Jump to content

Michael Jackson Hayatını Kaybetti!

BrightBlade

Recommended Posts

Bu denli büyük bir müzisyenin, bu kadar erken yaşta aramızdan ayrılması ne kadar kötü. Gerçekten çok üzüldüm. İnanılır anlaşılır gibi değil. Tüm hayranlarının başı sağolsun. Böyle bir müzisyen, bir sanatçı daha gelmez bu dünyaya.

Müziğini pek dinlemezdim ama Michael Jackson müziğin efsanesi olarak anılacağından eminim.

Kıyametin ne zaman kopacağını bilemeyiz ama dün onun için kıyametti.

Allah rahmet eylesin.

şaka gibi bu,sabah işe geliyorsun dünyada ülkede ne var ne yok diye haber açıyorsun ilk karşına çıkan haber mıchaek jackson öldü başlığı,ne denebilir ki fazla da uzun yazmaya gerek yok ,çocukluğum pop yıldızı daha 6-7 yaşındayken adını hatırlayamadığım ama hala öğrenmek için çaba sarfeden bir parçasını mırıldıyordum,daha o yaştayken bile benim için bir stardı,ama şimdi yok erkenden gitii,bana biraz manidar gibi geldi ölümü,çok yakın zaman da avrupa turnesi vardı londra da ,islamı seçti ve bir islam elçisi gibi avrupaya gidip milyonlarca insana vaaz verecekti belki islam dininin güzelliğini mucizesini haykıracaktı orda ama öldü,ingilterede vereceği konserlerle insanları islam dinine yaklaştırarak tebliğ yapacaktı. Bunu duyan illuminati tarikatı üyeleri Özala yaptıkları gibi onuda kalp krizine dayalı bir ölümle gitmiş gibi öldürdüler....

islamla şereflendirildi ve müslüman öldü günahları affetsin mekanı cennet olsun:(

Müzik, en büyük sanatçılarından birini daha kaybetti.. Michael Jackson, o gerçek bir sanatçıydı.. Bugüne kadar hayatı boyunca yaşadıkları, görüp geçirdikleri gerçekten acı şeylerdi,, her ne kadar onun hakkında çeşitli suçlamalar yapıldıysa da o ayakta kalmayı başarabildi.. Ruhu şad olsun.. Michael Jackson kalbimizde yaşıyor...

Sayın arkadaşlar şu veya bu şekilde yaşadı ve öldü. Fakat bilmemiz gereken bir nokta varki ... Allah Resulu bize ''ölünün arkadasından yaptığı guzellikleri söyleyiniz, çirkinliklerinizden bahsetmeyiniz, bu ona eziyettir. '' buyuruyor. Bize yakışanda su'i zann (kötü düşünmek) değil hüsnü zann (iyi düşünmek) dır. O artık bizim değil Allahu Tealanın mısafiridir, bizden çıkmıştır. Hakkında dedikodu yaparak eziyet vermemek bize yakışandır. Umarım tekrarlanmaz bu tatsızlık ve Rahmetlininde kemiği tekrar sızlamaz bu mevzuu için . Vesselam.

sitemizdekilerin çoğu daha bebekken biz 80 li yıllarda bununla dans ederdik. gerçekten popun kralıydı, dansları ve müzikleri bugüne temel olmuştur.öldüğünü duyduğumda gerçekten üzüldüm.böylesi bir ölüm onun için güzel bir son ( onu benim gibi tanıyanlar ne demek isteğimi çok iyi anlayacaktır) mekanı cennet olsun

Doğrumu yani müslüman olduğu?

iste bunu asla gercekten bilemeyiz.

bazen bazı seyler misal prens cars gizli müslümanmıs vs gibi uydurma olabiliyorda.

bence bu konuyu konusmak hos değil

if(m.jackson.dini==din.islam)

{

messagebox.show("Allah Rahmet Eylesin.El Fatiha");

}

else

{

messagebox.show("Toprağı bol olsun");

}

kim ne derse desin,onun hakkında söylenen çıkan ve basında boy boy insanların beynine enjekte etmeye çalıştırılan haber ve söylentilerin benim için M.j e olan hayranlığımı zerre kadar da olsa eksiltmez,gerçek olan tek bir şey var çocukluğumun yıldızıydı,pop starıydı,kraldı,dünya çapında 750 milyondan fazla satan albümleri ve sayısız ödülleri ne kadar değerli bir insan olduğunun kanıtıdır,çevreci ve humanist olması da cabası,bir elves presley,marliyn monreo ve mıchael jackson bir daha dünyaya gelmez,kime ne ifade ediyor bilemem ama ben 7 yaşındayken şarkılarını mırıldayan biri olarak onun kaybına çok üzüldüm ve müslüman mı değilmi tartışmalarına da altta kardeşinin söylediği birkaç satırı paylaşacam..

