Jump to content

JDownloader 2.0 DC 01.07.2016

bozkurt_cagri
 Share

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...
  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bu programı ben mi kullanamadım bilemiyorum ama indirmek istediğim dosyanın adını mesela alt çizgisini yok edip öyle indiriyordu dolayısıyla da rardan ismi farklı olduğu için bozuk çıkıyordu.Bunun bir çözümü varsa söyler misiniz?

Bu programı ben mi kullanamadım bilemiyorum ama indirmek istediğim dosyanın adını mesela alt çizgisini yok edip öyle indiriyordu dolayısıyla da rardan ismi farklı olduğu için bozuk çıkıyordu.Bunun bir çözümü varsa söyler misiniz?

hayır arkadaşım sizde bir problem vardır. kullandığınız sürümden kaynaklanıyor olabilir. bende en az 6 aydır kullanıyorum.öyle bir sorunla karsılaşmadım.partları bile kendi çıkarıp hazır bırakıyor bana.siz yeni sürümünü kullanın.saygılar...

bağışlayın ama kedi ne oluyor acaba

Kedi falan yok atık kardeş. Rapid belediyesi toplattı hep kediler :D Eskiden dosyayı indirmek için üzerinde kedi olan harfleri kutucuğa girmek zorunda kalıyordun ondan bahsediyorlar. Bu arada program süper tavsiye ederim. Ben iş yerinde kullanıyorum :D linkleri atıp bırakıyorum. Akşam mesai bitene akdar iki film cepte oluyor :D İndirme aralarında 15 dakika bekliyor ama benim için sorun değil. hiç olmazssa takip etmek zorunda kalmıyorum kendisi hallediyor...

Kedi falan yok atık kardeş. Rapid belediyesi toplattı hep kediler :) Eskiden dosyayı indirmek için üzerinde kedi olan harfleri kutucuğa girmek zorunda kalıyordun ondan bahsediyorlar. Bu arada program süper tavsiye ederim. Ben iş yerinde kullanıyorum :) linkleri atıp bırakıyorum. Akşam mesai bitene akdar iki film cepte oluyor ;) İndirme aralarında 15 dakika bekliyor ama benim için sorun değil. hiç olmazssa takip etmek zorunda kalmıyorum kendisi hallediyor...

saol alakan için hatırladım şimdi kediyi

bencede program süper lakin

şu restart olayının da ayarlayabilseydim

indirdim usrobotics in kini ama rarı açarken verilen şifreyi veriyorum allen mi ne varya o işte açmıyor rar crc hatası diyor

sözün kısası restart da yapsa zamandan kazansak

usrobtics 9108 kullanıyorsan

Yapılanırma > Tekrar Bağlan yazan yere tıkla

kullanıcı adı :admin

Parola: admin

Router IP : 192.168.1.1

Clr Scrip yazan yerede aşağıdaki yazıyı kopyala yapıştır tamamdır.

<CryptLoad><Router name="USR9108 - U.S. Robotics Wireless MAXg ADSL Gateway" /><Command method="Auth" action="" /><Command method="GET" action="rebootinfo.cgi" /></CryptLoad>

• 2 hafta sonra ...

http://cryptload.info/clr/[/CODE]

bu adreste "[b]CLR Script[/b]" dosyalarını bulabilirsiniz.

Kendi modemimi buldum, *.clr uzantılı dosyayı noteped ile açtım, metni kopyaladım, jdownloader yapılandırmasında tekrar bağlan / CLRScript kısmına yapıştırdım ve kaydettim. Tekrar bağlan testi başarılı oldu. :D

arkadasım ındırdım fakat bende yapılandırmada hostlat reconnet bolumlerı cıkmıo

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=81580&hl=[/CODE]

burda resimli anlatım var belki yardımcı olur...

arkadasım ındırdım fakat bende yapılandırmada hostlat reconnet bolumlerı cıkmıo

arkadaşım eğer ilk iletidekini indirdiysen o bölümler çıkmaz zaten. Türkçe yazıyor. tekrar bağlan, barındırıcılar gibi isimlerle çıkar. Jdownloader ı açtığında f11 e bas direk o bölüme ulaşabilirsin. saygılar.

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
arkadaşım download ediyorum %99 da truva atı türevi içerik taşıyan dosya diyip yarıda kesiyor ilgilenirsen sevnirim

arkadaşım indirdiğin dosyada truva atı var. dosyayı silen antivirüs programınızdır.

Arkadaşlar Program son sürmüne güncellenmiştir.Gerekli ayarlar yapılmış hazır şekilde Upload edilmiştir.ilk iletide. Saygılar.

• 1 ay sonra...

Katılımsız ve Portable bölümlerinde önceden konu açmıştım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=87632

ve

..........

Sanırım sorun yaşayanlar var ve bu eklediklerim yararlı olur.

Kolaygelsin...

JDownloader 0.4.x Tr (Rapidden sorunsuz Ard Arda indirme-Modeme Otomatik Restart Yapma Video+Resim)

Bu güne kadarki güncellemeler yapılmıştır.Resimdeki eklentilerde eklenmiştir.

Program sadece rapidden değil 105 ayrı adresten indirme yapmaktadır.Kendi katogorisinde en hızlısıdır.

