Jump to content

Eşi Benzeri Olmayan Tek Şaka

hose_antonio

Recommended Posts

ben yenı gördum belkı eskıde olabılır daha öncedende görenınız olmustur paylasmak ıstedım

67993_0.jpg

Olayın Detayı

bu nasıl şaka?

Arkadaşının makatına kompresör sokarak komaya girmesine neden olan Ufuk Kilerci kendini savundu: "Bu sadece şakaydı. O da bana yapmıştı"

izmir'de akıllara durgunluk veren "şaka", bir marangozun komaya girmesine yol açtı.

Sarnıç Fatih Mahallesi 142. sokakta bulunan Bedri Serter'e ait mobilya imalathanesinde çalışan Ufuk Kilerci (31), iş arkadaşı R.Ö.'nün (41) makatına kompresörle hava verdi; daha sonra da olay yerinden ayrıldı.

her yeri şişti

Ardından R.Ö. fenalaştı. Yüzü ve gözü şişen R.Ö. Bozyaka SSK Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyat edildi. Yaklaşık 4 saat süren operasyondan sonra Yoğun Bakım Servisi'ne kaldırılan işçinin hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi

Olaydan sonra kaçtığı ileri sürülen Ufuk Kilerci ise evinde yakalandı. Kilerci polisteki ilk ifadesinde şunları söyledi:

"Mobilya imalathanesinde çalıştığımızdan üstümüz talaş tozuyla kaplanıyordu. Kompresörle birbirimizi temizliyorduk. aynı şakayı arkadaşım bana yapmıştı. Ben de aynı şekilde şaka yaptım. Arkadaşımın ciddi şekilde rahatsızlandığını bilmiyordum. Benim yaptığıma eşek şakası denir."

ben hala anlamadım:) arkadaşının neresine hava vermiş ? orda makat diyor makat ne???

dostum bilmeyip soruyor olmandan dolayı sana teşekkür ettim:) Makat dediğimiz yer, insandaki mecazi kuyruk sokumu dediğimiz yerdir:)

dostum bilmeyip soruyor olmandan dolayı sana teşekkür ettim:) Makat dediğimiz yer, insandaki mecazi kuyruk sokumu dediğimiz yerdir:)

walla dostum herhangi bir art niyetten dolayı ( makat ne ) sözcüğünü kullanmadım,ger.ektende bilmiyordum ama orası olduğunu az çokta tahmin etmiştim,yinede emin olmak istedim,waybeee demek orasına basmış havayı haaa :D

O adam komadan çıkmışsa diğerine ne yapmıştır artık Allah bilir...

açık olan her delikden hava basmıştır :)...veya komprasörü komple sokmuşda olabilir :D :D

bizim milletimiz ne zaman adam gibi şaka yapmış ki!! hep eşşeğin kulağına suyu kaçırmışızdır. ense tokat makata hava basmalar, akli dengesinde sorun olan insanlarla dalga geçmece...

ee sonra bu adamın arkadaşı hastaneden çıkınca adamın makata çam ağacı dikip gölgesine panayır kurup gondolla milleti sallasa haklı yani ne diyim.

bizim milletimiz ne zaman adam gibi şaka yapmış ki!! hep eşşeğin kulağına suyu kaçırmışızdır. ense tokat makata hava basmalar, akli dengesinde sorun olan insanlarla dalga geçmece...

ee sonra bu adamın arkadaşı hastaneden çıkınca adamın makata çam ağacı dikip gölgesine panayır kurup gondolla milleti sallasa haklı yani ne diyim.

Sen diğer milletlerin nasıl şaka yaptığını bilmiosun galiba 5 yaşındaki cocuga anında 5 kardeş tokat yapıştıran iranlılar,nobette bekleyen askerin kafasına varil geçiren iskoçlar ,klozete oturan adama şok veren amerikalılar emin ol o konuda bizimkiler yanında melek kalır.Yarın Hastaneden çıksın kanki gibi gene takılırlar

Bunda başka bir iş vardır. Zeka fukarası bile olsa kimse makatından içeriye hortum sokularak hava verilmesine kendi gönlüyle izin vermez. Ve bu işi bir kişi -zor kullansa bile- asla yapamaz.

Nedir işin aslı? Karşılıklı anlaşmalı cinsel sapıklık filan olabilir mesela.. Kendilerini kaybetip, kafalarındaki ölçüyü kaçırmışlardır. Bundan başka, çete/mafia işi yada birden fazla kişi tarafından gerçekleştirilen namus davası intikamı/cezalandırması ve benzerleride olabilir. Ama şaka asla.. Sahte şakacı adli cezadan kaçtığı için bu şekilde ifade vermiş olabilir.

Yahu artık şu aşşağılık piskolojisinden bir kurtulun be kardeşim! Sanki biz uzaydan geldik. Mükemmel varlıklarız. Hata yapma şansımız hiçbir zaman yok. Böyle radikal şeyler çıkınca karşımıza, diyoruz ki:'Ooo bize yakışmaz! Biz böyleyiz işte!'

Böyle olunca herkes çözümü Avrupa'da, Abd'de arıyor. 'Ay adamlar ne iyi, ne modern' safsatalarının ardından kendi benliğine küfretmeye başlıyor. Uyanın be artık. Biziz bu dünyanın 400 yıl amaçsız savaş görmeden yaşamasını sağlayan. Biziz şu an dünyanın en ileri medeniyetlerinin kullandığı çoğu şeyin temelini atan. Sanki kabileyiz biz! Vur ensesine al ekmeğini bunların yahu.. Gözünüzü açın biraz.

Bu şakamı ya ? Hem izmirliyim ama bunu ben görmedim hiç.

walla dostum herhangi bir art niyetten dolayı ( makat ne ) sözcüğünü kullanmadım,ger.ektende bilmiyordum ama orası olduğunu az çokta tahmin etmiştim,yinede emin olmak istedim,waybeee demek orasına basmış havayı haaa :)

bu siteyi işte tam da bu yüzden seviyorum...sınırsız bir paylaşım ve sınırsız bir bilgi trafiği doğru söylemek gerekirse bu soruya ben cevap vermezdim..helal size valla..hepinizi seviyorum. :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...