Jump to content

Good OS

köftehor

Recommended Posts

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Bilgisayarda deneyen varmı . Varsa deneyimlerini aktarabilirmi. Mesala kurarken bir zorluk yaşadımı. İstediğin bir disk bölümüne kuruldumu.Harddiskin tamamını mı formatlamak istedi.Son olarak kullanımı nasıl ? Şimdiden bütün bilgi verecek arkadaşlara teşekkürler.

• 3 ay sonra...
Google Operating System 2010 (Android LiveCD - No Instalation)

googleg.jpg

Google Operating System 2010 (Android LiveCD - No Instalation). Size: 172.46 M

LiveAndroid lets you download a disk image LiveCD operating system Google Android. Just record the image on the disc, placing it in the CD-ROM drive and restart your computer and you can test Android, without installing it and not touching any files on your computer.

Language: English

File: ISO

Checksums

MD5 E0C5C305F78CD958DBAEA3716C82296F

SHA-1 741B42748666AC085FC12692AC6AFB369B002A2E

CRC32 EEDBFF00

HOTFILE:

http://hotfile.com/dl/26247306/277c7ce/liveandroidv0_3.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/26247313/c56797b/liveandroidv0_3.part2.rar.html[/CODE]

dğru bu google ne kdrdır kedi işletim sistemini yapıyodu fakat böyle erken bir tarihte bunu görmek beni şaşırttı açıkcası büyük ihtimallle beta dır güzel yaplaşım tşk. sanalda denemek lazım :) merak ediyodum ztn nası bişey çıkar ortaya die

icon13.gifDİKKAT: Lütfen İletinizi düzgün ve okunaklı bir Türkçe ile yazınız.

• 3 hafta sonra ...

Bunun adı GOS'tur. Googgle'ın çıkaracağı OS'la yakından uzaktan alakası yok. Google, Google OS değil; Chrome OS adında linux tabanlı İşletim sistemi çıkaracak. Şimdiye kadar konuyla ilgili ortaya çıkan ise; netbooklar için olduğu ve Web Tarayıcısı Chrome ile görüntü olarak aynı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...