Jump to content

7Iso 3.1

morning
 Share

Recommended Posts

• Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

f58znk.jpg

Bu temayı link olarak verebilir misin?

Bir de kurulum ekranının bir görüntüsünü verebilir misin?

Vista sesleri ekleniyor mu*

Bu arada tebrik ederim. Çok başarılı bir çalışma...

Edited by NeC

1 hafta siteye girmedik ortalık karışmış valla.

@Nec, Vista sesleri ekleniyor.Ama silebilirsin wav dosyalarını istemezsen.istemediğin dosyaları silebilirsin, eklemiyor o zaman.Kurulum ekranı da eski 7isoyla aynı:

Please register to see this content.

@mach2, ortalığı karıştırmışsın bravo.Ne finali ya.

Aviler kısa kalıyor demişsin.bilmemkaç tane avi var hangisi?

MMsysnin nesi var?

@sevdimsadece, konudaki asıl dosyayı indirdikten sonra sysdm.cp_ dosyasını i386ya atıyorsun.Bu kadar.

@EFE, tema için teşekkürler.İlk sayfada da verilmişti ama.

@benwade_21,wmploc.dll.res yeterli.Media player 11 entegreli tüm xplerde kullanabilirsin.mp11.cab şart değil.

Edited by morning

patch i uygularken gelen ilk ekranda bir dosyayı (adını unuttum media player daki renklerle ilgili) bir şekilde xp ye kaydettirin demişsin. açıkçası bunu nasıl yapacağımı anlayamadım. yardımcı olursan sevinirim

Arkadaşlar kocaman bir resim hazırladım sizin için.Hemen hemen her yerden görüntü almaya çalıştım.

Edit: Pardon resim çok büyük upload edince böyle göründü.Rapide upload edeceğim şimdi.

k186m8.png

Daha net görebilmek için :(

kusura bakmayın benim modifyeli bir xp var ve çok güzel bunu kurunca hata alıyorum ee hata alırsın diyorsunuz alıyoruz çok haklısınız ben ek bişe istemiyorum bu pakette üstede arkadaşın verdigi linkte sag tarafa resimler katılmış işte bu katılmış dosyaları siz yaptıgınıza göre biliyorsunuzdur kusra bakmazsanız tek tek adını vere bilirmsiniz bazıları zaten tek dosyada mesela sistem özellikleri ekranı onu vermişsin degişmişsin dogrusu bana lütfen rica edeiyorum yardım edermisin ben bu sag resimleri i386 dosyamdakilerle degişeyim ve kuruldugunda buradaki gibi olsun ben yamayı kuruyorum ama zaten katılımsız bide bu gelince iptal oluyor :D yardım help

şimdiden teşşekkürler

$OEM$ klasörü içindeki CMDLINES dosyasını aç ve bunları yaz.

verdiğin bu komutları sistem kurulduktan sonra uyugulayacağım değil mi? (Ben öyle denedim)

Daha önce uçuk mavi üzerindeki bazı beyaz okunmayan yazılar bunu yaptıktan sonra okunabilir hale geldi ancak en son daki menü hale sıkıntılı. Çözüm öneriniz var mı?

Not:

Çok sorulduğunu biliyorum ama bu tip bir modifikasyon performansı nasıl etkiler?(Ram işlemci)

Edited by detay

verdiğin bu komutları sistem kurulduktan sonra uyugulayacağım değil mi? (Ben öyle denedim)

Daha önce uçuk mavi üzerindeki bazı beyaz okunmayan yazılar bunu yaptıktan sonra okunabilir hale geldi ancak en son daki menü hale sıkıntılı. Çözüm öneriniz var mı?

Not:

Çok sorulduğunu biliyorum ama bu tip bir modifikasyon performansı nasıl etkiler?(Ram işlemci)

Sistem kurulurken bir şekilde kaydettireceksiniz.

Nasıl ayar regi kaydediyorsanız öyle yani.

Media Guide bölümü okunmaz olan yer.Oranın rengini değiştirmeyi bilmiyorum.

Ben sadece gelen skindeki renk ayar regini paylaştım.Belki orası değişmiyordur,bilemeyeceğim.

Doğrudan kaynak değişimi yapıldığı için performansta bir değişme olmaz ama hissedilmeyecek kadar az,çok çok az bir yavaşlama olacaktır bazı yerlerde.Eklenen çeşitli bitmap dosyaları nedeniyle.WMP skini için soruyorsanız Wmp11 neyse bu da odur.

1 hafta siteye girmedik ortalık karışmış valla.

@Nec, Vista sesleri ekleniyor.Ama silebilirsin wav dosyalarını istemezsen.istemediğin dosyaları silebilirsin, eklemiyor o zaman.Kurulum ekranı da eski 7isoyla aynı:

@mach2, ortalığı karıştırmışsın bravo.Ne finali ya.

Aviler kısa kalıyor demişsin.bilmemkaç tane avi var hangisi?

MMsysnin nesi var?

@sevdimsadece, konudaki asıl dosyayı indirdikten sonra sysdm.cp_ dosyasını i386ya atıyorsun.Bu kadar.

@EFE, tema için teşekkürler.İlk sayfada da verilmişti ama.

@benwade_21,wmploc.dll.res yeterli.Media player 11 entegreli tüm xplerde kullanabilirsin.mp11.cab şart değil.

Ne karıştırmışım ne yapmışım ya abartmayın lütfen

Evet fianl sürümünü bekliyoruz eksiksiz olarak

shell32deki aviler kısa diyorum

mmsysdeki bitmapler visodan kalma :)

Sen dediğim gibi yap.CMDLINES ile kayıt ettir ayarları..Kurulumdan sonrasını falan boşver..

WMP 12 Skin işte böyle geliyor.Sorununuz ne?

2chqfdl.png

Hocam olay şu mudur?

$Oem klasörü içine cmdlines.txt diye bir dosya yaratıp dosyanın içine senin verdiğin komutları yazıp kaydedeciğim. Sonra iso image oluşturup cd ye yazacağım. Doğru mudur?

@morning: Nasıl ayar regi kaydediyorsanız öyle yani.[/CODE]

hocam o işi nasıl yapacağımı bir bilsem. EFE nin bahsettiği yöntemi doğru anlamışsam sorun çözülür gibi. Ama son menüye şimdilik çare yok diyorsun anladığım kadarıyla.

Edited by detay

Ne karıştırmışım ne yapmışım ya abartmayın lütfen

Evet fianl sürümünü bekliyoruz eksiksiz olarak

shell32deki aviler kısa diyorum

mmsysdeki bitmapler visodan kalma :)

Final Sürümü Çıktı Ya Zaten Beta Değilki Bu Sürüm.Onlara Çözüm Bulunur.mmsys çokmu önemli?

Editleyin Kendiniz Madem.Herşeyi Bizden Bekliyorsunuz.Birazda Kendiniz Uğraşın.Elbette Yapan Kişi Bunların Çözümünü Bulur ve Sunar Zaten.Biraz Anlayış Lütfen!

Edited by musaoguz32

@detay Evet aynen öyle yapacaksın.

@mach2 Dosya kopyalama .avi'lerinde hiçbir sorun yok.Kendin kurcalıyorsun,bozuyorsun galiba ondan sonra gelip kısa diyorsun..Kısa mı şimdi bu... ?

71jk07.png

Daha finali mi kalmış anlamadım ki..Ben kendim çalışmamda kullandım.Eksik gördüğüm yerleri kendim biraz düzenledim.mmsys dosyası için tekrar mı çıkartacaklar sanıyorsun?