Jump to content

Satılık Oem Ler

@li-37

Recommended Posts

mrb arkadaşlar sistemi yükseltmek amaçlı satıyorum

ASUS M2N-SLI DELUXE NFORCE 570 SOKET 940 AMD ANAKART

Amd Athlon 64x2 Dual Core Processor 6000+3.01ghz  işlemci

ASUS EN8600GT SILENT 512MB GDDR3

fiyat konusunda bilgim yok tur takdir size kalmış saygılar

ekran kartınız 145 $ 0 hali haberiniz olsun da ucuza satmayın :dribble:

tşk arkadaşım ama kimse bir fiyat vermiyor benim pc nin parçaları o kadar zamanı geçmiş bir ürün deyil aslında ist avrupayakasın da olan arkadaşlar için parçalrı yanın da sökerim çalış vaziyette görür alır

merhabalar anakart ve işlemciye ne kadar istiyorsunuz

arkadaşım ben 2. el fiyatlarını bilmiyorum piyasada ne kadar yapar bilgim ama bilgisayar cıya gidip sormadım sorsam benim malım teneke onunkiler altın oluyor onun farkın dayım ama deyerinide bilmiyorum

• 1 ay sonra...

ekran kartı ati cihpsetli ise bende ilgileniyorum bir fiyat soylersen ona göre bende karar vereyim ? aynı sistem bende de mevcut işlemci aynı kasa benzer am2vm asus un anakartı ama ekran kartım nvidia cipsetli o yuzden pek performans alamıyorum ati chipsetli bi kartla değiştireceğim ...

ekran kartınız 145 $ 0 hali haberiniz olsun da ucuza satmayın :D

neresi 145 $ ekran kartının 1 gb 256 bit gf 9500 gt ekran kartı sıfır 110 tl

ayrıca ati chipsetlimi diye yazmış yukarıda bi arkadaş gf 8600 nvidia ati değil

• 2 hafta sonra ...

149 tl bile bence ı kart için çok bak gg de

256 mb si 59tl

Please register to see this content.

512 mbsi ile 256 mb arasında performas çok bir fark etmiyor. aksini idda eden performans testi getirsin bizde öğrenelim.

ha bende 60 a sat demiyorum ama bende 300 tl aldıgım 1900GT ekran kartımı 70 tl sattım. sonuçta teknoloji araba gibi değil cabuk değer kaybeder.

Tamam. Ekran kartı fiyatı 75 TL o zaman. Bana da lazım böyle bir şey.

Arkadasim sakamisin? Neden her yapilan yorumun arkasindan bu sekilde cins, can sikici yorum yapiyorsun? Dun acilan konudada bahsedildigi gibi bu sekilde yorum yapan arkadaslar icin ceza verilmeli..

fiyat verene fiyat verdi diye mi ceza veriyorsun. o da iyi o zaman hepimiz hoşumuza gitmeyen seyler yapanları engelleyeilm ta ki forumda tek bir kişi kalana kadar.

ek olarak ben fiyat verirken neye dayandıgmı gösterdim cünki gg de sahibinden.com da aynı ürün için verilmiş fiyatlar var simdi ordakiürün 70 lira iken siz tutar 100 isterseniz olmaz. ama su da var a kişisi için o kadart 60 tl ederken öbür kişi 75 verebilri iste bu yüzden acık arttırma sistemi var :)

serbest piyasada fiyatı müşteri belirler. (sigma center eğitimi yer:Erciyes üniversitesi.seminerSalonu)

(hatta bu durumda biz karımızı artırmak için fiyatları artıkrmak yerine maliyetleri azaltmalıyız diye devam ediyor...)

Arkadasim sakamisin? Neden her yapilan yorumun arkasindan bu sekilde cins, can sikici yorum yapiyorsun? Dun acilan konudada bahsedildigi gibi bu sekilde yorum yapan arkadaslar icin ceza verilmeli..

Böyle bir söze verecek cevap ne olmalı bilmiyorum. Bir ekran kartı lazım 1. mesajda fiyat verdim. 2. Mesajda fiyat yukselttim hepsi bu. Verdiğim fiyatı beğenip beğenmemek te satan arkadaşın bileceği iş sizin değil. Siz farklı bir algılama içinde iseniz bilemem. Yazdıklarınız hoş degil.

Böyle bir söze verecek cevap ne olmalı bilmiyorum. Bir ekran kartı lazım 1. mesajda fiyat verdim. 2. Mesajda fiyat yukselttim hepsi bu. Verdiğim fiyatı beğenip beğenmemek te satan arkadaşın bileceği iş sizin değil. Siz farklı bir algılama içinde iseniz bilemem. Yazdıklarınız hoş degil.

benim mesajıma alıntı yapmışsın ondan biraz komik durmuş yanıtın =))

Arkadaşım ne demek istediğimi sen çok iyi biliyosun! Satılan herşey lazımmı sana? Tamam o zaman 60 lira veririm gibi fiyat verilen mesajın arkasından bu tarzda verilen fiyatın yarısı kadar bir miktarda mesaj yazıyorsun? Amacın nedir? Gerçek alıcımısın sen yani? Ha öyleyle kusura bakma ama yaptığım yorumlar hiç böyle gözükmüyor!..

tekrar söylüyorum gerilmeye ya da cevap vermeye gerek yok fiyat verlimezse olacagı bu ha deseki satıcı 150 tl pazarlık yok (misal) o zaman 60 lira verim derse yada 140 verim derse o zaman tamam kız ama adama o kadara verirsen yarıyor demekki hem bu gene iyi benim sağlık sektöründeki firmamda (kayseri) adama diyoruz ki 90 (max 85 e kadar inme payı var) 50 veriyim diyor . bir kere ben düşünüyorum biri bana 90 lik malı 50 ye ok dese ben almam. (beni alan gruba ben girmem felsefesi gibi.)

neyse uzatmayalım bu işin platformu bence tnctr dil sahibinden.com veya gittigidiyor veya türevleri.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...