Jump to content

Torrent Sitelerinde Ratio Yükseltme Yöntemi..

Sirius
 Share

Recommended Posts

Evet çalışıyor her gün 3 gb yeter heralde :)

Arkadaşım Ben Denedim Oldu..Çok güzel Upload Yaptım Ve Siteden Ban Yedim.. :D Teşekkurler..

Bir "Arena-Tr" Davetiyesi Olan Varsa Versin..

Arena-tr davetiyesi olan banada verebilirse sevinirim

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

İşin Dozu Fazla Kaçarsa Basar Banı! sizin o torrenti hızınıza göre indirmek için ince ayar yapın 5 Gb 30 dk'ada İndirse + 5 Gb indirdikten sonra 10 Gb upload yaparsan çakarlar, Size tavsiyem U Torrent 1.8.2 İnfert İndirdiğini Uploada atıyor upload yaptığınızı download atıyor.Boyutu ne kadarsa uploada atıyor 3 senedir kullanıyorum bir sorun yok hatta bunun sayesinde BEST USER oldum :)

Edited by ZaltoR

• 4 hafta sonra ...

Arenadan ban yedim :D down ve up hızını 100 mbit olarak ayarladım yanlışlıkla sabaha kadara açık bıraktım bi baktım 450 GB up olmuş :) şimdi 10 mbit olarak ayarlı mis gibi çalışıyo :)

Edited by RİHANNA

Arenadan ban yedim <_< down ve up hızını 100 mbit olarak ayarladım yanlışlıkla sabaha kadara açık bıraktım bi baktım 450 GB up olmuş :warning: şimdi 10 mbit olarak ayarlı mis gibi çalışıyo :warning:

eh arkadaşım dikkat edin dedik ya. :blink:

ratioya hiç gerek yok hayalet gibi çekiyorum torrentten ne ındırıdıgım işleniyor hesaba nede uploadum :)

saygılar :D

upload yaparken IPnize dikkat ederseniz hiçbi sıkıntınız olmaz :a: ben 7-8 sitede power user oldum bu yöntemle :a:

• 4 hafta sonra ...
İşin Dozu Fazla Kaçarsa Basar Banı! sizin o torrenti hızınıza göre indirmek için ince ayar yapın 5 Gb 30 dk'ada İndirse + 5 Gb indirdikten sonra 10 Gb upload yaparsan çakarlar, Size tavsiyem U Torrent 1.8.2 İnfert İndirdiğini Uploada atıyor upload yaptığınızı download atıyor.Boyutu ne kadarsa uploada atıyor 3 senedir kullanıyorum bir sorun yok hatta bunun sayesinde BEST USER oldum :)

Hocam sizin şu tavsiye ettiğiniz programın ismini tam olarak alabilirmiyim ?

• 2 hafta sonra ...

kullandığın toorent programından bakabilirsin downloaded ya da indilenleri tıkla o rada indirdiğin dosyaları göreceksin sağ tıkla bulunduğu dizini aç gibi birşeyler vardır. ya da ing "Open Containning Folder" tıkla :D Kolay gelsin...

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

Yine de teşekkürler.

Bu iletiyi torrente alman mümkün değil.rapidshare almışsın. Dosyayı yükleyen direk yüklemiş ve rapid collector veya premium hesaptan yüklenmeyen dosyalara 10 kez indirme limit koyduğu için dosyayı indirememişsin. :D

• 2 ay sonra...