Jump to content

Windows 11 Insider Preview 9in1 22000.51 X64

köylü
 Share

Recommended Posts

• köylü changed the title to Windows 11 Insider Preview 9in1 22000.51 X64

Eline emeğine sağlık hiçbir sorun olmadan HDD'den NTH6 ile kurulum sağladım. Kurulum aşamasında wifi yi zorunlu olarak açtım. ve hotmail hesabı oluşturularak kurulum sağladım.Tüm Driverlerini tanıdı. "DigitalLicense_v2.8.0" sorunsuz Aktivasyon yaptım. Malesef Pil Dolum %100 olunca masaüstü sapıttı. Pil % desini düşürünce normala döndü. Gayet güzel ve stabil windows11 e bu kadar çabuk deneme yapacağımı düşünmemiştim. gayet yerinde değişiklilkler yapılmış.

Tekrar emeğine sağlık.

Edited by bynec
  • Like 1

bynec, 03.07.2021 - 13:04 yazdı:

Eline emeğine sağlık hiçbir sorun olmadan HDD'den NTH6 ile kurulum sağladım. Kurulum aşamasında wifi yi zorunlu olarak açtım. ve hotmail hesabı oluşturularak kurulum sağladım.Tüm Driverlerini tanıdı. "DigitalLicense_v2.8.0" sorunsuz Aktivasyon yaptım. Malesef Pil Dolum %100 olunca masaüstü sapıttı. Pil % desini düşürünce normala döndü. Gayet güzel ve stabil windows11 e bu kadar çabuk deneme yapacağımı düşünmemiştim. gayet yerinde değişiklilkler yapılmış.

Tekrar emeğine sağlık.

alt+f4 yapsaydınız o pencereyi geçebilirdiniz.

• Like 1

@KHEDIRA  bilgi için teşekkürler ancak

@kocamanadam'ın dediği gibi Lenova Laptoplarda Alt+F4 malesef çalışmıyor. Veya bizde çalışmadı,

Ancak bu büyük bir sorun değil. Sadece Win11'ı denemek için yapmıştım Akabinde Win10 'a geçtim Daha çok 

uzun yol var Win11 için düşüncesindeyim.

Edited by bynec
  • Like 1

• Editor
kocamanadam, 5 saat önce yazdı:

Günaydın,bir şey öğrenmek istiyorum,windows 11 açılışta 35 sn.sonra masaüstü geliyor ama kapanışta bu süre 6 sn. sürüyor.Açılış normal mi?Açılışı hızlandırmanın bir yolu var mı?Saygılar,

Bendede aynı sorun var sanırım zamanla düzeltecekler bazı reg kayıtları vardı onlar iş yaparmı bilmiyorum

alt+f4 çalışmıyorsa

fn+alt+f4 dü denermisiniz

• Like 1

köylü, 26 dakika önce yazdı:

Bendede aynı sorun var sanırım zamanla düzeltecekler bazı reg kayıtları vardı onlar iş yaparmı bilmiyorum

alt+f4 çalışmıyorsa

fn+alt+f4 dü denermisiniz

fn+alt+f4 ise windowsun kapat,yeniden başlat,kullanıcı değiştir,oturumu kapat gibi bir bölümü açıyor.

• Like 1

köylü, 03.07.2021 - 08:22 yazdı:

Windows 11 insider preview 9in1 22000.51 x64

Arkadaşlar çok fazla yazacak birşey yok uup dump methoduyla hazırlanmıştır modifiye içermez sadece tpm secureboot vs atlatmak için boot dosyaları windows 10 dosyaları ile değiştirilmiştir elle kurulum yükseltme dosyaları yoktur net 3.5 aktiftir esd sıkıştırma yoktur

link:

Please register to see this content.

md5:ECF2408C70435C3C8BE82E7D5C7D71B2

iso boyutu:4.18gb

merhaba modifiye sistemi olarak kullanabilmem mümkün mü ve türkçeleştirilme yapılmış mı  

