Jump to content

Host Bakım çalışması

sk8er_boi

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

Dünden berdir siteye login olamıyorum. her giriş denememde nod uyarı veriyor ve girişimi engelliyor..

Nod32 kurulu Farklı iki bilgisayarda denedim sonuç aynı..

Nod'u devre dışı bırakıp şuan girdim ama Login veya Logout işlemlerinde Nod aynı uyarıyı veriyor..

Başka benzeri sorun yaşayan varmı? veya Yönetimin durumdan haberi varmı. Dün akşam saatlerinde başladı bu sorun?

Nod'un Uyarısı :

virusu.gif

• Administrator
Dünden berdir siteye login olamıyorum. her giriş denememde nod uyarı veriyor ve girişimi engelliyor..

Nod32 kurulu Farklı iki bilgisayarda denedim sonuç aynı..

Nod'u devre dışı bırakıp şuan girdim ama Login veya Logout işlemlerinde Nod aynı uyarıyı veriyor..

Başka benzeri sorun yaşayan varmı? veya Yönetimin durumdan haberi varmı. Dün akşam saatlerinde başladı bu sorun?

Nod'un Uyarısı :

virusu.gif

Hala geliyor mu?

bende iki gündür giremiyordum site açılıyor herkez mesaj yazıyor ama giriş yaptığımdan bitti yazıyor hiçbirşey açılmıyor adres çubuğunda login01 filan yazıyordu ve başka pclerden giriliyordu benim pcden girilmiyordu nedenini anlıyamadım..

bu siteye uğramamak resmen hasta ediyor bağlanmaya çalışıyorum bir türlü olmuyor vallahi diğer bilgisayarın

afedersiniz altından girdim üstünden çıktım sistemi çökerttim o şimdi bekliyo kafayı yiyecektimAllahtan yedekte bir tane daha var onunla hallettik sitemizdede sorun kalmadığını öğrenmiş olduk yani bir türlü login olamıyorduk inşallah bundan sonra sorun yaşamayız hepinize saygılar sevgiler

şu anda ben frefox dan bağlandım bir sorun yok

hala sorun var bende.. Firefox'dan baya denedim login olamıyorum..acaba üyeliğemi bişey oldu diye yeniden üye olmak istedim mail v.s'de gelmedi.

Expolerda login olabiliyorum ama firefox'da maalesef.

bu siteye uğramamak resmen hasta ediyor bağlanmaya çalışıyorum bir türlü olmuyor vallahi diğer bilgisayarın

afedersiniz altından girdim üstünden çıktım sistemi çökerttim o şimdi bekliyo kafayı yiyecektimAllahtan yedekte bir tane daha var onunla hallettik sitemizdede sorun kalmadığını öğrenmiş olduk yani bir türlü login olamıyorduk inşallah bundan sonra sorun yaşamayız hepinize saygılar sevgiler

Bende ve çevremdeki bu formu takip eden arkadaşlardaki gibi forma 3-4 gündür giremiyorum...

Forumu açıyorum login olurkan sorun yaşıyorum...olamadan kapanıp hata veriyor.

bazende bitti diyor ve yine giriş olmuyor...

ip falan değiştiriyorum şuan olduğu gibi şans eseri 10-15 dakika uğraşıp bir iki sayfa açacak kadar girebiliyorum.

sonra yine açılmaz-forma girilmez oluyor...

sanalda başka pc lerdede denedim hep aynı...

bu sorun ne zaman düzelir acaba?

mesajım bari gitse :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...