Jump to content

Yar Bana Bir E(y)lence- İftarda Açığız

tabele

Recommended Posts

herkese iyi ramazanlar b ugün il defa asık olduğum kız cafeye geldi baktım ne yapim ne yapim akınsofttan ekran görüntüsü gösterme özelliği sayesinde msn adresini aldım baktım dedim bişeyler ikram edelim kola aldırttım ablsıda içiyo oda enson baktım ki anasayfada raman yazıyo biz oruc deilmiysdik dedim millet bana güldü ah ah reil oldum 3 bardak kola içtim neyse dedim zaten oruc çıktı bende devam ettim içmeye allah beni affetsin sözde eve gidecektim ben bu gidşle mersinli olup çıktım yaw

Aşk mı peh :D hele ki böyle bir şey için kesinlikle yanlış yapmışsın...

bak tenekecezve dedi dersin.

daha çok gençsin daha nice insanlar gelip geçecek hayatından. Feda ettiğin şeyleri çok iyi düşün...

• Replies 170
  • Created
  • Last Reply

daha çok gençsin daha nice insanlar gelip geçecek hayatından. Feda ettiğin şeyleri çok iyi düşün...

ABİ millete dağıttık zaaten burda oruc tutatn yokki bende artık oramda baktım bi gariplik yok zaten kıza bakmaktan aklıma bişey gelmedi en son baktımki anasayfaya tabele abimizin actığı konu ramazan falan yazıyo jeton düştü baktım kızda içiyo seytana uydum bende

Aynen Abime Katiliyorum Daha Kimler Gelip Gececek Bakalim....

ABİ millete dağıttık zaaten burda oruc tutatn yokki bende artık oramda baktım bi gariplik yok zaten kıza bakmaktan aklıma bişey gelmedi en son baktımki anasayfaya tabele abimizin actığı konu ramazan falan yazıyo jeton düştü baktım kızda içiyo seytana uydum bende

Yemeğide yedik :) Herkesin oruçlarını Allah kabul etsin...

Gelelim aşığımızın meselesine :)

Şimdi savunmaya geçmene gerek yok. Yaptığın yanlışı şeytana ona buna maletmene de gerek yok. Kimse de seni ilgilendirmiyor. Sadece yanlış olduğunu bil ve birdaha asla yapma yeter :) Zaten sen bu dediklerimi de biliyorsun. Yani sorun yok...

İstersen karnını tıka basa doyur. Ne kadar yersen ye. Eğer oruçlu olduğunu unutmuşsan ve yedikten sonra aklına gelmişse kesinlikle bozulmuyor orucun...

Peygamber efendimiz buyuruyor ki:

(Oruçlu iken unutarak yiyip içen kimse, orucuna devam etsin, Çünkü onu Allahü Teâlâ yedirip içirmiştir...)[buhari, Müslim, Tirmizi, Nesai]

Tabi sen Aşıksın unutman doğal :)

Bugün sanırım kafa ağrısına tuttulduk. Gündüz boyunca kafam ağrıdan patladı. Eski çalıştığımız ilde erkeden açıyorduk burda baya bi gecikiyor iftar.. :)

geçmiş olsun ramazanınızı da kutlarım :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...