Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

ben dün indirdim cd ye cektim ve suan icin sanal olarak kurdum ve test asamasindayim bakalim problem cikarmassa kalici olarak kurcam kurulumda sorun cikarmadi sadece kurduktan sora antivirüs programi problem yaratti bende herseyde virüs var uyarisi veriyor bende onu kaldirdim simdilik abartilacak bi probleme rastlamadim ..

Virüs programı Nod32. Bu programı güncellemeyi denediniz mi peki?

:(:(:( Bu gün cdlerim geldi. Bilgisayarıma kurdum. Süper görsel efektler var. Kurulumdan sonra yüklenecek başka bir şey yok. Hatta fazlası da var. Bazı programlara ihtiyacım olmadığı için kurmadım. Teşekkürler sk8er_boi. Ellerine emeğine sağlık. :p:(:p

walla en büyük dert windowsun yawas kapanması,açılması programların geç açılması örneğin winamp direk sağ alta alıyor we daha hızlı açılıo,Tabi güncelleştirilmelerin toplu halde yükle olması product key olayından kurutulmamız hazır etkinleştirilmiş olması sp2 entegreli bu çok iyi oldu we daha sayamadığım büssürü özellik suan hiçbir sorun yok 2 hafta oldu kullanalı walla sistem hem hızlı hemde ayrıca programların yer alması süper tabiki TEŞEKKÜRLER TNC EKİBİ SİZE BELKİ SANAL OLARAK KARŞILIK WEREMEYİZ AMA SADECE TANIDIĞIM BÜTÜN HERKESE BU SİTEYİ ÖNERDİM...SÜPERSİNİZ

• Administrator
50 dakikada windows+sürücüler+programlar kuruldu sistemim

amd 3000+

1 gb ddr2 ram

tanımadığı driver yok

ya sk8er_boi sana paralı koxp alacam :( (wow pahalıymış :( )

Heee, öyle forumdan atıp tutmak olmaz. Hem telefon desteği de var.

http://www.koxp.net/[/CODE]

Buyrun 1 aylık rica ediyim :(

Hata!

Uzaktaki sunucunun yeri bulunamadı

Ulaşmaya çalıştığınız adresi şu anda kullanılabilir değil. Adresi doğru yazdığınızdan emin olup tekrar deneyin.

Linke tıkladığımda aldığım uyarı budur (Opera Browser)

Gayet güzel ve hızlı iniyor .. Linkte herhangi bir problem yok

Please register to see this content.

Arkadaslar rapiden alamayanlar için link verebilirim ama tarif etmeme gerek yok sanirim çok kolay olmali eger turkiye den alamayan olursa bilgim olsun baska serverlerede postalarim bu arada part lar rapidden alinan orjinalleridir :)

CD 1

1. partin isminde bi nane olmus onuda ikinci 3. part gibi yaparsiniz ismini artik insallah çalisir ben bi deniicem bakalim

CD 2

arkadaslar alamayan olursa ki sanmam resimli tarif ederim sanirim linkler mort olmadan alabilirsiniz rapidde alabildiinizi alin kalan parta burdan devam edin ne diimki baska ^_^

Arkadaslar cd 2 nin linki haala çalisiyor baglanmasi zaman alsada link tamamdir

Edited by axulu

arkadaslar yeni linklerimi veriyorum buda rapidden alinan partlarin aynisi linkleri vermemin sebebi ise rapid biliyorsunuz belli miktardan sonra download yaptirmiyor bilmeyenler için yoksa yapanlar isi bilen ilir anlatmama gerek yok bu linkleri rapidden indiremediiniz partlar için devam niteliginde kullanabilmeniz için siz bilirsiniz yani benden paylasmasi ^_^

yine turkiye den giremeyen yapamayan olursa pm den yada mail adresimden ulasabilirsiniz

axuluForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.fr

tncxp cd 1

tncxp cd 2

hadin kolay gelsin arkadaslar