Jump to content

Rahatsızlık Duyduğum El, Ayak Ve Koltuk Altı Teri

Erdem Güler

Recommended Posts

GEçmiş Olsun Arkadaşım hyrlısı olur inşallah ayrıca bi şey söliyeyim mi ? hani demişsin ya ilk mesajında içine kapanık birisi haline gldim falan diye bence hiçte öyle değilsin Türkiyenin en gözde forumunda bu konuyu açman bunu gösteriyor.Takdir ettim Seni. Tkrrdan Gçmiş olSun İnş ameliyattan pozitiF sonuç alınır.

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

bende ilerde onların oynayını aldiktan sonra girişirim böyle bir işe şuan biraz kendi kendime atlatmam moral oldu belki ameliyatsiz bile olur ama, psikolojik birazda benim olay.ondan onlar kendi kendime gecirmemi istiyorlar ama gecmezse seneye üni. gidince inş. geçmezse ikna etcem baska yol yok.halbuki burda(balıkesir'de) arastirdim biraz bi psikiyatrist var sosyal fobi konusunda uzman ama onada sıcak bakmıyorlar

Öncelikle teşekkür ederim düşüncelerinden ötürü.Sosyal hayatımda etkiliyor gerçekten insanlarla aralıklı oturuyorum genellikle onlarıda rahatsız etmemek için aslında ter kokmuyor ama görüntüsü hoş olmuyor, insanlar bilmediğinden hoş karşılanmıyor buda ister istemez insan içinde sıkıntı oluşturuyor.Umuyorum dün gördüğüm kız gibi benimde el,ayak ve koltuk altım kupkuru olacak bu ameliyattan sonra 10 Ağustos'da :) Burada konu açmaktan çekinmedim gerçekten çünkü sorun gerçekten rahatsız ediyordu beni

((

bende ilerde onların oynayını aldiktan sonra girişirim böyle bir işe şuan biraz kendi kendime atlatmam moral oldu belki ameliyatsiz bile olur ama, psikolojik birazda benim olay.ondan onlar kendi kendime gecirmemi istiyorlar ama gecmezse seneye üni. gidince inş. geçmezse ikna etcem baska yol yok.halbuki burda(balıkesir'de) arastirdim biraz bi psikiyatrist var sosyal fobi konusunda uzman ama onada sıcak bakmıyorlar

Tabi zaten herkese önermiyorlar bu ameliyatı, kriterlerini doktor söylüyor.Bilgi edinmen amacıyla şu 2 siteyi önerebilirim.

Gittiğim doktorun sitesi ;

http://www.tertedavi.com/[/CODE]

Buda yine internette bu konuda en çok önerilen kişilerden soru - cevap bölümü var oradan onunlada irtibat kurabilirsin ;

[CODE]http://www.terliyorum.com/opdrilhan-akaslana-klipsli-ets-hakkinda-sorular.html[/CODE]

bizim bi arkadaşınki öyleydi.

onun elleri öyleydi

doktora gitti farklı bi sabun vermişlerdi.

şimdi terleme merleme yok

Kademe kademe terleme durumları var şimdi.Bazılarında az oluyor losyonlar, krem ve sprey tarzı ilaçlar ile önlenebiliyor.Benimde denemediğim hemen hemen ilaç kalmadı ama sonuç maalesef koca bi sıfır (:

Doktorla görüşmemde söylemem gereken bir detay vardı unutmuşum.Aşırı terleme hastalığı olan kişilerde terleme gece durur ve sabah uyandıktan sonra tekrar başlar.Eğer bunun aksi bir durum var ise şeker,guatr vs gibi hastalıklardan ötürü terlemeniz oluyordur..

• 2 hafta sonra ...

Bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim, geçmiş olsun derim. Bir öğrencimin de bu şekilde elleri terliyordu. Ben öneride filan bulunmayacağım. Yapılan tüm önerilerin tıb alanına ait olması, kocakarı ilaçları içermemesi, alternatif tıp zırvalarıyla dolu olmaması yüreğimi serinletti... Bunca yobazın fen ve teknoloji düşmanı kesildiği bir dönemde bana ilaç gibi geldi..

Doktor önerdikten sonra olabiliyorsun değilmi ?