• Editor
polymorpha, 11 dakika önce yazdı:

merhaba modifiye sistemi olarak kullanabilmem mümkün mü ve türkçeleştirilme yapılmış mı  

Merhaba uup dump ile oluturulmuş tr aio dur kullanabilirsiniz tabiki net3.5 aktif sadece defender  ve Windows10.0-KB5004034-x64-NDP48 güncellemesini bulur

• Thanks 1

• Editor

Buradan indirdiğiniz Win11AIO9IN1.ISO dosyası yanında aşağıda verdiğim linkteki exe yi çalıştırırsanız yeni Win11AIO9IN1TR.ISO dosyası oluşur bu dosyanın tek farkı Windows10.0-KB5004034-x64-NDP48 güncellemesini içermesidir başka fark yoktur exe boyutu 167 mbtır eski iso boyutu 4.18 gb yeni oluşan iso 4.24 gb tır

• Like 1

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Selamlar,iki gündür hiçbir sorun yaşamadam kullandığım Windows 11 biraz önce takılmaya başladı,donup kalıyor ve yeniden kapatıp açmadan çalışmıyor.Bir gün daha deneyeceğim olmazsa windows 10 a geri döneceğim.

Normaldir. Bu tür sorunlar olacak. Daha ilk Insider sürümü. Sorunsuz veya Final sürüm 2022 de ancak çıkar söylentilere göre.

• Like 2

• Editor

Windows 11 22000.65 svf pack dosyası kaynak dosya ilk mesajdaki Win11AIO9IN1.ISO dosyası oluşacak dosya Win11AIO9IN1TR22000.65.ISO
dır exeyi kaynak iso yanında çalıştırın yeni güncel iso oluşacaktır her iki dosyanın hash değerleri aşağıdadır kontrol ediniz
exe boyutu 732mb tır çalıştırdıktan sonra cmd ekranı kapanıncaya kadar bekleyiniz

520vyb9.PNG

Win11AIO9IN1.ISO md5: ECF2408C70435C3C8BE82E7D5C7D71B2

Win11AIO9IN1TR22000.65.ISO md5: 8277DC94C5039A218BC220828E6CE266

• Like 5

Teşekkür ederim Sayın @köylü. Bu çalışmanızla Windows 11'i deneyimledim.

Masaüstü bilgisayara kurdum. Kurulumda ve daha sonraki aşamalarda bir sorunla karşılaşmadım. Microsoft hesabı ile kurulum yapmadım. Etkinleştirme işlemini @mephistooo2  arkadaşımızın KMS & KMS 2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v8.9 yöntemi ile gerçekleştirdim. (KMS 2038) Daha sonra incelemek üzere Acronis TI ile yedeğini alıp eski windows 10 sistemime geri döndüm.  Size ve tüm tnctr.com ailesine çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim. 

Üstad, daha önce paylaştığınız TPM ve SecureBoot özelliğini bypass eden cmd dosyası bu tip birden fazla sürüm bulunan dosyalar da direkt kullanılabiliyor mu? Onu da bu şekilde iso'yu açmadan çalışır hale getirmek gibi bir çalışmanız var mı? Elinize sağlık...

• Editor
deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

Üstad, daha önce paylaştığınız TPM ve SecureBoot özelliğini bypass eden cmd dosyası bu tip birden fazla sürüm bulunan dosyalar da direkt kullanılabiliyor mu? Onu da bu şekilde iso'yu açmadan çalışır hale getirmek gibi bir çalışmanız var mı? Elinize sağlık...

İsoyu açmadan eklenebilir tabiki ama burada win10 boot dosyaları kullandığım için eklemedim belkide Microsoft un dayatması sürerse 10 boot dosyalarıyla devam edeceğiz mesela benim kullandığım laptopta bypass regi yeterli gelmiyor diğer özelliklerden kalıyor orjinal boot dosyalarında

Edited by köylü
  • Like 1