Jump to content

Torrent Sitelerinde Ratio Yükseltme Yöntemi..

Sirius
 Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

üyelik açık zaten

Walla arkadasın dediği gibi tr ip lerden yapılacak upload zaten ortada ıyı calısan bir sitede ban yeme olasılıgınız %99 ben yıllardır torrentleech kulanırım ındırmek ıcınde shumod lu azereus 2.0.0. vb versiyonlardan birini kullanıyorum bir filmi indirirken 5 10 dakı fake upload yapıyorum ama bunu bir anda deil film bitinceye kadar belli aralıklarla yapıyorum nitekim gunun birinde banlandım uyarmaksızın attılar adminlere mail attım bunu ben bılerek yapmadım kullandıgım program mod lu ımıs vs dedim banı kaldırdılar sonra bir donem uzak kaldım netten bu seferde 2 ay logın olmadım dıye uyelıgımı sıldıler forumlarda gunlerce devetıye aradım her kafadan bır ses en sonunda torrentleech ana sayfasında mırc ı kullanarak kanadalı bir adminle tanıstım ve bir davetiye aldım tabi uyeliği vip e cevirmek sartı ıle su an vip üyeyim 3 aylıgına 25 euro veriyorum ratito sorunum yok baglantıda limitsiz bluray film indirip satıyorum verdiğim parayı bole cıkarıyorum

onun için uyeliği degerli olan sitelerde bence kulllanırken bir kere daha dusunun 7 yıllık torrentleech kullanıcısı ıken 2 ay kullanmadım dıye sılımdım vip olmadan bir daha davetiye bulamadım

öncelikle bütün islam alemin miraç kandilini kutlarım.kandiliniz mubarek olsun . link kırık yenilerseniz sevinirim

İslamda hile yoktur kardeş. Yanlışsam düzeltin...

:D

Türkiyede upload hızları belli yüksek seed hızı gördüğümüzde direk ip adreslerinden kontrol edip gerekli ban işlemini yapıyoruz.

Saygılar

Bir Allah'ın kulu çıkıp bunu diyecek mi diye bekledim. İndirdiğimiz her şey korsan, üstüne bir de korsan upload yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki hiç bir şeyi doğru kullnmayı bilmeyen bizler onun da içine ediyoruz....

@fecre, Banladığın için çok teşekkür ederim.

Türk insanı çok iyi laf yapar. "Paylaşım güzel" "Emeğe saygı" gibi laflar çok duyulur ama icraata gelince özgün bir şey bulamazsınız. Download güzel, uploada gelince fake...Siz daha paylaşımın "ruhunu" kavramamışsınız....

RELOADED, RAZOR1911, SKIDROW gibi Old School Scene gruplarının Torrent sitelerini bir çöplük olarak görmeleri ve kullanıcıları da orada debelleşen zavallıklar gibi tanımlamaları da bundan olsa gerek zaten...

Evet, ben de Torrent kullanıyorum ama hayatımda hiç fake upload etmedim. Ratio yüzünden de bir siteden banlandığımı hatırlamıyorum...

Korsan kullanıyor muyum? Evet. Ama kusura bakmayın fake upload işin cıvkını çıkarmak ve karşındakine büyük saygısızlıktır...

İmza:

Önuncu köyde yaşayan adam

güzel program işe yarar ama dosyayı hızlı indiriyormu dowlands hızı nasıl

bu program indirme yapmaz sadece sahte yükleme ve indirme yapar(yani siteye indirdim ve geri yükledim der.) buda rationuzun yükselmesini sağlar yani sadece siteyi kandırmaya yarar siz indireceğiniz şeyi normal programınızla indiriceksiniz bunu sadece ratio sorunu yaşadığınızda kullanın ve üst üste kullanmayın altın torrentde tercih edin fazla talep alan fakat eski olan torrentlerde tercih edin ayarları sirius'un anlattığı gibi yapın fazla ucarsanız anında yakalınırsınız...

Edited by exitly

• 3 hafta sonra ...

kullanana saygı duyarım ama ben kullanma taraftarı olmam.insanlar gece gündüz bilgisayarlarını açık tutacaklar ve amaçları sadece paylaşım olacak.bu programı kullananlar ise kısayoldan ratio yükseltecekler.sanırım kul hakkına girer...

