Jump to content

Wındows7 Provl X64 2021

casper0007
 Share

Recommended Posts

gizhal47, 23 dakika önce yazdı:

resim olaydı eyeydi 

kendi pc ornek

Please register to see this content.

not :Güncelleme bulursa şaşırmayın ama bu şekılde gayet kullanışlı

sag tık sistem araçları eklidir 

seçmeli aktivasyon mevcut

Edited by casper0007
  • Thanks 1

Güncelleme çıkabilir.

Telemetri güncellemeleri eklenmemiştir onlar çıkar

İsteğe bağlı güvenlik güncellemeleri çıkar

Netframework güncellemeleri çıkar

Velhasıl çok şart değildir.

Elinize sağlık 

• 3 hafta sonra ...

hocam mrb,önce ellerinize,emeğinize ve ömrünüze sağlık.Soracağım şu; iso ya gömdüğünüz mevcut uygulamaların üzerine bizim Flash Paketi ,All In One Runtimes ve Visual C++ Redist Installer gibi katılımsız güncel paketleri kurmamıza gerek varmı,saygıyla..

casper0007, 3 saat önce yazdı:

visual paketleri oyun ve uygulamalar için eski sürümleri istiyorsa kurmada fayda var  bu şeklı ılede işinizi görür ama

casper0007, 3 saat önce yazdı:

visual paketleri oyun ve uygulamalar için eski sürümleri istiyorsa kurmada fayda var  bu şeklı ılede işinizi görür ama

teşekkür ederim,flash ve all in one dan bahsetmediğinize göre onlara gerek yok diye anlıyorum..

• Thanks 1

casper0007, 08.04.2021 - 18:52 yazdı:

teşekkür ederim,flash ve all in one dan bahsetmediğinize göre onlara gerek yok diye anlıyorum..

Rüfus ile yazdırıp gerçek pc de kurulum yapmak istedim taki kullanıcı adına kadar herşey normal iken birden usb girişli olan cihazları ne flash disk,nede mouse yi tanımadı birdaha klavye üzerinden kurulumu enter yaparak zar zor kurulumu yaptım windows açıldı ama hala hiçbir şekilde usb girişli cihazları ve dokunmatik monitörü de tanımadı..ha bu arada bu işleri nasıl diye soracaksınız klavyem ps2 girişli eski türden olduğu için olsa gerek tanıdı sanıyorum mouse de ps2 girişli olsaydı oda çalışacaktı...kısaca benim deneyimim bu oldu,birde kocaman bir şekilde senin işlemcin en son işletim sistemini destekliyor seninde burda ne işin var der gibi donanımızı desteklemiyor mesajı göründü şimdiye değin böyle bir şey görmemiştim hiçbir win7 kurulumunda...

SON_VATAN, 7 dakika önce yazdı:

Rüfus ile yazdırıp gerçek pc de kurulum yapmak istedim taki kullanıcı adına kadar herşey normal iken birden usb girişli olan cihazları ne flash disk,nede mouse yi tanımadı birdaha klavye üzerinden kurulumu enter yaparak zar zor kurulumu yaptım windows açıldı ama hala hiçbir şekilde usb girişli cihazları ve dokunmatik monitörü de tanımadı..ha bu arada bu işleri nasıl diye soracaksınız klavyem ps2 girişli eski türden olduğu için olsa gerek tanıdı sanıyorum mouse de ps2 girişli olsaydı oda çalışacaktı...kısaca benim deneyimim bu oldu,birde kocaman bir şekilde senin işlemcin en son işletim sistemini destekliyor seninde burda ne işin var der gibi donanımızı desteklemiyor mesajı göründü şimdiye değin böyle bir şey görmemiştim hiçbir win7 kurulumunda...

microsoft elınden gelenı guncellemeye eklemıs tahmın edemezdım bu kadarını bende böyle birşey yok bu arada rusufla yaz sıl en sevmedıgım şey olmuştu winkur3 kullanmaya 

başlayana kadar

şaşırıdım başka söze gerek yok özellikle sürücü olayına

• Like 1