ATI ekran kartı( Cd üzerinde aynen böyle yazıyor: V584 ATI WDM_All Diriver 1.0.0.1)

3.Ses Kartı : En Garıbı de bu.:S:S Ben Ilk Baktıgımda Farklı Bır Ses KArtı Yukluydu Ve Ses Yokdu pc de . Bende Sürücüyü güncelle dedim. Cd Den Güncelledim Düzeldi.

Aynı İşlemi Diyer 2 Sürücüye Yapamıyorum?:S

Şimdiden Teşşekür ederim.

Başlıktan anlaşılacağı gibi Windows 7 kullanıyorum .Gayet memnunum. Ama ufak tefek sorunlar olmasa keşke :rolleyes2:. Msn de kamera ile konuşurken konuştugum kişinin sesi geldiğinde bilgisayarda dinlediğim müziğin sesi kısılıyor yani ses kendi kendine bi çoğalıp bi azalıyor hepsi aynı anda sanki birbirine zincirlenmiş gibi. bunu nereye baktıysam çözemedim Buyrun aşağıda da bi resmi var. yarı saydam Bir çizgi var aralarında da birisini oynattığınızda hepsi oynuyor.

sesz.jpg

Bende de şöyle bir sorun vardı , arkadaşlarım skype dan arayınca dinlediğim müziği durduruyordu :rolleyes2:

Sanırm bu kendiliğinden gelen bir özellik bunu artık Windows 7 editleyen arkadaşlara soracağız hep beraber

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...