Michael Jackson’ın kardeşi Jemaine Jackson’nın kardeşinin ölümü ile ilgili yaptığı konuşmayı, “Allah daima seninle olsun” sözleri ile kapatması ünlü yıldızın bir müslüman gibi gömüleceğinin işaretini verdi.

İngiltere’nin akşam gazetelerinden Evening Standrad, ünlü yıldızın kardeşi Jemaine Jackson’nın konuşmasını bu sözlerle tamamlamasının ‘Michael Jackson bir Müslüman gibi mi gömülecek?’ sorusunun işaretini verdiğini yazdı.

Jemaine Jackson da 1989 yılında dinini değiştererek Müslüman olmuştu.

internethaber..

Allah rahmet eylesin onun şarkıları ve danslarını izliyerek büyüdük Ahmet San onu İstanbula Getirebilmek için ne kadar uğraşmıştı. Ay dansının mücidi sen bir devri açtın ve kapattın gittin . Yaptıklarını artık kimse yapamaz kırdığın rekorları kimse kıramaz..

Herkesin düşüncesi farklıdır kimi sever michael Jackson u kimi sevmez sevmeyeninde zorla sevmesini beklemek karşındaki kişinin düşüncesine saygısızlık ve haksızlık olur

Elbette Kutsal Kitabımızda bahsedildiği gibi " Her Canlı Mutlaka Ölümü Tadacaktır" Belki bugün belki yarın belki yarındanda yakın kim bilebilir ki

Sima olarak tanıdık her zaman gündemde olan kişilerin ölümü elbette insanı şaşırtıyor ama ölüm bu kimin kapısını çalacağını ancak ALLAH tan başka kimse bilemez Bende sevmem ama ölen kişinin arkasından konuşmayıda sevmem günahı ve sevabı ile artık gitti geri gelmesi mümkün olmayacağı gibi hakkındaki iddialarda artık son bulsun kimseye hiç bir faydası olmayacak herkes iyi veya kötü ne yaparsa ancak kendisi için yapar günahıda sevabıda kendine " suçu ispat edilinceye kadar herkes masumdur"

Sevenlerinin başı sağolsun

Saygılarımla

Bir taziye konusunda üstelik pop müziğinin en tepesinde ki adamın anıldığı bir taziye konusunda o kadar çok saçmalanmış ki, 3 sayfalık konu temizlenince 1 sayfaya inmiş. Sansasyona hep atlıyoruz da bir "Allah Rahmet Eylesin"i çok görüyoruz şu adama! Yazık gerçekten çok ama çok yazık!

Taziyeden başka, ya da MJ'nin kariyerinden başka yazılar silinecek ve yazı sahipleri uyarı alacaklardır!

arkadaşlar selam.bende sizlere katılyorum ortaokul yıllarında onula rep oynardık.hey gidi günler.o bir efsane.kims eonu icin kotu yada şudur budur deme hakkı yoktur.herkes kendi iyilikleri ve kotulukleri ile yargılanir ahrette.onun sayısız yaptıgı hayır konserleri vardır.halktan biri ve sempatıklığı ile halkın tğüm dünyanın beyenisini kazandı herkes yapamz bunuço bir EFSANE ALLAH RAHMET EYLESİN toprağı bol olsun..

sadece benim kafamı karıştıran hep neden beyaz olmayı seçtiği.esmerken de gayet karizmatikti o muhteşem dansi yeter ya...;)

• Administrator
arkadaşlar selam.bende sizlere katılyorum ortaokul yıllarında onula rep oynardık.hey gidi günler.o bir efsane.kims eonu icin kotu yada şudur budur deme hakkı yoktur.herkes kendi iyilikleri ve kotulukleri ile yargılanir ahrette.onun sayısız yaptıgı hayır konserleri vardır.halktan biri ve sempatıklığı ile halkın tğüm dünyanın beyenisini kazandı herkes yapamz bunuço bir EFSANE ALLAH RAHMET EYLESİN toprağı bol olsun..

sadece benim kafamı karıştıran hep neden beyaz olmayı seçtiği.esmerken de gayet karizmatikti o muhteşem dansi yeter ya...;)

Vücuda renk veren pigmentlerin kaybolmasına neden olan vitiligo hastalığına yakalandığı için vücut rengi değişmiş.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...