Jump to content

Bu Pc KaÇ Tl Eder

murobaşkan25

Recommended Posts

BENİM YİĞENİM BANA Bİİ PC AL DİYEE YALVARIYOR GİTTİM 2.EL Bİİ PC SATAN YERE 1024MB(1GB) RAM 80 HDD(HARD DİSK)GeForce4 MX440 8X 128 MB DDR TV 41B EKRAN KARTI LG DVD ROM CASPER ESKİ Bİ KASA(DAHA USB YERİ ARKADA) :blush: ECS MARKA Bİİ ANAKAR BANA SAMSUNG Bİİ ESKİ 17 İNÇ MONİTÖR BANA 300 YTL DEDİ SİZCE NEKADARA DEĞER Bİİ DEU EKRAN KARTININ ÜSTÜNDE DDR TV 41B OO TV KARTI OLURMUU LÜTFEN VARDIM :(

kardeş bana kalırsa alma derim ben sana

geçenlerde çünkü dual-core 1,6 cpu 1gb ram-160 disk- GeForce 6200 PCI 128 mb turbo cache ekran kartlı suan 512 mb görünüyor bilgisayarı sadece kasa olarak 250 ytl ye aldık arastır derim ben belki bi haftada bulursun belki 5 dk da bulursun piyasayı iyi kolaçan et

hey dostum cok para ben p4 2.4 512 mb ram 40 gb hdd 17'' flat cd rom 128 vga a full çalısır kasaya 75 ytl verdim ...

Sende abartma kardeşim.Nereden alıyorsunuz bu fiyata bu pc'yi ;)

Dostum 300 ytl etmez o pc ayrıca bahsettiğin ekran kartı bildiğim kadarıyla 64 MB olması gerek.Ama tam emin değilim.MX4000 ler vardı.AGP olarak takardık bu kart 128 MB'dı ama MX440 bildiğim kadarıyla on board 64 mb ekran kartı.Ama o pc ye o para verilmez.Özelden yazarsan eğer Kuşadasına yakınsan sana yardımcı olabilirim.

hey dostum cok para ben p4 2.4 512 mb ram 40 gb hdd 17'' flat cd rom 128 vga a full çalısır kasaya 75 ytl verdim ...

Valla Ben gecen Ddram Sattım 512 mb ıkıtaane Tanesını 45 Ytl Den sattım sen kopmle sisteme 75 ytl vermıssın?

Ddramlar pahalıdır.. eskı oldugu ıcın kımı ınsanda sıstemınden memnun ama ramı degıscegı ıcın gozunde oolmmuyor verdıgı para..

Fiyat bu sisteme göre pahalı, ayrıca bahsettiğin anakart artık hiçbir işe yaramaz ve sistem nerden baksan bir kaç yıl eski bi sistem. PC alacaksan biraz paraya kıyıp seni en azından 1-2 sene idare edecek bir şey al derim.

• 2 hafta sonra ...
bizim arkadaş 500 YTL ye 2. el aldı

2,7 dual core intel

250 hdd

17" monitör LCD datron

256 ati ekran kartı

bu kadarını biliyorum seçim senn bence 200 daha ver daha iyini bulursun hatta 600 falan sıfır alabilirisn ondan daha iyisini :) :) :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...