Jump to content

7Iso 3.1

morning
 Share

Recommended Posts

• Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ya arkadaşım senin istediğin,eksik dediğin yer nedir?

MMsys'de sol BMP'ler zaten Windows 7 görünümünde.Bırak ordaki 3-5 hoparlör resmi de V'iso olarak kalsın.3-5 resim V'iso'dan kaldı diye pakete eksik demek,100 MB'tan büyük bir dosyayı tekrar yüklemek mantıklı mı sence?

Ha sana o 3-5 resim batıyorsa kendin düzenlersin.

Kopyalama avilerinde de sorun yok.EFE arkadaşımız resim göndermiş,zaten pc_insectin çalışmasında da kopyalama avileri düzgündü,o yüzden ellememiştim.

Çok hazırcısınız. Çok biliyorsanız kendiniz yaparsınız. Bende @morning arkadaşımıza katılıyorum, @pc_insect'in çalışmasındaki kopyalama avileri çok güzel. İlla istemezseniz forumda nasıl değişireceğinizi, düzenleyeceğinizi falan filan herşey mevcut, kendiniz bir paket hazırlayın eksiksiz foruma verin bizde onu kullanalım.

Edited by roach_16

Tamam hoparlör resmi verin yapayım.

Avi vista temasındayken kısa gibi gözükmüyor ama klasik temaya geçin o zaman dediğimi anlayacaksınız

Çok biliyormuş gibi iddalaşıyorsunuz benle birşey biliyoruz da söylüyoruz.

pc insect de hayır sorun yok diyordu klasik temada resim çekip gönderdim o da gördü evet kısa dedi

Edited by mach2

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
İsteyen istediği gibi düzenleme yapabilir..Ben birkaç ikonu değiştiriyorum kendime özel o kadar..

Edit: Az önce bir arkadaş BS Player ve Foxit Reader kurulmuyor demişti addon bölümünde.Hem onları test etmek hemde kendi 7ISO'mu test etmek için sanalda bir kurulum yaptım.İşte bilgisayarım ve Belgelerim ikonları..Ağ Bağlantıları'nın ikonunu da değiştirmeyi düşünüyorum.

6duwap.png

Acaba rica etsek bu temayı bizimle paylaşırmısın. Baya hoşuma gitti.

slm.

sayın morning

Hfslip ile katılımsız yaptığım XP yi 7'iso V2 ile kulanabilmenin bir yolu varmı.

7'iso V2 ile modifiye ettiğimte xp bozuluyor.

saygılar

Edited by xkux

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar bende Extra\coffeebn.bmp dosyasında CRC hatası

verdi ne yapmalıyım

verdi ne yapmalıyım

verdi ne yapmalıyım

İndir:

v1 yazdığına bakmayın v2 biggrin.gif

CODE

DÜZELTME : Sysdm.cplde problem çıktı arkadaşlar.İşlem bittikten sonra aşağıdaki dosyayı i386ya atın düzelecektir.

CODE

Eski sürümü kullandıysanız ve yeni sürümü indirmek istemiyorsanız yeni sürümün sadece değişen dosyalarını aşağıdan indirip i386ya doğrudan atabilirsiniz:

CODE

Please register to see this content.

-------------------------------------------------

bunların hepsinimi indirecez şimdi full olanı yokmu ilkin birini indir sonra digerini indirip hatalı dosyayı degiştir sonrada eksik dosyaları digeriylke kur yarım yarım işmi olur birisi tam olarak yapıp verebilirse sevinirim

slm.

sayın morning

Hfslip ile katılımsız yaptığım XP yi 7'iso V2 ile kulanabilmenin bir yolu varmı.

7'iso V2 ile modifiye ettiğimte xp bozuluyor.

saygılar

Kendim Hfslip + 7'iso kullanmıştım ve sorun olmamıştı çünkü Hfslip dosyaları driver.cab'a atıyor.7'iso driver.cab'ı çıkarabiliyor.

Sizin XP'nin bozulduğunu nereden anladınız? Nasıl bozuldu yani?

verdi ne yapmalıyım

verdi ne yapmalıyım

verdi ne yapmalıyım

Dosya yanlış inmiş tekrar indirmelisin.

İndir:

v1 yazdığına bakmayın v2 biggrin.gif

CODE

DÜZELTME : Sysdm.cplde problem çıktı arkadaşlar.İşlem bittikten sonra aşağıdaki dosyayı i386ya atın düzelecektir.

CODE

Eski sürümü kullandıysanız ve yeni sürümü indirmek istemiyorsanız yeni sürümün sadece değişen dosyalarını aşağıdan indirip i386ya doğrudan atabilirsiniz:

CODE

Please register to see this content.

-------------------------------------------------

bunların hepsinimi indirecez şimdi full olanı yokmu ilkin birini indir sonra digerini indirip hatalı dosyayı degiştir sonrada eksik dosyaları digeriylke kur yarım yarım işmi olur birisi tam olarak yapıp verebilirse sevinirim

İlk dosyayı indireceksin işlemi yapacaksın.Sonra 2. sysdm.cp_ dosyasını indirip i386ya atacaksın bu kadar basit.

"pc_insect" ve "morning" kardeşlerimize bu güzel çalışmaları için öncelikle teşekkür ederim.

Ben Modifiyeli XP'me 7'iso V2 (düzenlenmiş) Entegre ettim hemen hemen her şey güzel ama Formattaki kurulum ekranı görüntüsü çok bozuk va yazılar kötü okunuyor bunları nasıl düzeltebiliriz. (WINNTBBU.DLL ) Dosyasını editlemeden orjinalini nasıl düzeltebiliriz.

Ayrıca masaüstüne otomatik olarak gelen resmi nasıl değiştirebiliriz. (kurulum ekranı görüntüsündeki aynı bozuk resim geliyor.)

ayrıca bu konu ile ilgili "morning"in bir kaç fikrine rastlamıştım ama çok aradım bulamadım.

şimdiden teşekkür ederim.

• 2 ay sonra...