Jump to content

Google Arama Kutusu Küçüldü.

tatar027

Recommended Posts

Arkadaşlar sizleri meşgul ettiğim için özür dilerim. internet explorer 8 yükledim ve pc yi yeniden başlattım ve açıldığında google arama kutusu küçüçük bişey oldu. gözle görmede bile zorluk çekiyorum. bu konuda yardımcı olarbilirseniz minnettar olurum

3849adsiz.JPG

google da arada sapıtıyor demekki :D

yok dostum ya benim bilgisayarımda arada bir sapıtmıyo. 3 saat öncede böyleydi şimdide böyle.

yarın sabah kalktığımdada böyle olacak. ilgin için saol

demek bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse yok. hemde bu forumda. bu forumda bu konuya cevap yoksa bunun bi çözümü yok demektir.

belliki tarayıcıda bir sorun var veya ayarlarında alternatif bir tarayıcı ile idareden işini görebilirsin firefox veya opera gibi

ie8 problemi, arkadaşınlaptopuna yüklediğimde bana da olmuştu.tam hatırlamıyorum ama araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş sekmesi altındaki "penceler ve text kutularında görsel stil kullan" kutucuğundaki tik'i kaldırın, sorun çözülecektir...

araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş sekmesi altındaki "penceler ve text kutularında görsel stil kullan" nadiren arkadaşın söylediği gibi hallettim sorunu web sayfalarında düğme ve denetimdeki görsel stilleri etkinleştir işaretini kaldırın.

işletim sisteminin modifiye olmasıyla tam alakalı değil

sorun kullandığın temadan kaynaklanıyor

masaüstünde sağ tuşa tıkla özelliklere tıkla temalardan başka bir tanesini seç

sorun düzelecektir

Arkadaşlar Kimbilir Belki Küçük Bir Montaj dır?

>Ama Montaj Değilse Zaten İ.E.En Üstünde Live Search Arama Motoru Var.O raya google eklersin kolayca geçer....Abartılacak Birşey Değil..

Mozilla Firefox,Opera , Safari veya Avant Browser'ı Dene

arkadaşlar sanırım sorun modifiyeli işletim sisteminden kaynaklanıyo. Şu an Xp Aero Xtrem var. onu kurmadan önce NecXP falan kullandım ama onda sorun yoktu. Xp Aero Xtrem kurduktan sonra böyle oldu.

Arkadaşlar yukarda söylediklerinizi yaptım ama yine düzelmedi. Hepinize teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Sorunun ne olduğundan emin olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Boz_kurt arkadaşın dediği doğru konu daha önce açılmış ama ordada cevabı bulamadım.

• 1 ay sonra...
modifiyeli xpden kaynaklanmıyor ie kaynaklanıyor ancak hatırlayamadım

arkadaslar temayı değiştirin düzelirr..

saygılar......

modifiyeli xpden kaynaklanmıyor ie kaynaklanıyor ancak hatırlayamadım

arkadaslar temayı değiştirin düzelirr..

saygılar......

arkadaşlar bu sorun sadece ie8 beta olmasından kaynaklanıyor beta sürümünde böyle şeylerin olması gayet normal biz şimdilik ie7 ile idare edelim ie8 full çıktığı zaman kullanalım beta sürümlerinin tam stabil çalışması mümkün değil eğer bide xp kullanıyorsak bu ie8 vista ve windows7 işletim sistemleri için daha uygun bir web tarayıcısı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...