Jump to content

live.com uzantılı mail adresi alın.

Recommended Posts

• Administrator

Microsoft'un yeni teknolojisi Live! uzantılı mail adresi yapmanız için gerekenler şunlar.

Bu adrese girip kaydol'a basın.

http://get.live.com/getlive/overview[/CODE]

Gelen pencerede ekteki kodu yazın.

Giremeyenler buradan girsin:

[CODE]http://**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**/y7a9ba[/CODE]

Artık live.com uzantılı mail seçebilirsiniz.

sk8er_boi dostum Kaydol diyoruz dedikten hemen sonra açılan sayfada bilgileri girmeden mi alttaki kodu yapıştırıyoruz. Öyle diyorsan geçersiz söz dizimi diyor.

Eğer başka yerde ise biraz daha açıklar mısın lütfen.

Aldım bende çok sağol sk8er_boi :D

Şimdik nasıl aldığımı anlatiim belki ben gibi alamayanlar vardır :

Öncelikle ilk adrese girip sayfanın tamamen açılmasını bekliyosunuz.Sonra kullanıcı adı yazma yerine bi kere tıklıyosunuz.Sonra adres çubuğuna gelip herşeyi siliyosunuz ve ekte bulunun kodu adres çubuğuna yazıp enter'a basıyosunuz B) sonra "domin added" diye bi uyarı geliyo ve domain seçme kısmında live.com vs eklenmiş oluyo ve adresinizi alabiliyosunuz ^_^ ben biraz karıştırmışımda neyse B) devam devam B)

Bu da messengeruser.com gibi sonradan unutulmasın?

edit : koddaki live kısmını değiştirip frozsgy.com uzantılı mail aldım ^_^B)

edit 2 : an itibariyle giriş yapınca

How to get to HotmailThe .NET Passport or Windows Live ID you are signed into is not supported. Please set up a free email account.

şeklinde bir hata aldım B)

• Administrator
Bu da messengeruser.com gibi sonradan unutulmasın?

edit : koddaki live kısmını değiştirip frozsgy.com uzantılı mail aldım B)B)

O şekilde almak birşey ifade etmiyor. Maile giriş yok. Msn'de de doğrulama istiyor. Sadece live.com'un sahibi olduğu domainlerde çalışıyor.

Aldığın o adresi mail olarak kullanamıyosun :) mail sayfana girmeyi dene bi :)

Önce Hesaba Girdiğimi Zannettim (Ayarlar Menüsü Vb ile Karşılaştım , Sayfa Düzenledim)

Ama dediğiniz gibi mail alıp göndermiyoruz sadec msn de kullanabiliyoruz :)

• 1 ay sonra...

evet aynı sorunu bende alıyorum.

mail alıp gönderebiliyorum ben. www.hotmail.com dan adresi @live.com olarak yazarsanız mail kutusu açılıyor.2gb hemde.

Arkadaşlar Microsoft o açığı kapattı artık o şekilde mail alınamıyor. Hatta bir ara o şekilde alınan mail adreslerini iptal edeceğini açıklamıştı microsoft ama gelen tepkiler üzerine bu karardan vazgeçti.

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
vallahi ben sk8er_boi abimizin verdiği gbi yaptık oluyor "javascript var" yeriyle birlikte kopyalayacağız.ben yaptım domain added die yazı çıktı ve adres aldım :lol::lol:

Sen nasıl yaptın kardeş? ben de aynısını denedim 100 lerce kez ama hep error code : 32 dioo başka bişe demioo yaf??? bazen açıolar mı ne bu live ı???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...