Jump to content

Rahatsızlık Duyduğum El, Ayak Ve Koltuk Altı Teri

Erdem Güler

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...

Ameliyatın hemen hemen 1.ayı olacak, terleme konusunda hiçbir sıkıntım kalmadı.

*Refleks Terleme ve belirtilen diğer yan etkilerinden hiçbir tanesi oluşmadı

*Ameliyat izlerinde gözle görünür kapanmalar var ..

Yani kurtuldum diyebilirim bundan sonra artık olacak arkadaşlara yardımcı olabilirim.

aynı sorunu bende yasıyordum çogunun ustesınden geldım

1-) arkadas ortamı eksıklıgı

neden dersen dıyelımkı arkads ortamı hıc yapmadıysan bırden toplumun ıcıne gırdıgınde bunalırsın cekınırsın konasamazsın

2-)kendıne guvenın olması toplumda (toplum ıcerısınde yasamayı ogren )bu cok onemlı

3-)kız arkadsın yoksa odahada kotu kızlarla konusamayabılırsınde kızın bırısı cıksa ne soyleyecegını de unutursun

konusmaktazorluk cekersınde

4-)vaktının cogunu kesın ewde gecırıyorsundur buna bıraz dur de dısarda neler oluyor bıtıyor bakı ver gez dolas

5-) ben cok terlerdim kıs yaz dısarı cıkacagım zaman tedırgın olurdum toplumun ıcıne gırdıgımde cok terlerdım ama zorda olsa basardım

ustesınden geldım toplumun ıcınde kendını ezik hıssetmıyecen karrsındakıde senın gıbı vadandas gıbı dusunecen

kısacası hersey normal gıbı gorecen

6-)toplumda kafana takmıyacan herseyı cogu seyı es gececen duusunmeyecen bazı seylerı normalmıs gıbı hayata devam edecen

dahada anlatırımda suan aklıma gelenler bunlara

not : elimden tutacagım hıc kız arkadsım olmadı benım aslında yakısıklı bırısıyımde elımı sallaasam ellısı de dıyebılırım ama utangaclık cekıngen lık ön pllanda olunca işi bozuyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...