• 2 hafta sonra ...

Vay be... şurda kaç tane adam gibi yükleme yapan torrentçi varsa hepsini soğutuyorsunuz. Lafa gelince emeğe saygı, bi teşekkür yeter demeyi biliyoruz, uploada yüklemeye gelince işin çakallığını yapıyoruz. Bu kadar kişiyi bu programı ağızlarını sulandıra sulandıra bi marifet gibi övdüğünü görünce insanda paylaşma zevkini bırakmıyorsunuz. Millet bilgisayarını günlerce açık bıraksın "paylaşım" yapalım diye, torrent paylaşımına bir darbe de siz vurun. Bi o kadar pişkinlikle de Türk torrent sitelerinden davetiye istiyorsunuz. Siz aman, sakın ha, lütfen Türk torrent sitelerinden uzak durun. 1Kb/s ile göndereceğiniz terabytelarca uploadunuz da olsa lütfen uzak durun. Ben bilgisayarımı 24 saat açık tutuyorum, torrent listemde ne varsa hep uploadda, ama artık bu başlığı görünce ve bu kadar da fanatiğini görünce şevk istek kalmadı. Bu arada, buradan indirdiğiniz çoğu filmler de sizin o fake upload yaptığınız Türk torrent sitelerindeki Rip gruplarının emekleri, en basitinden, Nefes 2009 DvDRip XviD - BTRG (BitTürkRipGroup). Emeğe saygınız var madem, adam gibi torrent kullanın.

Vay be... şurda kaç tane adam gibi yükleme yapan torrentçi varsa hepsini soğutuyorsunuz. Lafa gelince emeğe saygı, bi teşekkür yeter demeyi biliyoruz, uploada yüklemeye gelince işin çakallığını yapıyoruz. Bu kadar kişiyi bu programı ağızlarını sulandıra sulandıra bi marifet gibi övdüğünü görünce insanda paylaşma zevkini bırakmıyorsunuz. Millet bilgisayarını günlerce açık bıraksın "paylaşım" yapalım diye, torrent paylaşımına bir darbe de siz vurun. Bi o kadar pişkinlikle de Türk torrent sitelerinden davetiye istiyorsunuz. Siz aman, sakın ha, lütfen Türk torrent sitelerinden uzak durun. 1Kb/s ile göndereceğiniz terabytelarca uploadunuz da olsa lütfen uzak durun. Ben bilgisayarımı 24 saat açık tutuyorum, torrent listemde ne varsa hep uploadda, ama artık bu başlığı görünce ve bu kadar da fanatiğini görünce şevk istek kalmadı. Bu arada, buradan indirdiğiniz çoğu filmler de sizin o fake upload yaptığınız Türk torrent sitelerindeki Rip gruplarının emekleri, en basitinden, Nefes 2009 DvDRip XviD - BTRG (BitTürkRipGroup). Emeğe saygınız var madem, adam gibi torrent kullanın.

valla haksızsın desem haksız değilsin. Haklısın desem haklı değilsin :) Nesin sen ? :angry2:

Adam haklı ama napsın millet hacı.

Elektiriğin fiyatı olmuş bilmem ne kadar

Zaten tosba gibi internete biton para veriyorlar.

Ki türkiyede ki kullanıcıların bir bölümü 18 yaş altı ki bunların ailesi pc lerini açık bırakmalarını istemiyorlar.

Ve bunun gibi bir çok neden.

Ülkemizde 8 mbit interneti herkes kullanabilseydi böyle şeyler inan rahabet görmezdi.

Tabi ben burada haklı durumuna getirmek istemiyorum olayı.

Sadece Gerçekleri göz önünde bulunduruyorum.

Ama şuda bir gerçek.

Sepetteki Elmanın Biri Kurtlu Diye Sepetteki Elmaları Atmak Akıl İşi Olmaz.

Temennimiz İnternet Hızlarının En kısa zamanda Avrupa Standartlarına Getirilmesidir.

