Jump to content

Ve Son Bomba : 2012; Windows 8

saw17

Recommended Posts

Chip online' da okumuştum, chip yalan haber yayınlamaz bence..

yalan değilde, yanlış diyelim o zaman.. koskoca microsoft üretimi durdurur mu? hiç inanmam , gerçi 7den sonraki işletim sistemi bugün kullandıklarımızdan çok çok daha farklı bir sistem olacağından eminim, artık windows klasiğinden kurtuluruz o zaman geldiğinde.. windows7 de microsoftun yapacağı en iyi şey değildi zaten, windows7 vistanın adam edilmiş ve daha kolaylık sağlayıcı bir kaç özellik eklenmiş hali.. microsoft bunlarla sınırlı kalmayacaktır, dünyanın en büyük yazılım şirketinden söz ediyoruz :D

• 5 hafta sonra ...
Resimlerin feyk olduğu apaçık belli.

x64 diye bir standart yok.

Registered adı amd64 tür.

İndirme linklerinde görebilirsiniz feyk olduğunu.

Konu biraz eski ama dayanamadım Neden feyk demek zorundasın dostum feyk? anlamsız bir kelime onun yerine sahte desen olmaz mı_?

Türkçe böyle böyle yok oluyor.Dilimize sahip çıkalım...

Resimlerin feyk olduğu apaçık belli.

x64 diye bir standart yok.

Registered adı amd64 tür.

İndirme linklerinde görebilirsiniz feyk olduğunu.

x64 die standart yokmu güldürmeyin benim kullandığım vista ve 7 nedense 64 bit??

X64 standartının telif hakkı amdnin ona birşey demiyorum ama standart yok olayı garip olmuş burda.

bence bu bı gercek açıkla nıye gercek dersenız düşünün atıyorum 3 mp lık bı kamerası var telefonun onu aldınız aradan bıay gecmeden 8 mp lık çıkıyor bılım adamlarıve telefon holdınglerı boyledır mıcrosoft da boyle bence 3mp lık kameralı telefon satılmaz dıye adamlar bellı bı sure onlar satılana kadar 8mp lık kameralı telı piyasaya cıkarmıyor sözüm ona bu işler boyledır buyuk kameralı ve kucuk kameralı aynı uretılır once küçük sürülür o tutulur piyasada bayagı bı satar daha sonrada büyük kameralı modelını cıkarır piyasaya 3 nerde 8 nerde gerisini siz düşünün

konforlü gözülüyor simdi söyle bir sey var su demek değil windows 7 yi geliştiriyolar 8 i geliştirmiyorlar yani söyle söyleyim vista da böyleydi xp piyasaya cıktı longorn adı il ortada dolasıyordu birseyler millet xp yeni cıktı vs diyordu ms in sadece bir tane ekibi yok onlarca ekibi var bir ekipi görevlendiyor win7 yapıyorlar onların aldıgı sonuca göre win 8 i şekillendiriyor. kaldı ki win 7 biteli çok oldu sadece su an feedback toplaama düzenleme hatalar varsa giderilme kısımalrı var bu da ciddi yol kat ettikleri anlamına gelir yenisine başlayabilirler. ama sanmıyorum ki bu çok sistem kasan birsey olsun ms in ağzı yandı bir daha öyle birseyin altına parmanı sokmaz.

öncelikle;

windows 8 diye birşey yok umutlanmayın şimdiden :D

vidyodaki şey birinin windows için kafansında tasarlağı bir konsept (adı copenhagen concept)

indirilmeye sunuldu diye birşey yok resimde @eryen nin dediği gibi 64-bit lik işletim sistemlerinde x64 değil amd64 yazar

daha windows 7 yeni çıkacak tam bitmedi %98 gibi işte

windows 8 diye birşey düşünmeyin çünkü adı windows 8 olmaz

• 4 ay sonra...

tamamen saçmalık bill gates kendi ağzıyla söledi win8 diye bişey yok olmayacak win7de bile sistem tabanı eski sürümlerle tam olarak uyuşmazken win8 de neyin nesi oluyo, bir seminerde bill gates amaçladığı şeyi zaten açıkladı win7 ile 25 yıllık windows macerasına son verecek ve yeni bir işletim sistemi gelecek adı tam olarak konmamakla birlikte adının "midori" olarak düşünüldüğünü açıkladı daha ne söylesin adam ama olurda bu midori yetişmez piyasaya win8 çıkar ondan midori sonra gelir onu bilemem ama adamın planı bu "win7 son windows sürümü olacak ve midori kesinlikle windows tabanından çok varklı olarak çalışacak" microsoft'un ikinci bi proje ise harddisk gerektirmeyen internet ağı üzerinden çalışan bi işletim sistemi siz sadece pc nin tuşuna dokunup kullanıcı adı parola giriceksiniz ve şahsi dosyalarınız microsoftun belirleyeceği bir sunucuda saklanacak böylece heryerden dosyalarınıza erişebilceksiniz yani bu demektirki her pc sizin pc niz olacak söylenenlere göre sunucuya bağlanıldığında masaüstünü görmek en geç 1dk sürecek ve masaüstünüde tıpkı şimdi olduğu gibi son bıraktığınız şekilde göreceksiniz..

gereksiz yere tartışmak yerine herkes bildiğini paylaşsa ne kadarda güzel olacak demi (:

[quote name='Googleßeta' date='Jul 6 2009, 16:55

Windows 8 Microsoft' un çıkaracağı son işletim sistemi olduğundan bu kadar çabuk geleceğini sanmıyorum

Neden ? hayat mı duracak,İflas mı edecekler;Teknolojinin son noktasına mı gelmiş olucağız ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...