Kapsamlı bir dosya indirici programdır.Free kullanıcılar ayarlarından modeme reset attırarak arkası arkasına indirme yaptırabilirler.

jDownloader tüm işletim sistemi platformlarında çalışabilen, açık kaynak olarak geliştirilen ücretsiz bir dosya indirme yöneticisi. Tamamen Java ile yaratılmış olan bu işlevsel yazılım Rapidshare.com Megaupload.com vb. 105 dosya barındırma sitelerinden yapıcağınız dosya indirme işlemlerini basitleştirmek için üretilmiş bir araç.

Program sadece bu sitelere paralı üyelikleri olan kişilere değil aynı zamanda ücretsiz olarak bu sitelerden gerçekleştirilmek istenen dosya indirme işlemlerinde de kullanıcılara yardımcı oluyor. Çoklu paralel dosya indirme, captcha resim doğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma ve daha birçok özelliği bulunan jDownloader paylaşım linklerinin korunması için son günlerde popülerleşen "link şifreleme" sitelerinden birçoğuna da destek sağlıyor. Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader programında sık sık karşınıza çıkan arşiv (rar) şifrelerini kayıt altında tutabiliyorsunuz.

İndireceğiniz dosyaların boyutu ne olursa olsun, kaç bölümden oluşursa oluşsun jDownloader şifrelenmiş veya normal linkleri ona eklediğiniz andan itibaren geri kalan işlemleri kendisi sizin yerinize gerçekleştiriyor. Link koruması için yaygınlaşan CCF, RSDF ve yeni DLC uzantılı dosyaları da program içerisine aktarabiliyorsunuz.

Hesap kısıtlamlarını aşmak isteyen kullanıcılar sahip oldukları birden fazla paralı hesabı program içerisine entegre edereken bir hesaptaki limiti doldurduklarında program otomatik olarak dosya indirme işlemlerine diğer hesaptan devam edebiliyor. Kısacası jDownloader paylaşım dünyasının sınırlarını tamamen kaldırmanıza yardımcı olan sürekli olarak güncellenmeye ve geliştirilmeye devam eden güçlü bir program.

Program kullanımında yaşanan sorunları günlük olarak birbirleri ile paylaşan program üreticileri ve paylaşımcı jDownloader kullanıcıları sürekli olarak birbirleri ile iletişim halinde. Böylece karşılaşılan hatalar ve sorunlar en kısa zamanda düzeltiliyor. Son sürümü ile programa bağlantı ve dosya indirme hızının grafiksel bir şekilde gösterildiği hız grafiği eklenmiş bulunuyor.

Not:

Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java kurulumunu gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer Java bilgisayarınızda yüklü değilse indirebilirsiniz.

jDownloader programı Java desteği bulunan tüm işletim sistemlerinde çalışabilmektedir.

JDownloader 0.4.936 Türkçe Katılımsız 12 mb.

JDownloader 0.4.936 Türkçe Portable-Taşınabilir (VMWare ThinApp yöntemi ile portable yapılmıştır) 12 mb.

JDownloader 0.4.936 Türkçe Portable-Taşınabilir (winrar yöntemi ile portable yapılmıştır) 12 mb.

Resmi sitesinden orjinal programı indirmek isterseniz.

2lv1oyf.png

-------------------------------------------

Jdownloader,Java tabanlı bir yazılım olduğu için her şeyden önce Javanın son sürümünü indirip kurmanızda büyük fayda var.

İndirmeler sonrası Beklemeden Ardı sıra indirme yapmak için OTOMATİK RESET ATMA

Resimler alıntıdır...

1 . OTOMATİK RESET ATMA

63786799qp9.jpg

84612278ri1.jpg

85190194qk3.jpg

95856927is8.jpg

82068290tt2.jpg

73479517vq0.jpg

83334523ee7.jpg

15980252nt9.jpg

28983101jf5.jpg

23549099wr6.jpg

Görüldüğü gibi reset işlemi son derece basit.

Burada dikkat edilmesi gereken olay macro mantığının kavranması.

Jdownloada entegre edilen macroyla sizin internette yaptıgınız hareket izleyip ayrı bir exe veya bat dosyası olarak kaydediliyor.

Yani sıklıkla yaptıgınız rutin işlerinizi macro olarak kaydederseniz vakit kaybetmeden tek bir tuşla aynı işlemi otamatik olarak yapabilirsiniz.

ikinci önemli olayda modem reset olayı;sizin modeminiz inca olmayabilir sizin yapmanız gereken modeminizin explorer sayfasında reset tuşunu bulmak.

Bu konuda bilgi sahibi degilseniz Google amcamızdan yardım talep edebilirsiniz....

Her modemin reset tuşuna Googleden basit bir taramayla ulaşabilirsiniz.

Yeterince açık anlattığım kanısındayım,yine sorunuz olursa yardım edebilirim.

Arkadaş resimli olarak anlatmış.

Ben bunu başka bir yollan yapıyorum.

iMacros Browser programıyla bat dosyası oluşturup, JDownloader a da her indirme sonrası bu bat dosyasını çalıştırması için ayar yapıyorum.Artık her indirme sonrası reset atılıyor...

Bu kullandığım bat dosyasını manuel çalıştıracagımız gibi butür başka programlardada kullanılabiliyoruz...

-------------------------------

Size kolaylık olsun diye Kendi modem imlede JDownloader de restart yapma işlemini videoya kaydedip buraya az sonra ekliyeyim...(Anlamayan arkadaşlar yinede yazabilir).

Restart Yapma Anlatımı Video Linki 1,5 mb.

veya

Please register to see this content.

• TornadoEffect changed the title to JDownloader 2.0 DC 01.07.2016