Jump to content

Yeni Adsl Tarifeleri Açıklandı

trendmark

Recommended Posts

15 gb dan sonra hız düşecekse yüksek hız almanın mantığı benim aklıma yatmadı,o zaman yüksek hıza gerek yok çünkü benim sadece bu ayki download yaptığım miktar 80 gb 15 gb nedirki??? çok ama çok saçma bir şey

• Replies 114
  • Created
  • Last Reply

arkadaşlar fazla kafanızı bulandırmaya gerek yok türk.net sitesinde çok açıklayıcı bir not yazıyor aynen şöyle

tablo_site_8mb_02.gif

* Bu Hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte olup hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb' e kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet alabilirsiniz.

** Kampanya kapsamında 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenek sunulmaktadır. Limit aşım ücreti 4 GB Sınırlı paketler 0,009248 TL/Mb, 6 GB sınırlı paketlerde 0,008323 TL/Mb'dır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

yani yazılan benim fikrimce buda doğru olduğuna inanıyorum sadece 8mbs bağlatılar için geçerli bir uygulama yani 4mbs ye kadar herşey eskisi gibi biraz cüzi bir indirim ile devam edecek. herkeze hayırlı geceler =)

Arkadaşlar merhaba benim soracağım bir soru var

1024/256 limitsiz kullanıyorum. 15gb geçmedim çoğu zaman daha az ücret ödemek vede benim için fazla hız gerekmiyor aynı hızda yeni tarifelerden hangisine geçmeliyim.

BEN BU İŞTEN BİŞEY ANLAMADIM

BU TARİFE NE ZAMAN GECERLİ OLACAK ?

1024 KULLANIYORUM NE KADAR ÖDEYECEM?

BUNLARIN BÖYLE BİR SINIRLAMA HAKLARI VARMI? (YOKSA VURUN ABALIYAMI DİYECEKLER YİNE)

BİRDE : BİR DOSYA DOWLAND EDİYORUM NORMALDE 80 HIZLA İNERKEN ŞİMDİ 40-60 ARASINDA HIZ TESTİ YAPIYORUM 850 CİVARI CIKIYOR BAZEN DOWLAND HIZI 105 OLUYOR BUDA GECE OLUYOR GÜNDÜZ 60 ÜZERİNE ÇIKMIYOR YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR BÖYLE

ANLAYAN VARSA BİDE BANA ANLATSIN!............

İnternet sağlayıcıları avuçlarınızı yalayın kuru kuru olmasın tuz dökün öyle yalayın...

Tarifeye 8mb limitsiz yazmaya utanmıyormusunuz...

Doğrusunu yazın...

8mb 15gb kotalı yada 5 saati 8mb gerisini 512kb ile ne kadar inerse artık...

Saatte 1mb hızla 380mb download yapıyorum...

8mb 15gb kotalı 7/24 Down ile Max::150gb

Normalde 1mb ile 7/24 Down ile 267gb indirebilirsin...

2-3 sene boyunca internet bağlatmayacağım 2-3 sene sonra doğru düzgün tarife çıkartın o kadar...

Arkadaşlar 35 liraya esnek tarife denen bir tarife var. Bu tarife en yüksek 8mbit internet hızına ulaşıyor ve bulunduğunuz serverdaki yoğunluğa göre düşüş gösteriyor. Eğer siz esnek tarifeyi kullanıp o ay içinde 15gb veri indirdiyseniz hızınız standart 512kbit oluyor.

Bunun dışında limitsiz tarifelere karışan yok, indirme sınırı yok. Fiyatlarda, limitsiz 8mbit 64, limitsiz 4mbit 54, limitsiz 2mbit 44, limitsiz 1mbit 32 tl olacak. Kafanızı karıştırmayın 15gb sınırı ile! o 35 lira olan esnek tarifeyi seçenlerin sorunu olacak.

Arkadaşlar 35 liraya esnek tarife denen bir tarife var. Bu tarife en yüksek 8mbit internet hızına ulaşıyor ve bulunduğunuz serverdaki yoğunluğa göre düşüş gösteriyor. Eğer siz esnek tarifeyi kullanıp o ay içinde 15gb veri indirdiyseniz hızınız standart 512kbit oluyor.

Bunun dışında limitsiz tarifelere karışan yok, indirme sınırı yok. Fiyatlarda, limitsiz 8mbit 64, limitsiz 4mbit 54, limitsiz 2mbit 44, limitsiz 1mbit 32 tl olacak. Kafanızı karıştırmayın 15gb sınırı ile! o 35 lira olan esnek tarifeyi seçenlerin sorunu olacak.

yani esnek tarifenin kotası 15 gb

benim 4 gb den çoo...ok iyidir

• 2 hafta sonra ...
ekranalnts2v.jpg

Fiyatlarda Herhangi Bir değişiklik yok Halen Ayni

harbıden beyler bu ne ıs anlamadım ben aylık 4 gb sınırlı 1024 hız ile baglanıyorum (ttnet) onceden de 29 oduyorduk sımdı de aynı tarıfe yazıyor ne ıs bu hanı ÖİV indiriminin yansıması nerde?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...