Bence sakın ameliye olma. Bunu bir çözümü vardır. Dr. Aidin Salih hocaya sormak lazım. Gerekirse tel. bulup görüş. Hatta bu doktor ile ilgili internetten araştırma yap. Moder tıp sana hemen ameliyat diyecek. Çünkü uğraşmak yok, hasta yolunacak kaz.Terlemek önemli. Bunu engelleyici kimyasal ürünlerin hepsi bir şekilde zararlıdır. Bir yeri onarıyım derken on yere zarar verirler. ameliyat her zaman için en son çaredir.

en son takip ettiğim şey bu bunu araştırıyorum belki birine yararı dokunur...asla ameliyat olmak istemiyorum...

http://www.sanovis.com.tr/Content/IcerikDetay.aspx?IcerikID=46[/CODE]

Bence sakın ameliye olma. Bunu bir çözümü vardır. Dr. Aidin Salih hocaya sormak lazım. Gerekirse tel. bulup görüş. Hatta bu doktor ile ilgili internetten araştırma yap. Moder tıp sana hemen ameliyat diyecek. Çünkü uğraşmak yok, hasta yolunacak kaz.Terlemek önemli. Bunu engelleyici kimyasal ürünlerin hepsi bir şekilde zararlıdır. Bir yeri onarıyım derken on yere zarar verirler. ameliyat her zaman için en son çaredir.

Değerli yorumun için teşekkür ederim.Ameliyat'a karar vermeden önce ilaç tedavisi ile koyuldum yola ama hala aynı.Daha sonra diğer tedavi yöntemlerini kullanan tanıdık ve internet yoluyla kişiler ile irtibat kurdum.Onlar içinde sonuç olumsuzdu.Forumdada konuyu okuduysan baştan sona tüm tedavi yolları mevcut.Dr Aidin Salih kim ise nasıl bunların dışında bir tedavi söyleyecek merak ediyorum ? Terleme önemlidir diyorsun fakat benim sorunum aşırı terleme dikkatini çekmek isterim.

en son takip ettiğim şey bu bunu araştırıyorum belki birine yararı dokunur...asla ameliyat olmak istemiyorum...

http://www.sanovis.com.tr/Content/IcerikDetay.aspx?IcerikID=46[/CODE]

İyontoforez tedavisi.Orta terlemelerde kullanılır..

İyontoforez tedavisi.Orta terlemelerde kullanılır..

bende öyle biliyordum ama sanırım etkisi birazdaha fazlaymış neyse etkisi az bile olsa belki başkalarının yararına dokunur konuda bulunması iyi olur diye düşündüm...umarım sende ameliyatından iyi sonuçlar alırsın bende ameliyat olmadan idare etmeye çalışıyorum ki ameliyatda olmayı düşünmüyorum artık ameliyat hariç ne varsa deniyorum çok uyuz bir hastalık :S ...

bende öyle biliyordum ama sanırım etkisi birazdaha fazlaymış neyse etkisi az bile olsa belki başkalarının yararına dokunur konuda bulunması iyi olur diye düşündüm...umarım sende ameliyatından iyi sonuçlar alırsın bende ameliyat olmadan idare etmeye çalışıyorum ki ameliyatda olmayı düşünmüyorum artık ameliyat hariç ne varsa deniyorum çok uyuz bir hastalık :S ...

Botox'un daha fazla ondan.Her neyse umarım herkese bir nebzede olsa faydası olur ..

Botox'un daha fazla ondan.Her neyse umarım herkese bir nebzede olsa faydası olur ..

bende araştırdımda botox'da 6 ay gibi bir sürede yineleme vs sorunları var bununla evde geceleri 20 dakika yetiyor ama sorun ileri düzeydeki terlemelerde etki etmemesi umarım bu terleme için bir tadevi bulurlar şu anda clips yöntemi yani cerrahi yöntemler hariç bir tedavi yok o yöntemde bana göre tehlikeli bir yöntem o yüzden tercih etmiyorum gerçi iğne deliği kadar olan 3 delikden bu ameliyatı yapıyorlarmış filan ama yinede cerrahi bir müdale son çare olmalı tabi bunu senin için söylemiyorum başkalarına yararı olur diye burda yazıyorum senin herşeyi araştırdığını ve denediğini ve terlemeninde aşırı olduğunu biliyorum ama başkalarına yararı dokunsun diye yazdım...

Allah'a çok şükürler olsun ki kurtuldum :) Bence hiç korkmayın benim gibi iğneden korkan biri bile hiç kormadan yaptırdıysa hiç çekinmeye gerek yok .. Herkese öneririm eve daha henüz yeni geldim ilerleyen zamanda yaşadıklarımı yazacağım ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...