Jump to content

Google Arama Kutusu Küçüldü.

tatar027

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş

aynı sorun bendede vardı araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş Web sayfasında düğme ve denetimlerdeki görsel stilleri etkinleştir aynen yapınca düzeldi çok tşk ederim.;)

Web sayfasında düğme ve denetimlerdeki görsel stilleri etkinleştir

Please register to see this content.

benceden modifiyeli xpden kaynaklanmıyor ben bugüne kadar 5 kadar kullanmışımdır hic birind problem cıkmadı şuanda cixp kullanıyorum gayet sağlıklı ie8 ise onu kaldır ve ie7 yükle ondan sonrada ie8 yükselt bence başkada bişey gelmio aklıma şuanda yada mozilla kullan

çoğu kişi modıfıyelı sistemden dolayı vsden dolayı demiş bendekı ultimat vista da bu sorun vardı modıfıyesız ınternet araclarndan yada google arada bır yapıyo bendekı kendılıgınden duzeldı;)

Sevgili arkadaşım bendede aynı sorun var ama exloper 8 denmi oldugunu anlamadım masa üstü sağ tuş özellikler ve windows Xp temasını seç düzelir. bende tnctr den indirdiğim Xp var bir çok temada senin sorununda oluşuyo sen temayı degiş sorun çözülür .

ie8 problemi, arkadaşınlaptopuna yüklediğimde bana da olmuştu.tam hatırlamıyorum ama araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş sekmesi altındaki "penceler ve text kutularında görsel stil kullan" kutucuğundaki tik'i kaldırın, sorun çözülecektir...

Doğru bilgi, teşekkürler.

Sevgili arkadaşım bendede aynı sorun var ama exloper 8 denmi oldugunu anlamadım masa üstü sağ tuş özellikler ve windows Xp temasını seç düzelir. bende tnctr den indirdiğim Xp var bir çok temada senin sorununda oluşuyo sen temayı degiş sorun çözülür .

Bu sorunu düzeltmenin en kısayolu:

ieerror.png

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş sekmesi altındaki "penceler ve text kutularında görsel stil kullan" nadiren arkadaşın söylediği gibi hallettim sorunu web sayfalarında düğme ve denetimdeki görsel stilleri etkinleştir işaretini kaldırın.

aynı sorun bendede vardı yukardaki arkadaşın dediği gibi yaptım düzeldi trşekkürler.

ama başka bir sorunumdaha var expolerer deüsteki menülere (sayfa-güvenlik-araçlar gibi) tıklayınca menü açılıyor fakat yazılar çıkmıyor kutuların içi boş çıkıyor. bu problemi nasıl düzeltirim.

screensnaperimagei.png

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...