Jump to content

Öss Sonuçları Açıklandı...!

NeC

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle herkesi tebrik ederim. :( Umarım herkes emeğinin karşılığını almıştır. Allah herkes için en hayırlı olanı versin inşallah...

Bu da benim tablom:

21198497.png

açılmış konu varken neden yeni konu açtınız?

Dikkat edersen o konunun başlığı "Öss Sonuçlarına Son 1 Saat". Yani ÖSS sonuçları öncesi fikir ve yorumları içeriyor. Bu konu ise ÖSS açıklandıktan sonraki fikir ve yorumları içermeli diye düşündüm...

@NeC o nasıl bir diploma notu tebrik ederim puanların çok güzelmiş..inş güzel bir tercih ile güzel bir okula gidersin..

SAY2 305 te ben aldım ....

Ege tekstil Mühendisligi yazayım diyorum nasıl olur sizce....?

Arkadasım bısey soyleyecegım ama kzma bana sakın eger 305 puanla gdrsen elbettekı yerlesrsın gıdrsın 4 yıllık bıyere fakat sadece unıversıte okumak ıcın gıtmıs olrsun.Ben 327 puan aldım ama ıstdgm yerler olmazsa eczacılık , bılg. muhendslıgı , elktrk-elktrnk muh. , gemı ve ınsaat muh. falan olmazsa gtmeyı dusnmuyorum ama yınede o senın kararın kmse karısamaz.Herkes ıcın hyrlısı olsun ; Allah gnlunuze gore versın.

Barajı geçebilmiş miyim? Tercih yapabilir miyim?

( Puanın düşük olduğunu biliyorum maksat askerliği ertelemek )

herhangi bir açıköğretim yada 2 senelik bir üniversite ile bunu yapabilirsin zaten lise mezunu olarak 2 sene tecil hakkınız var 2 senelik bir üniversiteye gidersiniz ordan 4 seneliğe geçersiniz yada açıköğretimlede bunu yapabilirsiniz..

Nec nasıl bir çalışma yaptın sen bakim. Uyumadınmı hiççç :( Ben zaten üniversiteliyim :)

Nec nasıl bir çalışma yaptın sen :D uyumadınmı hiççç ? Nec sana başarılar diliyorum... Ben zaten üniversiteliyim :)

Yeni bir NeCXP çıkaracaktım. Olmadı. ÖSS yüzünden iki ay erteledim. Belki o yüzden olmuştur... :)

nec hangi bölumu secmek istiyorsun hepsine yeterde

Fizik bölümü inşallah...

ossx.jpg

Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü mezunu için pek de tatmin edici puan değil ama sağlık olsun...

Tebrik ederim. :( Okulda 1. olmuşsun galiba...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...