Jump to content

Terabox - ücretsiz 1024 Gb Bulut Depolama

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

TeraBox (eski adıyla Dubox Bulut Depolama) hizmeti, fotoğraf yedeklemeleri, belge,dosya depolama ve video dosyaları için ücretsiz bulut depolama sağlar. Ücretsiz hesap, 1 TB bulut depolama alanı içerir, TeraBox, Çin'in en büyük bulut depolama şirketi olan Baidu Cloud'un bir yan kuruluşudur.

Download

• Like 6
  • Thanks 1

Windows iso dosyaları için bulunmaz nimet olmuş. Ya da yoğun depolama yapmak isteyenlere yönelik iyi bir bulut sistemi tabiki kuralları nedir ne değildir iyi kestirmek gerekli. Siliyormu sınırlamalar varmı deneyip kullananlar varsa eğer konuya iliştirirlerse yararlı olacaktır. Çin ve Rus siteleri bu konularda daha iyiler sanki. :) 

Paylaşım için teşekkür'ler.

• Like 1

By_FaRuK, 39 dakika önce yazdı:

Windows için uygulaması var mı acaba? Sadece android ve ios gözüküyor.

1 Tb için ücretsiz depolama sunması çok iyi. İleride bu 1 TB ı düşürme yapabilirler mi?

Düşürme olacağını sanmıyorum windows var, kullanıyorum.

forjest, 1 dakika önce yazdı:

Windows iso dosyaları için bulunmaz nimet olmuş. Ya da yoğun depolama yapmak isteyenlere yönelik iyi bir bulut sistemi tabiki kuralları nedir ne değildir iyi kestirmek gerekli. Siliyormu sınırlamalar varmı deneyip kullananlar varsa eğer konuya iliştirirlerse yararlı olacaktır. Çin ve Rus siteleri bu konularda daha iyiler sanki. :) 

Paylaşım için teşekkür'ler.

bence de.

By_FaRuK, 5 dakika önce yazdı:

Windows uygulamasını nerden indirebilirim? Kendi sitesinde bulunmuyor.

Bu arada premium ve free arasındaki fark :

Please register to see this content.

siz indirmeyeceksiniz web sitesi olarak kullanacaksınız.

HARBİKIZ, 1 dakika önce yazdı:

siz indirmeyeceksiniz web sitesi olarak kullanacaksınız.

Yani Windows uygulaması yok demektir. O yüzden sormuştum.

Dropbox gibi bir uygulaması var mı demek istemiştim aslında.

Teşekkürler.

Bağımsız olarak upload yükleme yapmak için File image uploader'ı veyahut, AIR-Explorer'ı kullanmak mantıklı olabilir. Madem windows uygulaması yok 3.party yazılımlar kullanarak yüklemeler windows işletim sistemleri üzerinden rahatlıkla yapılabilir diye düşünüyorum denemek gerekli.

Kaynakça:  + 

forjest, 14 dakika önce yazdı:

Bağımsız olarak upload yükleme yapmak için File image uploader'ı veyahut, AIR-Explorer'ı kullanmak mantıklı olabilir. Madem windows uygulaması yok 3.party yazılımlar kullanarak yüklemeler windows işletim sistemleri üzerinden rahatlıkla yapılabilir diye düşünüyorum denemek gerekli.

Kaynakça:  + 

Üstad, her ikisininde Terabox desteği gözükmüyor sitelerinde.

By_FaRuK, 1 dakika önce yazdı:

Üstad, her ikisininde Terabox desteği gözükmüyor sitelerinde.

Manuel tanımlama olması gerekliydi diye biliyorum. Kendim airexplorer'ı kullanarak katılımsız programları ve windowsları yüklemekteyim. Fileimageuploader üzerinde manuel tanımlama olması gerekli siteyi elle girip , alınan üyeliğin tanımlanması sonucunda giriş ve yükleme yapılabilir. Olmuyorsa eğer yapacak birşey yok. Browser üzerinden artık yükleme yapılabilir son aşamada. :) 

• 2 ay sonra...

Ben de indirdim, denemek istiyorum. Şuan için 4gb yükleme sınırının haricinde olumsuz birşey yok. İndirme esnasında son kullanıcıya mega gibi sürekli üye olun diye yarıda kesmezse süper. Mega da böyle başlamıştı.

• Like 1