ASlında AB(avrupa Birliği) ye Söyleyelimde İnternet İletişim İçin Tasarı Hazırlayıp hızı Üstte Çekme Zorunluluğu İstesinler :)

O zaman bu hız yükselir :angry2:

süper konu. aklımız herşeyin dolandırıcılık kısmına giriyor. torrent de fake upload basmışsın tnctr den konuları çalmışsın veya kurallarına uymamışsın hepsi aynı şey. çok fazla bişey istenmiyor zaten. indirdiğin kadar paylaşman isteniyor. ha elektrik suyu bahane ediyorsanız o zaman kullanmayın torrent i rapid mapid gibi sitelerle uğraşın.

Herkese bol paylaşımlar.

• 2 hafta sonra ...

http://www.moofdev.net/ratiomaster/downloads[/CODE]

Adresinden takip edilebilir. En son 1.9.0 sürümü var.

Bu arada şunuda belirteyim ben yerli torrent sitelerine tilt oluyorum. thepiratebay sitesinin adı geçti diye adamların bi dövmediği kaldı. Benim gözümde o saatten sonra al birini vur otekine durumu var. Hiçbirinin birbirinden farkı yok :blink:

süper konu. aklımız herşeyin dolandırıcılık kısmına giriyor. torrent de fake upload basmışsın tnctr den konuları çalmışsın veya kurallarına uymamışsın hepsi aynı şey. çok fazla bişey istenmiyor zaten. indirdiğin kadar paylaşman isteniyor. ha elektrik suyu bahane ediyorsanız o zaman kullanmayın torrent i rapid mapid gibi sitelerle uğraşın.

Herkese bol paylaşımlar.

arkadaş emekten falan bahsetmiş ama o filmi indirirken hırsızlık yaptığınıda unutmaması gerekir. ha film indirirken hırsızlık ha paylaşırken hırsızlık aynı kapıya çıkar.
Yöneticilerde Ricam Bu Programın Kaldırılması. Herkes Fake Yaparsa NAsıl Çekilecek Bu Dosyalar. Amacı PAylaşım Olmayanın Torrentle İşi Ne ;)

Arkadaşım istemeyen kullanmaz isteyen kullanır değil mi?

Bir de bana akıl veriyorsunuzda hırsızlık falan diye sizin torrentten indirdiğiniz filmleri torrentçiler mi çekiyor da sitelere bedava dağıtıyor. Lütfen biraz aklımızı kullanalım boş konuşmadan önce...

• 3 years yıl...
  • Editor

Yıllar sonra hortlatayım konuyu :p

RatioMaster.NET 0.42

xDoTce5.jpg

Anasayfa: http://ratiomaster.net/
Forum: http://nrpg.16.forumer.com/

Ratiomaster.NET is a small standalone application which fakes upload and download stats of a torrent to almost all bittorrent trackers.
This means that it does NOT rely on your bittorrent client (uTorrent, Azureus, BitComet, ABC and etc.) and it will NOT download/upload the files on a torrent - it only can fake download/upload.
RatioMaster.NET has hardcoded emulations for the most commonly used BitTorrent clients: uTorrent, BitComet, Azureus, ABC, BitLord, BTuga, BitTornado, Burst, BitTyrant, BitSpirit

Çalışması için .NET Framework 2.0 gereklidir.

Windows

http://ratiomaster.net/files/RatioMaster.NET.rar
veya
http://www.softpedia.com/get/Internet/File-Sharing/NRPG-RatioMaster.shtml

Linux, Solaris, Mac OS X and Unix version:

http://ratiomaster.net/files/RatioMaster.NET-mono.rar
veya
http://linux.softpedia.com/get/Internet/HTTP-WWW-/NRPG-RatioMaster-28929.shtml

For the program to work correctly you need Mono 2.6.3

Konuyu iyiki hortlatmışsınız; çünkü böyle bir şeyden haberim yoktu. Yerli bir torrent sitesi birkaç gündür girişime izin vermiyordu. Sözde al-kaç yapmışım. Halbuki seed ettiğim bir ton torrent vardı. Vatandaş ilgi gösterip indirmediyse benim suçum ne? 

Neyse, deneyeceğim sayenizde...